Jump to content

mayster_tcz

użytkownik
 • Posts

  3723
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About mayster_tcz

 • Birthday 11/28/1986

Profile Information

 • Name
  Andrzej
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Tczew, Polska
 • Zainteresowania
  elektronika, komputery, samochody, photoshop
 • Car
  Ford Mondeo Mk1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mayster_tcz's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/19)

450

Reputation

 1. Kup inny wkład, dłuższy może, kosztuje z 20 zł. Na gwinty mosiężne spokojnie możesz pakuły dawać, tylko podrapać trochę trzeba
 2. Nie rozpada. Nawet suche korzenie są cholernie twarde - i tak musisz wyrwać.
 3. Dasz radę podać tam ciśnienie ? Co to za gwinty, że pakuł zabraniają ? Generalnie pakuły są lepsze, dobra jest też gotowa "nitka". Filtr powinien sztywno siedzieć, obudowa przeważnie ma u nasady gwintu duży o-ring.
 4. Zainstaluj po drodze jakąś rewizję lub dwie i oznacz miejsce, jeśli będzie przykryta ziemią. W razie zasyfienia czy innej katastrofy odkrecasz korek i czyscisz myjką czy innym sprzętem bez rozbierania rynien.
 5. No cudów nie ma, albo masz szybko, albo bez szkód dookoła.
 6. No i uszczelnij miejsca przedostawania się gryzoni...
 7. Nie. W razie awarii upali się np. PE i ktoś może zginąć.
 8. Możesz nawiercić i podpalić, wypali się w 2 - 3 dni. A co do wykopania - kopiesz dookoła i obcinasz po prostu korzenie. Najgorzej z tym pionowym pod pniem. Ale 2 silnych chłopa, trochę narzędzi i da radę.
 9. Jak nie masz wycieków, a wody gruntowe niższe, to deszcz albo po prostu straciło swoją cwaniacką funkcję. Prawilny sposób to tylko wymiana, takie szambo strasznie truje okoliczne wody...
 10. Nie znali, ale starałem się przedstawić sprawę bez roszczeniowej postawy. Udało się. Pewnie, gdybym trafił na biuralistę, byłaby figa.
 11. Teoretycznie nie można, ale ja bym zapytał sąsiada najpierw. Czasem jednak warto dać sobie spokój. Podam ci przykład akurat z ZE. Kuzyn żony słał pisma (przez znajomego elektryka), bo chciał przepiąć się do innego słupa z tej samej linii, żeby było prościej i praktyczniej na działce. No nie da się i wuj. Zrobiliśmy fotki, wydrukowaliśmy, pojechałem do rejonu i się pytam grzecznie, czy by się może przy okazji jakiegoś przeglądu dało przepiąć, bo nieustawne i w ogóle. Pan poklikał, pomyślał, no za miesiąc będziemy w okolicy, pan tu napiszę mnie na kartce i zostawi kontakt. Przyjechali, zrobili, dostali zadowoleni dobry obiad po pogoda była pod psem. Zajęło im to 20 minut.
 12. Gratuluję zacięcia, i bardzo ładnie zrobione - wycinałeś na CNC ?
 13. Ale taki jest typ zamka, jak sobie wyobrażasz jego usprawnienie ? Zawsze będzie miał tylko 2 punkty zamykające, języczek od klamki i drugi od wkładki. Jakbyś chciał, to zawsze możesz wstawić zamek z ryglami góra - dół, no ale to na pewno modyfikacja drzwi.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.