Jump to content

irekw

użytkownik
 • Content Count

  2604
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

197 Dobry aparat

5 Followers

About irekw

 • Rank
  starszy kierowca

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  drewniana chata pod Lublinem
 • Zainteresowania
  żeglarstwo,motoryzacja,lotnictwo.
 • Car
  TOYOTA COROLLA ,HYUNDAI TUCSON
 • Motorcycle
  TUŁA

Recent Profile Visitors

1039 profile views
 1. Nazwa zależy od regionu gdzie się znajduje./ziemianka,loch,piwnica/
 2. U mnie rozliczenie dwa razy w roku.
 3. Miałem STILO 1,6 3D.Przejechał ok.300 tkm w tym na gazie ok.250tkm.W wieku niemowlęcym wymieniłem cewki zapłonowe./ok.45 tkm/.Sterownik przełożyłem na obudowę akumulatora, skończyły się z nim problemy. Kupiłem to auto z przebiegiem ok 36 tkm. Używałem przez 14 lat. Oddałem na złom, wpadło biedaczysko do rowu.
 4. Ileś lat wstecz miałem to samo. Pomogła wymiana reduktora.
 5. Co zostało? Jak kiedyś pisałem w oryginale wyskakuje drugi bieg i nie całkowicie wysprzęgla. Jeżeli nie opanuję oryginału to przymierzam się do Chińczyka ewentualnie MZ 250 ccm. Chińczyk sprawia dużo kłopotu ponieważ łańcuch trzeba przełożyć na lewą stronę, przełożyć też trzeba tylny wahacz jak i mocowanie amortyzatorów. Nowe mocowanie silnika i nowy wydech.
 6. Czy temat aktualny? Na dzień dzisiejszy zastanawiam się nad wstawienie Chińczyka 4t 150,175 ccm./oczywiście do TUŁY/.
 7. Spróbuj zdemontować kolanko między piecem a kominem.Do linki o odpowiedniej długości przywiąż ciężarek i od góry spuszczaj go kominem.Jak poczujesz opór to lekko pukaj z góry..Ptaka wyciągniesz wlotem do komina od strony pieca/kolanko masz zdemontowane/.Jest duże prawdopodobieństwo,że ptaszysko już spadło na dół komina.
 8. Chyba mam czy mam?Jaki to jest komin ceramiczny,stalowy ?A wyczystka jest?
 9. Sąsiada z reguły nie wybieramy.Znam przypadek,że budowne było przyłącze elektryczne do budynku. Kabel miał być położony pod ziemią od słupa stojącego za płotem ok.1 m.na działce obok.Sasiad nie zgodził się na zakopanie kabla.Co zrobiono.Postawiono słup na działce zainteresownego zarobiono linię napowietrzną nad płotem długości ok 2 m dalej kabel puszczono pod ziemią.Przepychanki już nie było bo niebo podobno jest państwowe.Co ciekawsze młodzi sąsiedzi z za płota mieli się ku sobie.Planowano ślub do,którego przez rowek dł.ok.metra nie do doszło.
 10. irekw

  Kosiarka...

  Mam też NAC i to potwierdzam. W mojej kosiarce jest słaby układ jezdny /łożyska,połączenie przedniej osi z kadłubem itp/.Kosiarka ma już siedem lat i jest bardzo intensywnie eksploatowna.Powierzchnia koszona ok.3500 mkw.
 11. irekw

  Kosiarka...

  Spuść trochę /z wysokośći/ jest z czego.
 12. irekw

  Kosiarka...

  Tylko z napędem.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.