Jump to content

wladmar

użytkownik
 • Posts

  22508
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by wladmar

 1. Jedno nie wyklucza drugiego, a wręcz jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz.
 2. Ale po co w ogóle jakieś doładowania? E-winieta roczna jak w cywilizowanych krajach, albo jak już bardzo chcą kasować za każdy przejazd, to system typu Autopay. Przejeżdżasz przez automatyczną bramkę, system sczytuje tablice i ściąga pieniądze z karty. W ogóle bezobsługowa z punktu widzenia użytkownika rzecz.
 3. Niech spadają z czymś takim. Jak zrobią coś na wzór Autopay, to wtedy i owszem, zacznę korzystać.
 4. Faktycznie, właśnie próbowałem się zarejestrować, ściągać, to nie ma żadnego sensu. Jeszcze doładowywać coś (!). I jeszcze klikać podczas jazdy Będę płacił tradycyjnie.
 5. A to nie działa jak AutoPay, że czyta tablice i po prostu ściąga kasę z karty?
 6. A nie lepiej po prostu kupić oryginalny producenta? To chyba nie taki znowu wydatek raz na 100 kkm.
 7. Hybrydy to też benzyny.
 8. Pierwszy właściciel, wiadomo. W Polsce.
 9. To tak jak ja. Pasuje mi jak działają automatyczne nawiewy, cały rok ustawione na 22 i auto. Natomiast bardzo cenię to, że jest druga strefa, bo żona lubi kręcić i generalnie nie akceptuje tego faktu, że system jest nastawiony na utrzymanie zadanej temperatury, tylko wsiada do auta - gorąco, więc kręci na 18, robi się zimno, więc daje na 25 i taka sinusoida póki się nie ustabilizuje na 22 No i niech sobie kręci swoją strefę, mnie nie przeszkadza
 10. Jesteście absolutnie bez serca, nie dbacie o trzecich właścicieli!
 11. Suzuki - klasyczny hydrauliczny automat.
 12. Czyli jedna motogodzina L-ki to 20 km. Auto, które robi trasy, w ciągu godziny zrobi 100 km. Czyli zrobienie na trasie 15 kkm, to 150 motogodzin, a na L-ce wychodzi ponad 700 motogodzin. Różnica potężna, jeżeli chodzi o degradację oleju i zużycie silnika.
 13. Oczywiście, że jest. U mnie w instrukcji co 120 kkm. Przy eksploatacji w trudnych warunkach co 60 kkm.
 14. Normalny hydraulik spokojnie przeżyje budę i silnik, jak się wymienia olej zgodnie z zaleceniami producenta.
 15. Przeczytaj może co pisałeś wyżej Raz chcesz odpowiedź na jakieś swoje pytanie, teraz nie rozumiesz jakie... No ok, niech będzie, stwierdziłeś fakt, że chcesz kupić auto i na tym zakończmy
 16. Zadaj normalne pytanie, to będziesz miał normalną odpowiedź. Na idiotyczne pytanie dostajesz odpowiedź na tymże poziomie. Uparłeś się, że twój pogląd jest jedynie słuszny i jednostkowe przypadki uogólniasz na resztę. Infantylne, naprawdę.
 17. Za bardzo chyba przejmujesz się opinią znajomych i sąsiadów No chyba że masz znajomych samych jakichś miłośników motoryzacji, mających w garażach wyjątkowe samochody (a nie zwykłe dupowozy). No to chyba faktycznie jesteś wyjątkowy, skoro tyle czasu poświęcasz na rozmowy ze znajomymi na temat lakieru, garażowania i tak dalej. Specyficzne towarzystwo i zainteresowania, no i w porządku, czemu nie.
 18. Fakt, no i znowuż zrobienie 30 kkm autostradami w pół roku to zupełnie coś innego, niż po mieście przez rok.
 19. Tak, Suzuki 15 kkm/rok (ale teraz zwiększyli do 20 kkm przy tych samych silnikach), Mitsubishi 20 kkm/rok.
 20. No i dobrze, ale niektórzy tutaj rok szukają używki, bo odrzuca ich kilka wgniotek i odprysków
 21. Każdy silnik spala olej, każdy. Każdy spalinowy. Jeżeli trzeba dolewać między wymianami, to znaczy że zużywa za dużo i coś jest nie tak (niekoniecznie jest to objaw awarii, może to być po prostu zwykłe zużycie podzespołów, niekoniecznie krytyczne). Jednak silniki Hondy mają wadę fabryczną, paliwo przedostaje się do oleju w zbyt dużej ilośći, to nie jest normalne. To nie jest cecha konstrukcyjna silników benzynowych z bezpośrednim wtryskiem, ponieważ w innych silnikach ten problem nie występuje, a jeżeli paliwo się przedostaje do oleju, to w ilości, nie powodującej żadnych powodów do obaw użytkownika.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.