Jump to content

mayster_tcz

użytkownik
 • Content Count

  3547
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

341 Przezacny kompan

1 Follower

About mayster_tcz

 • Rank
  starszy kierowca
 • Birthday 11/28/1986

Profile Information

 • Name
  Andrzej
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Tczew, Polska
 • Zainteresowania
  elektronika, komputery, samochody, photoshop
 • Car
  Ford Mondeo Mk1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wytnij to na równo w jakiś kwadrat, np. na 2mm, w to miejsce możesz wkleić np. płytę paździerzową, taką jak plecy od mebli.
 2. Szwagier ma jakąś matę z czegoś podobnego do słomy, jakieś takie łodyżki. Zwija na zimę, ma już 2 rok i wygląda spoko. Kosztowało niewiele, z allegro chyba brał.
 3. Mam coś podobnego, bezpiecznik 16A wytrzymuje, ale spawam 80 A, bo czołgów akurat nie spawam. Czy przewody wytrzymają, tego nie wie nikt, zależy co tam masz. Jak alu to mogą się poupalać.
 4. Rzadki będzie ok. Choć jak jest i działa, to można też olać i pewnie będzie dalej działał
 5. Przy takich kwotach szedłbym w bloczki i szkielet. Trochę wykorytować, nasypać żwiru, poustawiać bloczki i poskręcać szkieleciaka z kantówek, zaimpregnować, obić deskami (przy odrobinie zacięcia z palet), zrobić ładny dach z trapezu, kawałek tarasu i voilla. Taka altana spokojnie postoi 20 lat jak zaimpregnujesz i porobisz okapy i rynny, żeby się po ścianach nie lało. Im więcej zrobisz sam, tym możesz kupić lepszy materiał czy wyposażenie.
 6. Ja bym dał z klapką i uszczelką od strony kafelek, jak coś pokapie z góry, to będzie bezpieczniej. Lokalizacja taka sobie, no ale trudno.
 7. Namiot. Jaką powierzchnię masz do zagospodarowania, jaki budżet i jakie zdolności manualne ? No i czas. Co do szamba - jak planujesz się załatwiać przez weekend ? Jak planujesz rozwiązać kwestię toalety ?
 8. Kwestia policzenia. Wylewki można skuć i dać inne źródło ciepła, to nie element konstrukcyjny Chyba, że ma Legalett czy inne badziewie.
 9. Jak dobrze zrobione to nic się nie dzieje, tylko nie trzeba szlifować czy tam gładzić, zrobić na równo i tyle. Używać dobrych klejów i gruntów, nie brać marketowych marek.
 10. Przepalony olej, będzie trwałe i na czarno A może atrament ?
 11. Zerknij na pompy Kołton - zbudowane w PL i na polskie warunki.
 12. Dach, samochód, rower ? Co to za sprzęt ?
 13. Zobacz sobie ofertę sonoff, jak się nie spieszy to na alli mają fajne ceny.
 14. Jak krótki wyjazd to w ogóle się nie opłaca, jak długi to lepiej lekko grzać żeby nie dopuścić do wychłodzenia wszystkiego w domu.
 15. Zamów normalnie przez sieć, przyjdzie ładna rolka, materiał niedrogi
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.