Jump to content

ZUBERTO

użytkownik
 • Posts

  26341
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ZUBERTO

 1. Super podpowiedź kolejności. Co byłoby jeśli kupiłbyś projekt kompletnie niezgodny z MPZP?
 2. Jeżeli nie chodzi o ten program rządowy do 70m2 to żadnych plusów nie ma.
 3. Dużo też zależy od użyszkodników. Przykładowo mojej żony nie nauczyli do czego służą klamki i wydawałoby się dobre drzwi, mamy wytarte na wysokości na której ciągle chwyta za skrzydła. Dzieciaka nauczyłem, a dorosłej baby się nie da. Dla odmiany, w tanich marketówkach wypociłem kiedyś okleinę od skupiania się i opierania o nie czołem.
 4. Wszyscy wiemy, że da się na każdej taryfie, tylko nie każdy se z tym poradzi. Zwłaszcza, że prawo 1, a każdy dystrybutor deko inaczej podchodzi do sprawy.
 5. Może malował całe elementy to i łączenie nie było potrzebne?
 6. Czym to się dla niego różni od wyrobienia wtórnika? Dokłafnie tak samo rzeba iść do WK.
 7. Byłby piękny komplet, auto, DR i legalne klucze. Panie ja tą furę legalnie pożyczyłem od właściciela, na dowód tego przekazał mi DR i klucze. Skąd mam wiedzieć czego wymagał Twój ubezpieczyciel? Mój kiedyś, przy 1 polisie, chciał zdjęcia kluczy.
 8. To przy okazji wyjmij ze schowka też zapasowy kluczyk/kartę.
 9. Pewnie wysłał do wszystkich, do których miał dane i liczył, że z którymś się uda.
 10. Niewiele zrozumiałem. Może inaczej. Kiedy i komu zakup za gotówkę się bardziej opłacał niż leasing, poza przypadkiem cholernie drogiego leasingu i jazdy tym autem do śmierci?
 11. ... i nie będziesz wciągał do ŚT?
 12. LPG to powoli taka sama wymarła pieśń jak produkcja starych modeli Opli równolegle z nowymi.
 13. Powód? Coś mi tu nie gra. Wyłączenia czasowe przez miesiąc (kilka godzin dziennie), np. z powodu remontu sieci? Gdzie z reguły zaniki na niskim są w obwodach, na ktorych aktualnie trwają prace, przy robotach na stacji czy średnim podpinają swoje agregaty. Jak Ci wyłączą prąd na miesiąc, to przeczytaj umowę, a potem pozwij ich na bilion bilionów.
 14. Zapomniałeś dodać, że jako stary model z 10-cio letnią historią. Vectry też chodziły po <60, a Insignie po 68. Ba, w 2017 mogłem kupić Outlandera z 2015 (nowy) w podstawie za 51. To się nie wróci.
 15. Moja żona się upiera, że to nie jest dobre rozwiązanie. Na szczęście pielenie to jej problem.
 16. W PGE rok temu odpalili mi PV akurat dzień przed okresem rozliczeniowym. Nie dostałem już faktur prognozowanych na następne okresy. Mnie jednak wkurza forma informowania w rozliczeniu, dałoby się to zrobić tabelarycznie, o wiele prościej i zrozumialej dla klienta.
 17. Zbieranie truskawek z "powierzchni nieplantacyjnej" to pestka, gorzej z pieleniem.
 18. W podobnej sytuacji wziąłem 10. Cena szamba niewiele się różniła w zależności od pojemności.
 19. Jeżeli sam tego wszystkiego nie ogarniesz to wątpię byś się w tych 40 zmieścił, a pewnie i samodzielnie robiąc też nie.
 20. Może to co @Lucyfer opisywał tutaj (ponoć jak Ikea to electrolux): ?
 21. Mi babka na psudoobwodnicy miasta (ograniczenie do 70, 90 czy 100 nie wyczyn) nagle stanęła na lewym pasie na wysokości zjazdu, w który jak se dopiero uświadomiła chciała skręcić. Ja się zatrzymałem na luzaku, ale młody gniewny w Audi 80 nie dał rady, poniosło go na mokrym asfalcie i uszkodził mi cały bok.
 22. Potrzebujesz samą manetkę? Mam w garażu po astrze H manetki wraz tym całym ustrojstwem zakładanym na kolumnę (nie pamiętam teraz jak to się nazywa). Kupiłem kiedyś 2 i okazało się, że w 1 Astrze nie miałem wiązki i tak leży od dawna (sama manetka działała, bo do testów przekładałem do drugiego auta). Nie wiem tylko czy one zamienne między Astrą i Merivą są. Niestety po alledrogo widzę, że nie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.