Jump to content

Kudlaty

użytkownik
 • Posts

  232
 • Joined

 • Last visited

About Kudlaty

 • Birthday 05/10/1983

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  PL Warszawa
 • Car
  C4 Grand Picasso

Recent Profile Visitors

846 profile views

Kudlaty's Achievements

leniwy kierowca

leniwy kierowca (9/20)

121

Reputation

 1. A co z przebiegiem - jak spisywał przed pandemią?
 2. Mam nową kuchnię z IKEA, zmywarkę mam HOTPOINT ARISTON i dokupiłem BEHJALPLIG i wszystko działa super. Montaż totalnie bezproblemowy.
 3. Adres w DO może być już nieaktualny. Teraz jeśli zmienisz adres zameldowania nie wymieniają Tobie dowodu... a to dlatego, że nowe DO tego adresu nie mają i DO w tej chwili nie potwierdza już adresu. Z kilkoma takimi dokumentami się już spotkałem, w tym mojej żony. W urzędzie dowiedziała się, że zmiana adresu nie wymusza zmiany DO, a jeśli chce nowy to stary musi "zgubić".
 4. będzie gdzie chować wlew gazu
 5. > A jakiś przekaźnik czasowy na listwę DIN by Ci się zmieścił? Myślę, że tak...
 6. Proszę o pomoc. Szukam wyłącznika czasowego żarówki - coś podobnego do sprzedawanej przejściówki - link, ale montowanego "w kable", a nie w oprawkę. Typowy wyłącznik czasowy (schodowy) nie spełnia moich założeń, bo potrzebuje większej ilości kabli - sterowanie przyciskiem, zasielanie. W mojej instalacji mam fazę i zero wystające z sufitu i tu miałby zostać założony taki wynalazek. Dobrze byłoby, gdyby czas ustawienia był w przedziale do: bliżej godziny, a nie 10 min. jak w klatkowych sterownikach... Ktoś czymś poratuje?
 7. Noga nie może być montowana w pojeździe ze schowkami w podłodze np. Scenic.
 8. > baterie wymontuje > ale czy da sie rozebrac? > polska KFA > ja staram sie w pierwszym podejsciu naprawic też mam KFA i też cieknie w tym miejscu... dokładnie tak samo się zastanawiałem, czy można to jakoś uszczelnić... Wytrzymała tylko 4 lata
 9. Kudlaty

  Rozrząd i reszta

  Szukałem na forum, ale nie znalazłem, więc zadaje pytanie tu: Czy przy każdej wymianie rozrządu należy wymienić pompę wody? Chodzi o silnik X16SZR, auto z podpisu. Ostatnio (65 kkm temu) rozrząd był wymieniany w AutoExpercie i z tego co usłyszałem teraz powinna być wymiana bez pompy. Warsztat (zaprzyjaźniony Autokącikowicz) twierdzi, że pompę też trzeba wymienić, bo nią się naciąga rozrząd (mam nadzieję, że dobrze Go zrozumiałem). Tak więc wymieniać też pompę, czy tylko pasek i napinacz? Przy okazji zmienię też termostat. Z góry dziękuję za sensowną i konkretną odpowiedź.
 10. Napisz więcej informacji, które drzwi są oryginalne, które nie... Może zadziałało ryglowanie...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.