Jump to content

KTB

użytkownik
 • Posts

  4401
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About KTB

 • Birthday October 27

Retained

 • Niezłomny

Profile Information

 • Name
  Krzysiek
 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Częstochowa, Gliwice
 • Zainteresowania
  nabijanie kilometrów...
  historia, narty
 • Car
  Golf VI Variant 1,6 CR, Ford Focus TDCI
 • Motorcycle
  Żak ;) - chciałbym go odzyskać

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

KTB's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/20)

167

Reputation

 1. Oryginalne radio ze zdejmowalnym panelem, czy to się na coś komuś może przydać?
 2. A po 50kkm ile będzie miał rys od spotkań z krawężnikiem czy dziurą? Obstawiam, że >0 . Założyć całoroczne na alu.
 3. KTB

  H7 jeszcze raz

  JAk nie znajdziesz bierz Hellę albo OSRAM...
 4. KTB

  H7 jeszcze raz

  W golfie - 340kkm wymieniałem dwa razy. I (nie) przypadkiem na OSRAM. Tylko dlatego, że bawi mnie nazwa firmy
 5. To teraz dociągniesz za niedługo do naszego prowincjonalnego szpanu. Znajomego kolega tak polubił drifty, że prawie codziennie, a raz na tydzień na pewno, zmienia opony. Sztuka ponoś jakieś 4 koła naszych czyli prawie granda Twoich. Zapomniałem zapytać, pewnie ma służbówkę.
 6. Ale ten zapis nie oznacza, że trzeba czekać 24h. Holuje się do warsztatu, który orzeka, ile może trwać naprawa. Dane warsztatu i oświadczenie telefonem do assistance i wysyłają zastępczy. Ja akurat z assistance na awarie korzystałem w ostatnich latach dobrych kilka razy. Najbardziej bym się naciął, kiedy przy padniętym alternatorze, na resztkach aku dotoczyłem się sam do warsztatu, bez wspomagania itp. Panie, trzeba było wezwać pomoc i stanąć, jak pan jest w warsztacie to nie możemy wysłać samochodu Taki mamy zapis nie czytał Pan? W końcu przysłali, ale było śmiesznie.
 7. Też myślałem, że tak od zawsze jest, a tu w Fordzie zonk - po wymianie aku nawet kodu radia się domagał. A wyjmowanie i wkładanie aku chyba góra 10 min. zajęło (wiem, długo, ale sprawdźcie jak w focusie jest zakopany aku)
 8. https://www.msn.com/pl-pl/motoryzacja/wiadomosci/ponad-200-km-za-3500-zł-brzmi-jak-okazja-trzeba-tylko-przecierpieć-fakt-jeżdżenia-daewoo-nubirą/ar-BB1bmf65?ocid=spartan-ntp-feeds.
 9. Żyję, żyję, ale rzadko zaglądam ostatnio. Auta się nie psują, to mała aktywność. Zresztą teraz mało kto dłubie w aucie, to może dlatego. Chociaż ja ostatnio, wkurzony, że synowi gość niby naprawił - wymienił cewkę, a po 2 tys. auto jechało tak samo - nawet pomoglem wymienić świeczki, no ale g. to pomogło, bo ta "nowa" cewka okazała się zwalona. Po 2 wymianie chodzi jak zegarek. Tradycyjnie postanowiłem zagazować właśnie mu odbierałem wczoraj od gaziarza. Pozdrowionka dla dawnych i obecnych kącikowiczów. Dość często jeszcze w Gliwicach widuję Nuby, nawet jedynki. Widocznie te, które nie przerdzewiały, mają właścicieli co im się taka jazda podoba.
 10. Ja kiedyś na trasie Mława - Częstochowa Fabią 1,2HTP miałem średnią 4,6 ... Trasa na Sochaczew i Żyrardów, gierkówką (wtedy jeszcze A2 ki nie było). Jechałem tak jak się dało, więc do Żyrardowa między ciężarówkami i z wyprzedzaniem, potem gierkówką 120-130. Sam byłem w szoku, ale da się. Myślałem, że będzie trzeba tankować jak tam i z powrotem, a tu jeszcze zostało w baku...
 11. Im szybciej tym bardziej w tym teście ważny jest inny czynnik niż zawieszenia, ESP, itd.: szybkość kręcenia kierownicą przez kierowcę, który ma do wykonania manewru ułamek sekundy.
 12. Jakbym miał fantazję i niepotrzebną kasę, przerobiłbym na kabrio - tak mi sylwetka do jakiegoś kabrio pasuje. I dalej by robiło 2-3tys rocznie.
 13. Boty teraz zrobili bardzo inteligentne. Udają, że umią czytać i wklejają kawałki forum...
 14. Alarm widocznie czujnikuje, że jest za małe napięcie. Potrzebujesz cęgowy miernik prądu stałego założyć na przewód plusowy. Podejrzewam, że masz zwarcie w obwodzie rozrusznika i po wyłączeniu silnika, kiedy altermator nie pracuje, ono tak obciąża aku, że leci w dół napięcie.
 15. Nie wiem jak w nowych. Dawno temu miałem Opla Rekorda z oryginalnym aku Delphi i dożył prawie 12 jak sprzedawałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.