Jump to content

Vadero

użytkownik
 • Posts

  18494
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Vadero last won the day on March 8 2020

Vadero had the most liked content!

About Vadero

 • Birthday 01/10/1985

Retained

 • doktorek

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Katowice
 • Car
  różnie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Vadero's Achievements

młodociany rajdowiec

młodociany rajdowiec (15/19)

5.4k

Reputation

 1. A dopływ oleju do turbo metalowymi rurkami nie idzie?
 2. Super.janw apce mogę ustawiać jak daleko ma wyjeżdżać za kabel - zwiększysz odległość i masz gotowe. Edyta: mój trawnik po tygodniu z robotem. Wiem że brzydki, ale równo skoszony nie mam nawodnienia, a nie mieszkam tam w tygodniu i jest jak jest na tej pustyni...
 3. ... I zaczynają od paręnastu tysięcy zł
 4. Musisz puścić przewód dookoła całego obszaru gdzie ma kosić i za niego nie wyjeżdżać. To uwzględnia też np jakieś rabatki i inne rzeczy które mają nie być koszone. Nacinanie darni i wciskanie przewodu to dwa dni uczciwej roboty na mojej działce. Potem przez środek puszczasz przewód prowadzący (wg niego nawiguje) od bazy aż do najdalszego punktu ogrodu - podpinasz do przewodu ograniczającego.
 5. Automatem nie pomieszasz. Jak zle to zrobisz to spalisz sprzęgło i też straciłeś szanse.
 6. Dusisz biegiem, albo zatykasz dolot.
 7. Muszą być podniesione - Etoll nie podniesie ci szlabanu. Na zjeździe paniw okienku też musi otworzyć manualnie Ja to twierdzę że oni nam na słowo wierzą ze my za to zapłacimy
 8. Żadnej. Mi ukradzionych 80zl jeszcze nie oddali.
 9. Mam Gardenę Sileno City. Trawnika z 250-300m, a gardena na 600m. Dobrze że można sterować z apki i apka jest też do nawodnienia i innych bajerów ogrodowych gardeny. Co do kosiarki, to mam dopiero tydzień, więc na razie umiarkowanie do tego podchodzę, dam znać. Natomiast wkopywanie przewodu prowadzącego oraz ograniczającego to jakiś koszmar
 10. Mi to ziom od deatilingu robił Folia PPF. https://m.facebook.com/394775200690063/photos/a.394791647355085/1891845057649729/?type=3&source=54&ref=page_internal Mam to pod klamkami, na progach, na słupkach, lusterkach (mam czarne, piano black), strasznie się to przy myciu rysowało, odkąd mam folię jest od roku jak nowe.
 11. Budując garaż w bryle domu płacisz tyle samo za m2 co za dom. Budując obok możesz zrobić taniej. Niemniej garaż w bryle domu jest super, bo w kapciach do auta możesz wsiadac, albo zimą bez kurtki.
 12. Większość klimatyzacji jest robione w tej samej fabryce - gree, sinclair, rotenso, jeden kit W jednym domu mam sinclair w drugim rotenso - oba 3.5kW. Jest ok. Bierz to co kolorem pasuje, na bajery nie patrz.
 13. Folię daj. To samo na słupki B gdzie jest piano black - polerką i folia, nie będą się rysować
 14. Octavia 3 po 40km jazdy mieszanej max 110/h, bez korków. Bardzo fajny silniczek, na pewno sto razy lepszy niż 1.6npi który w sumie zastępuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.