Jump to content

wladmar

użytkownik
 • Content Count

  19153
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Time Online

  16d 15h 59m 3s

wladmar last won the day on August 28 2018

wladmar had the most liked content!

Community Reputation

5403 Człowiek - do rany przyłóż

7 Followers

About wladmar

 • Rank
  Miś Uszatek
 • Birthday November 18

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Zainteresowania
  samochody, rock, metal

Recent Profile Visitors

1823 profile views
 1. Po 75 kkm i 3 latach Michelin Crossclimate zaczynają tracić przyczepność na mokrym, chociaż do znaczników zimowych jest jeszcze że 2 mm. Czas zmieniać.
 2. Nie wiem, ale znajomy musiał takie badanie zrobić jak wyrabiał pozwolenie na broń (nie w Polsce).
 3. I jeden i drugi jest alkoholikiem, tyle że w różnych stadiach. I ten pierwszy wcześniej czy później stanie się tym drugim.
 4. Takie coś: Ubogowęglowodanowe izoformy transferyny (CDT – Carbohydrate Deficient Transferin), czyli tzw. transferyna desialowana, są uznanym, wysoce czułym i specyficznym testem (82% i 97%, odpowiednio) w diagnostyce uzależnienia od alkoholu http://www.psychiatriapolska.pl/uploads/images/PP_1_2010/Waszkiewicz s127_Psychiatria Polska 1_2010.pdf
 5. Ale to nie są zwykłe próby wątrobowe, tylko badają jakiś enzym, który pojawia się tylko u tych, któzy wypijają co najmniej 50 ml spirytusu dziennie co najmniej przez dwa tygodnie. I po zaprzestaniu picia wraca do normy też kilka tygodni. Czyli wskazuje po prostu na alkoholizm. Nie jestem pewien cyferek, ale lekarze są w stanie stwierdzić czy ktoś jest alkoholikiem, nawet jeżeli tu i teraz jest trzeźwy.
 6. A jakie tam silniki teraz siedzą w takiej wersji?
 7. Ustawiłem tryb "Komfort" w menu klimatyzacji i S&S nie działa, o czym lojalnie uprzedza producent w instrukcji obsługi
 8. wladmar

  Korozja

  Skody tak mają. Zacznie przeciekać na przyszłą wiosnę.
 9. Bo w EU są drogi do poruszania się A wjeżdżać do parków narodowych samochodem? Barbarzyństwo.
 10. Tylko niech nie zapomni wyłączyć rękojmi i w umowie wymieni wszystkie znane wady, bo przez dwa lata zafunduje nabywcy nowe auto
 11. Ja sporo jeżdżę w góry zimą i dzięki AWD nie muszę kupować zimówek - na Michelin Crossclimate auto doskonale daje radę, ani razu nie było problemów z wjazdem/wyjazdem/podjazdem gdziekolwiek chcę. No i S-Cross ma dość wysoki prześwit, co znacznie ułatwia parkowanie zimą w górach.
 12. Jakiś link do pełnego zestawienia?
 13. Masz różne tryby, w tym LOCK chyba do 60 km/h.
 14. To jest tak, jak z mocą silnika. Po co komu więcej, niż 100 KM, skoro jeździ głównie po mieście, a na autostradzie jest limit 140? 4WD daje więcej realnych możliwości i uwierz mi, będziesz korzystał. Po prostu zobaczysz, że auto potrafi dużo więcej i daje dużo więcej przyjemności z jazdy.
 15. No to, niestety, było do przewidzenia... Niech kupują nowa szybę.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.