Jump to content

Tilok

użytkownik
 • Posts

  3438
 • Joined

 • Last visited

About Tilok

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  LPU
 • Car
  Renault 2,0T; Ford 2,0EB
 • Motorcycle
  Versys

Recent Profile Visitors

3787 profile views

Tilok's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/19)

1.2k

Reputation

 1. Do jednego z aut leję Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40. Bardzo dobry olej syntetyczny, byle nie trafić na podróbkę.
 2. Nie było, piszemy o kwocie 3,14 a Ty płaciłeś 3,01. Nadal uważasz że 3,01 >=3,14? Aha i piszę o cenach w Polsce, bo za granicą płaciłem już kilka lat temu ponad 3 zł/l przy autostradach.
 3. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze w tym roku wpadnie 3,50. Zdjęcie z dzisiaj.
 4. Podłączę się pod temat. Wyjazd jutro o 7:00 rano i cel Kołobrzeg. Którędy jechać, żeby było dobrze? Od Łodzi na Poznań i później S3 i A6 czy na Toruń i Bydgoszcz i przez wioski czy może jeszcze za Grudziądzem odbić na Chojnice i dalej przez wioski
 5. Można też przyjąć, że pierwszeństwo ma ten, który posiada AC
 6. Tak trochę nie w temacie, jakich firm głównie stosujesz leki dla zwierząt? Co do taniości jazdy to chyba póki co jest to LPG, przynajmniej odpadają te wszystkie dpfy, turbiny, wtryskiwacze, dwumasy, egry itp. Wiem, że benzyny też je mają, ale są mniej narażone na awarię.
 7. No raczej nie ma innego wyjścia. noPB na początku roku powinna być ok. 6,0 - 6,50 zł. Mam nadzieję, że tak nie bedzie.
 8. Jest problem z LPG. Za chwilę wjedzie na stację zimowy gaz, będzie droższy o 20% od obecnego. Poza tym jest mało LPG, gdyż ponoć w Rosji była jakąś awaria. Przewiduje, że LPG w przyszłym roku będzie po 3,50. Obym się mylił
 9. Mam takie same pęknięcia w oponach Yokohama z końcówki 2019 roku. Ale teraz szajs robią
 10. Aceton, tylko uważaj na lakier.
 11. Tilok

  Tolerancja DMC

  Ile tego mandatu dostał?
 12. W ING jest tak (pewnie w innych wpłatomatach też ), że jak się wpłaci gotówkę i wypluje kartę to jeszcze kilkadziesiąt sekund nie można włożyć ponownie karty. Dlatego po oddaniu karty przez jeden wpłatomat, przekładałem kartę do drugiego
 13. Tydzień temu pogoniłem auto za 80 kzł. Klient przyjechał z gotówką. Faktura, później jazda z kupującym do wpłatomatu bo nie chciało mi się liczyć. Na dwa wplatomaty ogarnęliśmy temat w 20 minut .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.