Jump to content

rafi278

użytkownik
 • Posts

  908
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rafi278

 1. rafi278

  Android 2 din

  Nie wiem jak brzmi wewnętrzy wzmacniacz, ale ja mam to razem z oryginalnym systemem Dynaudio w VW i nie widzę różnicy w jakości dźwięku w porównaniu do oryginalnej jednostki.
 2. rafi278

  Android 2 din

  Isudar 9" android 8.0
 3. rafi278

  Android 2 din

  Ja mam, i jestem póki co zadowolony
 4. Witam, Mamy kogoś na kąciku kto pracuje w VW? Potrzebuje sprawdzić cenę części, ewentualnie zamówić. Ktoś coś?
 5. Nic się tutaj nie dzieje od dłuższego czasu, to wrzucę swój wynik . Po prawie 2 latach od poturbowania sejka, przyszedł czas na zweryfikowanie odczuć z dupohamowni Kilka suchych faktów: Zasilanie: podtlenek gazotu doładowanie 0,85-0,9 bara silnik 1,2 16v z P1 sprzęgło seria 190mm skrzynia 6 stilo ślimak TD04L-13t IC omega 2,5 TD - trochę za mały wydech 2" na 2 tłumikach by MG motorsport sterownik LPG KME Nevo plus wtryski hana czerwone - więcej już nie wydolą reduktor KME Tur6 po modyfikacjach ( podziękowania dla kolegi @czykit
 6. Nie ma takiej opcji. Takie zabiegi to tylko z 5 biegiem można zrobić.
 7. Strumienica tyle samo pomaga co magnetyzery.
 8. Potwierdzam, przy odpiętym liczniku przekręcenie zapłonu wywala błąd i świeci się później kontrolka od poduchy. ( kasowanie tylko z kompa) Sam sobie kiedyś tak zrobiłem przez przypadek jak zmieniałem licznik na elektroniczny bez linki.
 9. Jak ktoś nie daje rady ustawić II gen to przerabia na I, takie chodzenie na łatwiznę.
 10. Wtyczka od silnika krokowego LPG. Pewnie przerabiali II gen na I i zamontowali zwykły register, a wtyczka to pozostałość po wspomnianym silniczku. Register Krokowy
 11. Musisz mu zafundować ponowne strojenie na lpg. Połącz się ze sterownikiem kme, zrób autoadaptację na wolnych od nowa, a później strojenie w nadciśnieniu przy pomocy mapy korekt lpg. Wcześniej najlepiej pojeździj na samej benzynie, bo pewnie masz rozjechane mapy, a to podstawa do dobrej pracy na lpg, aha, jeszcze jeden warunek, sondę lambda od Pb musisz mieć 100% sprawną.
 12. Trzeba grzebać pod osłoną od strony komory silnika.
 13. Tak, tej metalowej, może być nawet do silnika, przecież jest do niego przykręcony, plastik raczej nie przewodzi pądu A gruby jest po lewej Patrząc od góry
 14. Wyciągnąć sam silnik będzie to problematyczne i lepiej wyjąć całość, natomiast wyciągnąć samą skrzynię to bułka z masłem.
 15. Wiesz, tu nie chodzi o lenistwo, tylko o kulturę techniczną. Ten silnik wygląda teraz jak zabawka na choinkę pryśnięta złotkiem w spreju, od miski po samą górę w jeden kolor, na dodatek niedokładnie. Ale ważne że się Tobie podoba i będzie pasować do pochlastanego pasa
 16. Mówisz, że leciałeś wszystko, cewki, bagnet, zaślepki A czemu nie pomalowałeś korka wlewu oleju, osłony rozrządu i koła zamachowego?
 17. Teraz to i ja wygooglałem bo byłem przekonany że te z "wąsami" występują dopiero w mpi a tu jednak była zmiana w drugą strone, i to jeszcze w 99r, i zmiana pasa pod mpi nie miała tutaj znaczenia.
 18. Raczej odwrotnie Ja mam z 99r i takie błotniki jak ten pierwszy zielony.
 19. Ten co pokazałeś to chyba raczej od spi.
 20. Tak, klocki mam jak te z aukcji, a tarcze zwykłe wentylowane 240 TRW i zaciski od 257 z tłoczkiem 54mm w jarzmach od 240
 21. TRW miałem, twarde, pylą i orają tarcze. Teraz mam Boscha i jest dużo lepiej, mniej pylą, oba klocki z tarczą TRW. Kiedyś dawniej miałem, Textary z tarczą optimala i było spoko, klocek nie znikał w oczach i tarcze też. Teraz się przekonałem, że TRW to jedne z gorszych klocków, Ferodo premier zresztą też.
 22. 1. Tarcza wentylowana nie wejdzie z klockami w seryjny zacisk. 2. Tarcza lita wejdzie w zacisk od wentyli 240 ale klocki wypadną. Choćby nawet to zadziałało to będzie tak samo jak w serii, może tylko bardziej odporne na przegrzanie. Tłoczek z seryjnego zacisku i z wentyli 240 jest taki sam - 48mm, więc i siła taka sama.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.