Jump to content

neonex

użytkownik
 • Posts

  67
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by neonex

 1. Stojąc przed podobnym dylematem, kupiłem yokohame, bałem sie trochę głośności na asfalcie ale jestem naprawdę miło zaskoczony. Auto suzuki gv.
 2. Jest sobie auto, Suzuki Grand vitara. Roczny przebieg to 12 tys km. 80% miasto 20% dojazdy do działki oddalonej od miasta, droga po lesie. Z racji małego przebiegu rozważane są opony całoroczne, w gre wchodzi falken AS200 lub Yokohama Geolandar. Obawiam się trochę czy przypadkiem yokohamy nie będą głosne na asfalcie.. Założenia są takie, jeden kompel na cały rok. opony nowe. Jakiś pomysł ?
 3. wydaje mi się ze większość spełnia Suzuki Grand Vitara II
 4. 2 miesiące temu kupiłem 2.0 benzynę właśnie p12. Oglądałem również 1,8 potwierdzam różnice w spalaniu nie wielkie jednak różnica w mocy znaczna. Generalnie wygodne, nie drogie auto. Osobiście jednak szukałem hatchbacka, dużo większy otwór załadunkowy. Bogate wyposażenie brakuje jedynie tempomatu. W tym egzemplarzu rzeczywiście gałka biegów wygląda zadziwiająco dobrze.
 5. problem w tym ze nie wiem jak to rozegrać najkorzystniej, chyba spisze umowe na z współwłaścicielem.
 6. Sytuacja wygląda tak, jest sobie firma która chce kupić autko aby wprowadzić je do działalności gospodarczej. Samochód stoi sobie w komisie (jest to auto osobowe), jeśli to ma coś do rzeczy, sprzedawca wystawi fv. Problem pojawia jak rozegrać proces rejestracji. Właściciel firmy, nie posiada zniżek na OC, zawsze właścicielem jego pojazdów była mama, posiadająca pełne zniżki. Problem pojawia się na kogo wystawić umowę zakupu? kogo wpisać na fv aby wciągnąć auto do firmy i płacić w miarę normalne składki oc/ac? jakiś pomysł? chciałbym jednak sprawę załatwić zgodnie z obowiązującymi przepisami i nie mieć problemów z US.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.