Jump to content

alster

użytkownik
 • Content Count

  1063
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

195 Dobry aparat

About alster

 • Rank
  kierowca

Contact Methods

 • WWW
  al-ster.com

Profile Information

 • Name
  Robert
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Radzymin
 • Zainteresowania
  elektronika, motoryzacja
 • Car
  Captiva
 • Motorcycle
  V-strom, GSXR

Recent Profile Visitors

964 profile views
 1. Z tanich stacji lutowniczych mogę polecić KSGER od chińczyków na groty T12. https://pl.aliexpress.com/item/4000228925000.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.48535c0faPsqHf Rwelacyjna stacja, grzałka i czujnik temperatury jest w grocie, od włączenia do osiągnięcia temperatury 300 Stopni mija około 6 sekund. Utrzymuje ustawioną temperaturę w okolicach 2-3 stopni.
 2. Od około 10 lat bezproblemowo pracuje u mnie w domu zawór AE-Q25, wersja 7 przewodowa z wyłącznikami krańcowymi. Pobiera prąd tylko w czasie otwierania i zamykania (3 przewody), pozostałe 4 druty to wyprowadzone styki sygnalizujące położenie zaworu.
 3. Jest jeszcze Livolo zigbee/wifi
 4. Jeżeli nie masz zastosowania a łazi Ci po głowie to kup sobie np. DSO138, przynajmniej będziecie mieli z synem radochę z montażu i uruchomienia.
 5. Niczego więcej od przenośnego sprzętu nie oczekuję, do moich zastosowań wystarcza.
 6. Z tego wynika że stary jest po prostu uwalony, Mam trzy z pomiarem wartości skutecznych i dwa bez, przed chwilą sprawdziłem i przy napięciu sieciowym 229V różnica między nimi to max 2V
 7. On w porównaniu do multimetrów z Chin nie był tani To moje zaplecze "pomiarowe", trzy środkowe są z aliexpres, ostatni to Brymen za sporą kasę. Najdokładniej w porównaniu do Brymena wychodzi środkowy Aneng Q1. Aneng Q1 i AN 9002 z bluetoothem kosztowały razem 180 pln. A Yato, cóż zapłaciłeś za nazwę.
 8. Mam całą działkę zrobioną na Hunterze, od 6 lat działa, zero problemów i awarii. Raz jeden elektrozawór po zimie lekko popuszczał, wystarczyło przeczyszczenie.
 9. Korzystałem z Autotesto, jak dla mnie OK, byłem zadowolony. Jak podeślesz mi maila na priv to mogę Ci podesłać przykładowy raport.
 10. Zadzwoń do nich http://www.mechaniq.pl/naprawa-gwintu/ Robią cuda.
 11. Te ceny to wydają mi się troszkę ubogie, gazownia do 15m przyłącza bierze około 2600,- ze skrzynką i to się zgadza, ale instalacja od skrzynki do kotła? Projektant, geodeta, opinia kominiarska, pozwolenie na budowę itp, a gdzie towar i robocizna?
 12. Cytat ze strony producenta czujek: "Ze względu na specyfikę gazów, które mają być wykrywane, czujki gazów usypiających oraz czujki LPG należy montować nisko tuż przy podłodze, czujkę metanu wysoko, tuż pod sufitem, natomiast czujkę tlenku węgla na wysokości około 1,5 metra." Trochę się to kłóci z czujką 2 w 1.
 13. Jest bezpotencjałowy ale kiepsko działa przy małych prądach. Próbowałem to kiedyś wykorzystać przy systemach alarmowych i o ile przy 230V załączał za każdym razem to przy 12V i małym prądzie załączył raz na 10.
 14. Jeszcze umowa na śmieci z działalności Również życzę - Normalnego Nowego Roku.
 15. To chyba kiedyś było inne szkło na mojej widać wszystko z plamkami z wody włącznie. Ona się brudzi od samego patrzenia Synowa teraz siedzi w domu, na pytanie czy się nie nudzi odpowiedziała "pół dnia czyszczę płytę gazową, a drugie pół już jakoś leci"
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.