Jump to content

DoLeCk

moderator
 • Content Count

  7519
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 18h 30m 5s

Everything posted by DoLeCk

 1. DoLeCk

  Bagażnik

  Próbowałeś szarpać klapą? Może przywarła i jej trzeba pomóc...
 2. Gotujesz wodę w czajniku, zaopatrujesz się w miernik oraz kartę produktową elementu by porównać odczyty. Wtedy sprawdzisz poprawność jego działania.
 3. DoLeCk

  Bagażnik

  Skoro masz do niego dostęp od tyłu, nie jesteś w stanie go zdemontować?
 4. Jeśli to taki jak na zdjęciu to już masz odpowiedź: http://daewooforum.pl/temat84559.html#1082367
 5. Musiałbyś pokazać jaki rodzaj czujnika posiadasz. Jest ich trochę...
 6. Zmierza ciśnienie w cylindrach.
 7. Pierścienie przeprowadzając pomiar ciśnienia cylindrów ocenisz.
 8. Zatkany system odmy?
 9. Czyszczenie i krokowego i przepustnicy z pewnością nie zaszkodzi więc od tego zacznij. Na zimnym silniku takiego zjawiska nie ma?
 10. Jeśli nie znajdziesz polskiego produktu (tak bym zaczął), szukaj z najdłuższą gwarancją bądź najbliżej siebie punktu gdzie takowy możesz nabyć.
 11. A teraz pytanie po polsku, zrozumiale
 12. Głośniki podołają, jedynie martwi mnie ich rozmiar. Jeśli jednak nie da się tam nic większego...
 13. Musi być 2DIN? Zaślepką nie zakryjesz połowy?
 14. Zakładając, że wykorzystasz wejście Video 1, na przednim panelu także takowe musisz wybrać. Ważne jest jeszcze by wybrać stosowny zestaw głośników A bądź B zależnie jak podłączysz. Tu masz instrukcję: https://vdocuments.mx/sony-ta-d905-service-manual.html
 15. Ustawienia z przodu muszą pokrywać się z podłączeniem z tyłu 😉 Jakim przewodem próbowałeś? Sprawdzałeś czy dy sprawny? Kolumny głośnikowe /głośniki są sprawne i odpowiadają impedancją wzmacniaczowi? Na innym źródle dźwięku coś gra?
 16. Skontrolować, dolać w razie potrzeby.
 17. DoLeCk

  Grill

  Nie będę tam oznajmiał wyboru papieża 🤣
 18. DoLeCk

  Grill

  Faktycznie niemal jak sufit 😄
 19. DoLeCk

  Grill

  Interesuje mnie sam grill Oczywiście, płyta betonowa do wylania. Parę set kilo utrzymać coś musi 😄
 20. DoLeCk

  Grill

  @szyman ale gdzie ten grill 😄 @spad i nie ma z nim problemów? Trochę poczytałem o takich właśnie gotowcach i zawsze jakieś tam mankamenty występują...
 21. DoLeCk

  Grill

  Grill z miejscem na drewno- może, kawałek blatu na talerz... Coś tego typu. Więcej będzie przerostem formy nad treścią. Do kominka drewno ma już swoje miejsce więc dublować nie widzę sensu.
 22. DoLeCk

  Grill

  Witajcie. Chcę rodzicom przy wiacie na ogrodzie zorganizować grilla murowanego. Czy ktoś z Was stawiał samemu czy może wybranie porządnego gotowego do złożenia wystarczy? Kwota jaką mi chodzi po głowie to 1000-1200 zł.
 23. DoLeCk

  Android 2 din

  Jakiś pierwszy lepszy link od wujka: https://allegro.pl/artykul/wymiana-standardowego-radia-krok-po-kroku-53703 Nawet laikowi zając to powinno nie dłużej jak 20-30 minut ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami (przejściówki).
 24. Coś już się da Potaniały widzę: https://allegro.pl/oferta/clarion-vx404e-radio-samochodowe-2din-android-dvd-7884185325 https://allegro.pl/oferta/kenwood-dmx110bt-radio-samochodowe-2din-kamera-7736107433 https://allegro.pl/oferta/jvc-kw-m24bt-radio-samochodowe-2din-kamera-cofania-7066699487 https://allegro.pl/oferta/pioneer-radio-2din-usb-ramka-opel-antara-astra-h-7856442705
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.