Skocz do zawartości

TOM_NIK

użytkownik
 • Zawartość

  931
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

64 Normalny

2 obserwujących

O TOM_NIK

 • Tytuł
  kierowca

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Siemianowice Śl
 • Samochód
  Fiat SEDICI, Fiat126 '79 i '87
 • Motocykl
  WSK M06B03 '74, Romet 50T1 '78

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. TOM_NIK

  żólte blachy

  Niestety był okres że kilka "Muzeów" prowadziło działalność gospodarczą efektem której "przepychali" współczesne samochody na żółte tablice poprzez wpis do inwentarza muzeum. Na szczęście ktoś się połapał i chyba obecnie to zablokowano. Obecnie muzeum na żółte może dać tylko to czego jest właścicielem. Niestety szkoda jaką wyrządzili na drogach zostanie.
 2. TOM_NIK

  Polski Fiat 126p 1987 Komfort

  Mała aktualizacja tematu Znalazłem ogłoszenie z N250c Po krótkim namyśle zapadła decyzja kupuję Pacjent Niewiadów N250c rocznik 1990 zarejestrowana :), rozstaw śrub 4x98 by pasowała do KOMFORTA Zdjęcia z dnia zakupu: I w zestawie :): Niestety zmęczona trochę życiem ale kompletna i oryginalna. Plan na przyszły rok trochę nad nią popracować
 3. TOM_NIK

  Malowanie zderzaka

  Kilka razy miałem malowane zderzaki w różnych autach i z mojego doświadczenia jak lakiernik chce to potrafi nigdy nie miałem uwag do koloru lakieru ale uważam że zawsze było wraz z cieniowaniem.
 4. TOM_NIK

  Taki tam Simson

  Jest jeszcze jedna wada pamiętaj że żółte tablice są tylko motocyklowe nie występują w rozmiarze motorowerowym więc pomimo poniesienia sporych kosztów motorower z takim skrzydłem wygląda średnio. Niestety korzyści nie ma za bardzo bo tylko przegląd bezterminowy który w przypadku motoroweru jest robiony normalnie na dwa lata oraz możliwość nie płacenia OC jak się nie jeździ ale co do OC bez względu czy na żółtych czy nie ze zniżką automobilklubu płacę 18 pln za motorower więc nie jest to problem. Co do wyglądu wiem bo mam żółte na WSK i przymierzałem do motorowerów i słabo to wygląda. ps i jeszcze jedna promocja w niektórych województwach pomimo ustawowego wymaganego wieku 25 lat konserwatorzy upierają się przy 30 latach nie maja ku temu do końca podstaw ale niestety taka ciekawostka występuje.
 5. TOM_NIK

  Nasze "pierdzidełka"

  iż jest przepiękny jeszcze w wersji z wózkiem bocznym .....
 6. TOM_NIK

  Nasze "pierdzidełka"

  Dziękuję mam ja dlatego własnie że jest reliktem i do jazdy nadaje się tylko rekreacyjnie . Ale ją lobię i coś w tym jest
 7. TOM_NIK

  Nasze "pierdzidełka"

  Mój dwusuw też ma swoje lata i lubię go chociaż mało nim jeżdżę (częściej maluchy w użytku) Te pojazdy naprawdę mają klimat nie nadają się na długie podróże ale cieszą
 8. TOM_NIK

  Nasze "pierdzidełka"

  Obłędny naprawdę zobaczyć go na żywo musi być niesamowite
 9. TOM_NIK

  Romet kadet 1987

  Dziękuję Maiły być tylko fiaty 126 jak widać w garażu znalazło się jeszcze miejsce na jednoślady
 10. TOM_NIK

  Nasze "pierdzidełka"

  Cieszę się że nie tylko ja mam sentyment do złomków
 11. TOM_NIK

  Nasze "pierdzidełka"

  Wszyscy prezentujecie poważne motocykle więc ja dołożę coś z innej bajki :) Nowy nabytek dla mojego syna. Jako że na motorynkę jest za duży decyzja zapadła kupujemy kadeta i tak w nasze ręce od 01.06 wpadł taki wynalazek. Trzeba go trochę ogarnąć ale ogólnie rokuje dobrze :)
 12. TOM_NIK

  Romet kadet 1987

  Od pierwszego czerwca z okazji dnia dziecka pojawił się w garażu nowy złomek od syna. W chwili obecnej małe usprawnianie w przyszłym tygodniu przegląd i do przodu Dołączył do Rometa 50T1 i WSK 125
 13. TOM_NIK

  Zniżka OC 25 lat - praktyka

  Podałem dane na podstawie automobilklibu slaskiego http://www.auto-slaski.katowice.pl/dolacz-do-nas/ Członkostwo Wszystkich zainteresowanych wstąpieniem do Automobilklubu Śląskiego informujemy, że aby zostać członkiem naszego Klubu należy wypełnić wniosek do karty członkowskiej (poniżej), opłacić wpisowe i składkę roczną (par.10. ust.3,4 Statutu Automobilklubu Śląskiego Statut ) Aby zostać naszym członkiem wystarczy: Wypełnic formularz online i wysłać podpisany skan: FORMULARZ Osobiście w naszym biurze. Adres email: office@auto-slaski.katowice.pl Składka na 2018 r. wynosi 80 zł. Wpisowe (jednorazowo nowowstępujący): 160,00 zł. Osoby wpisujące się do Klubu po 1 lipca opłacają składkę półroczną czyli 40 zł i zniżkowa 20 zł. Wpisowe obowiązuje jednak w pełnej wysokości 160 zł. W kolejnym roku obowiązuje je kontynuacja w pełnej kwocie składki, do której mają uprawnienia. Zniżka 50% przysługuje: Uczniom i studentom (do 26 roku życia) pod warunkiem podpisania oświadczenia, Emerytom i rencistom – pod warunkiem podania numeru przyznanego świadczenia, Współmałżonkom Osobom niepełnosprawnym – pod warunkiem dołączenia kopii oświadczenia o niepełnosprawności. Nie ma opcji łączenia zniżek. Jednocześnie informujemy, że osoby przedłużające członkostwo muszą zachować ciągłość w opłacaniu składek. Dla przypomnienia podajemy wysokości składek obowiązujące w minionych latach: 2013 r. – 60 zł 2014 r. – 60 zł. 2015 r. – 80 zł. 2016 r. – 80 zł 2017 r. – 80 zł Opłat można dokonywać bezpośrednio w kasie Automobilklubu Śląskiego lub na konto: PKO BP II oddział Katowice 74 1020 2313 0000 3502 0153 9741 z dopiskiem: „imię i nazwisko, składka członkowska za rok…. -( ew.wpisowe)”
 14. TOM_NIK

  Zniżka OC 25 lat - praktyka

  Wyrobienie karty członka automobilklubu to złożenie wniosku i wniesienie opłaty członkowskiej za 2018 jest to 80 pln na rok. Dodatkowo jest jednorazowa opłata za wpisowe 160 PLN o której należy pamiętać. Karta jest ważna zawsze do końca roku w styczniu należy opłacić znowu członkowskie na kolejny rok i przesłać dokumenty o kolejną kartę. Za malucha z 79 roku płacę aktualnie w PZU 106 PLN za OC na rok. Mając więcej pojazdów (mam dwa maluchy motocykl i motorowery to się opłaca) przy jednym aucie uwzględniając koszty opłaty za kartę to już bywa różnie. Fakt jest taki że dla każdego auta w każdym województwie jest to liczone inaczej. Ten sam samochód w różnym województwach z kartą ma inna wysokość OC sprawdzałem bo tez mnie to zaskoczyło.
 15. TOM_NIK

  MZ ES 250 Jaskółka

  Dobrze wygląda a widząc ilość pracy to rewelacja. Właściciel powinien być zadowolony
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.