Jump to content

Vadero

użytkownik
 • Content Count

  18331
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Vadero last won the day on March 8 2020

Vadero had the most liked content!

Community Reputation

5095 Człowiek - do rany przyłóż

About Vadero

 • Rank
  doktorek
 • Birthday 01/10/1985

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Katowice
 • Car
  różnie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Coś z Castoramy kupiłem, było ok, zeson się trzymało, teraz już chyba nie bardzo, efekt się stracił.
 2. Świece wykręć i sprawdź czy są tak samo brudne. Ew wymień jeszcze raz bo to tanie. Druga opcja to cewka ew sprawdź wiązki do cewek.
 3. Jak masz ciut lepszej firmy belki to na bębenku masz numer. Dzwonisz do producenta, podajesz numer i możesz sobie kupić kluczyk.
 4. Tak jak piszesz. Po zdanej teorii robisz kurs, egz praktyczny i wio
 5. Poproszę Twoje welury, ja w gumofilcach nie prowadzę, mam chodnik, asfaltową drogę i odkurzacz, welury mi pasują
 6. Passat B5 to bardzo rzadko spotykane auto, pewnie dlatego jak u nich właśnie kupiłem te exclusive to pasowały mocno średnio, po 3 latach wyglądały już słabo, w odróżnieniu od 10 letnich oryginałów.
 7. Jak koledzy pisali, roboty dużo, jak komuś zlecasz to drogo. Druga rzecz - zdemontujesz większość plastików wnętrza - to zaczną skrzypiec plastiki wnętrza co tez potrafi z równowagi wyprowadzić. Ja już się wyleczyłem z trzymania auta przez lata, to nie baba ze musisz z nią wytrzymać jest tyle fajnych aut - pojeździj takim jakie jest, a potem zmień na inne które spełnia nowe kryteria. 10 letnie auta palą dużo więcej niż nowe silniki, multimedia są mocno przestarzałe, więc to co chcesz od auta zmienia się przez lata - warto zmieniać auta wraz z tym
 8. I zadowolenia. Zawsze to więcej blachy do gięcia, ale porządnie zrobione i wyważone auto. Byle młoda ogarnęła tył napęd i stawianie kontry
 9. W Niemczech przegląd to przegląd, nie "załatwisz". Więc jakieś minimum jest zapewnione. Nie ma reguly, tak samo złom jest u handlarza, jak i coś warte auta.
 10. No bo teraz jest najgorszy czas na kupno samochodu. Nie lepiej wrócić do tematu na przełomie listopada/grudnia?
 11. Masz jeszcze przyczepę innych rzeczy do zamówienia, bo się dałeś urobic fiatofanom
 12. Kiedy ci tłumaczę ze dyskomfort jest taki, że raz na 15kkm poza przegladem w ASO robisz przegląd LPG. No i niestety trzeba poświęcić parę minut na sprawdzenie LPG forum gdzie montować żeby nie wtopić.
 13. Nie znam żadnego z w.w. problemów. Punto II 600kkm na LPG, Grande Punto 385kkm na LPG, Yaris II 425kkm na LPG, Yaris III 350kkm. Tylko przeglady, ew jakieś wymiany, regeneracje w ramach przeglądu. Jak ktoś pisze o takich problemach ewidentnie przyoszczędził albo wtopił na montażu u jakiegoś paproka, a reszta to tylko konsekwencje tego.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.