Jump to content

tomy

użytkownik
 • Content Count

  1825
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

544 Przezacny kompan

1 Follower

About tomy

 • Rank
  kierowca
 • Birthday 05/07/1978

Contact Methods

 • WWW
  http://stankiewicztomasz.art.pl/
 • Gadu-Gadu
  2176966

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Fotografia

Recent Profile Visitors

902 profile views
 1. Powiem szczerze, że nie zwróciłem na to uwagi, w garażu ciemno Chciałem z ciekawości odnaleźć ten rok produkcji. Podładowałem asekuracyjnie bo ostatnio głównie tylko krótkie odcinki, a temperatury niskie.
 2. Mrozy znowu idą, więc u siebie z ciekawości sprawdziłem. 10 lat, póki co daje radę
 3. Zdaje się, że foto nie było robione w trakcie jazdy...
 4. Podobno właściciel z auta, tak na prawdę cieszy się z niego dwa razy: pierwszy raz jak odbiera, drugi raz, jak już je sprzeda Pierwszą radość masz już za sobą Gratulacje.
 5. Focus 4 1.5 tdci chyba nie ma tego wynalazku
 6. Wróciłem właśnie od rodziców, sprzęt zainstalowany, ale czekają na licznik. Póki co działa pompa ciepła i ogrzewa chałupę. Przy temperaturach około 0°C pobiera w sumie 34-38 kW na dobę. Normalnie rodzice bez pompy zużywali na dobę około 10 kW. Pompa Stiebel-Eltron HPA-O 7 S Premium monoblock, falownik Solax X3. Instalacja, jak dobrze pamiętam 6,3kW.
 7. Żona ma służbowego 1.5 tdci 120km, jeździ dobrze i pali mało Bagażnik jak na kombi, taki se, miejsca z tyłu w miarę, choć szału nie ma.
 8. W przeciwieństwie , do niektórych "znafców" chciałbym się podzielić wiedzą, której podobno nikt nie zna oprócz mnie Może komuś się przyda Bosch już jako takiej karty gwarancyjnej w formie papierowej nie dodaje, warunki gwarancji można sobie sprawdzić na stronie. https://www.bosch-home.pl/gwarancja Dopytując na infolinii, wymagana jest oczywiście instalacja przez uprawnionego elektryka potwierdzona pieczątką, którą można przystęplować na czystej kartce, ja podbiłem na fakturze zakupu.
 9. Wyobraź sobie, że ja jeszcze też nie znam, bo płyta jeszcze nie dotarła. Masz jeszcze jakieś rzeczowe rady
 10. Właśnie kupiłem Boscha i chyba wezmę jakiegoś magika dla tej pieczątki W sumie teraz jest działająca, a raz nie działająca ceramiczna, też Boscha na 2 fazy i myślę że nie miałbym problemu żeby to podłączyć. Ile mniej więcej 100 zł taka usługa kosztuje? W końcu wymagają pieczęci, czy nie? Np Bosch...
 11. Zdaje się, że dla np. 1.4 tsi jest 60tkm, a 1.8. 2.0 tsi 90tkm. Ja w 1.4 tsi wymieniłem jak było jakieś 92 tkm.
 12. Ja miałem nadzieję ujrzeć kangurowanie i wibrowanie, a było niestety tylko - gadanie
 13. U mnie też mignął od czasu do czasu, potem nie, błąd po kilku prawidłowych uruchomieniach może się skasować. Okazało się, że do wymiany były świece zapłonowe. Po wymianie nic już nie zamigało
 14. Może ktoś używał magnetycznego indukcyjnego? Np. takiego... https://allegro.pl/oferta/uchwyt-samochodowy-na-telefon-magnetyczny-indukcja-9560440201
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.