Jump to content

jarzab11

użytkownik
 • Content Count

  2900
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  54m 41s

2 Followers

About jarzab11

 • Rank
  mistrz kierownicy
 • Birthday 11/16/1986

Profile Information

 • Name
  Rafał
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Mińsk Mazowiecki
 • Car
  Škoda

Recent Profile Visitors

565 profile views
 1. To mnie zaskoczyłeś. Mam jakieś 45 stopni na cwu. U mnie im bardziej gorąca woda tym gorzej porusza się uchwytem od baterii do uruchamiania wody. Mam wrażenie, że to z czasem się wyrabia bo druga bateria działa jakby ok.
 2. Dzięki, wrzuć zdjęcie, z ciekawości obejrzę. Ostatecznie jadą goodyear vector 4seasons g2 , zobaczymy co są warte.
 3. Mam 5 rok baterię Omniresa na umywalce i termostatyczną w prysznicu i zero problemów ALE! Kupiłem teraz 2x umywalkową i termostatyczną do drugiej łazienki i jest coś nie halo. Strasznie ciężko się nimi operuje a jak już leci gorąca woda to jakby coś w nich twardniało, że aż skrzypią. Muszę to zareklamować bo to nie powinno tak wyglądać.
 4. Możecie zrobić jakiś update tych Nokianów? Dalej pękają? Czytam, że w różnym czasie od założenia, ale ogólnie ludzie to reklamują. Waham się pomiędzy Vredkami Qatrac 5 a tymi Nokianami. Podobno problem jest w egzemplarzach z fabryki w Rosji
 5. Mimo, że przebudowywałem dach z koperty na dwu spadowy to też wybrałem trapez. po 1 blachodachówka mi się nie podoba, po 2 trapez nie jest tak wymęczony jak blachodachówka i będzie trwalszy (mam nadzieję)
 6. Jak kiedyś obejmowałem flotę to się trafiło jedno auto 1,5 roku po terminie
 7. Na pewno podsunę Twoja propozycję do rozważenia.
 8. Wygląda ciekawie tylko nie wiem czy przekonam ojca do używki.
 9. Podcinanie gałęzi, ale na opał na pewno też bo pali drewnem i węglem.
 10. Dobry Musze Ojcu kupić pilarkę do jakichś drobnych prac na wsi. Wybrałem w miarę polecane modele tylko nie wiem czym za bardzo się różnią i czy warto dopłacać. Ewentualnie coś innego może? Zielony jestem w temacie trochę. Pomożecie?
 11. Rapid chyba od połowy roku tez ma nie mieć diesla.
 12. Dzięki, pochylę się nad tym autem chociaż i zobaczę co to.
 13. Tego się obawiałem. Jeździłem kiedyś Leonem 1.4 75 KM i chyba nie chce do tego wracać.
 14. Jest auto z 2012 roku, z benzynowym silnikiem 1.4 chyba jakaś lepsza wersja ponoć, ale to muszę sprawdzić. Może mieć atrakcyjną cenę z niewielkim przebiegiem. Interesować się tym w ogóle? Jedyne co znalazłem to jakieś problemy z lakierem i 15 s do setki tego wynalazku Samochód dla rodziny 2+1. 4/5 przebiegu w mieście, dwa razy w roku nad morze czy inne góry. Ogólnie lubię Hondy, tylko nie wiem czy jest sens się w to pakować Obecnie jeżdżę nijaką, głośną i toporną octavią II FL 1.9 TDI kombi z 2010 roku, którą kupiłem tylko dlatego, że bardzo tanio była do wzięcia z firmy (moja służbówka). Zrobiłem program na jakieś 130 KM i jeździ. Nie będzie zamienił stryjek itd. ?
 15. Jadąc zgodnie z tym listkiem (jazda mega eco emarycka) wykręciłem 5 l/100 z całego zbiornika 1.2 TSI. Na esce to była męka
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.