Jump to content

mayster_tcz

użytkownik
 • Posts

  3661
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About mayster_tcz

 • Birthday 11/28/1986

Profile Information

 • Name
  Andrzej
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Tczew, Polska
 • Zainteresowania
  elektronika, komputery, samochody, photoshop
 • Car
  Ford Mondeo Mk1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mayster_tcz's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/19)

411

Reputation

 1. Wiem, ale właśnie dlatego mam problem, że to prawy jest
 2. Ino ja potrzebuję gwint wewnętrzny, damską jakby
 3. Pomożecie znaleźć ? Potrzeba - M16x1,5 prawy gwint płaska (najlepiej z uszczelką gumową) z choinką na wąż propan butan. Mam taką wiekową kuchenkę turystyczną, i ma ona właśnie takie złącze, nigdzie nie mogę namierzyć...
 4. Ostatecznie coś tam wybrałem
 5. Większość i tak robi jakiś kolor, a jak nie to są impregnaty bezbarwne
 6. Drewno najlepiej brać że Skandynawii - tam jeszcze nie oszukują. U nas rżną jak leci - jakbym miał przebierać to może z 15% byłoby od razu do wzięcia. I to drewno tarasowe, konstrukcyjne, suszone czy nie. Najgorszy syf idzie do marketów - jak szukałem deski na półkę dla córek, to w sumie mógłbym wziąć całą tą przegródkę na opał.
 7. Te słupy to stosuje się na terenach słabych glebowo, ale dają mniejsze możliwości popełnienia błędów więc lądują je wszędzie, szczególnie w projektach - gotowcach. Poza tym - przy dużych wiatrach dach robi za żagiel. Niekiedy też wieszamy ciężkie rzeczy na ścianach - grubsze są bezpieczniejsze jednak. A koszt przy domku jednorodzinnym pewnie nie zabiją (różnica).
 8. https://allegro.pl/oferta/elektrozawor-kulowy-z-silownikiem-naped-dn15-2-9896732266 takie coś ?
 9. Na pewno to Kopernik nie żyje. Myślę, że może mieć zatynkowane puszki przy suficie, i się upaliło co nieco. Do autora - ile przewodów / żył masz w wyłączniku uszkodzonego obwodu ?
 10. Temat ogólnie ciężki, ale można spróbować np. taki konwerter https://botland.com.pl/konwertery-usb-uart-rs232-rs485/15133-konwerter-rs485-ethernet-cortex-m0-waveshare-16529.html Do tego czujnik na RS485. Inna opcja, jak masz więcej rzeczy w kotłowni do ogarnięcia, np. np. Siemens logo /Eaton easy e4 i czujnik 0-20mA, od przyjacieli ze wschodu są klony Mitsubishi, taniej.
 11. Kup pasującą z gwiazdką. Nie ma bata, żeby grzała w chłodny dzień, ale w razie byś wyjechał i zostawił otwarte okno zimą, to grzejnik nie zamarznie i nie pęknie. Poza tym dobrze jak od czasu do czasu puści trochę wody - zawór się nie zastoi, a i woda w grzejniki wymieni
 12. Jak dalej niż ze 3m od basenu to kup/zrób sobie jakiś słupek, najlepiej z małym daszkiem, wkop kabel ziemny (yky 3x2,5, no chyba że masz tam ponad 100m), zabezpiecz różnicowką i zabezpieczeniem nadprądowym i voilla. Jak bliżej basenu, i masz dzieci to osobiście nie ryzykowałbym, no ale to oceń sam. Teoretycznie RcD uchroni przed porażeniem, ale to tylko urządzenie, może się zepsuć.
 13. Jak masz kasę, to kładź trapez, niska fala, i ogień. W dwa dni zrobiłem u siebie na domu z dekarzem, wygląda spoko, nie cieknie. Wyjdzie zapewne trochę drożej od płyt. Te płyty to chciałem dać na budynek gospodarczy, ale nie przekonały mnie. Jak chcesz zrobić dobrze, to daj też jakieś obróbki i kawałek rynny, szkoda budynku
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.