Jump to content

Tilok

użytkownik
 • Posts

  3376
 • Joined

 • Last visited

About Tilok

 • Birthday 08/03/1982

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  LPU
 • Car
  Renault 2,0T; Ford 2,0EB
 • Motorcycle
  Versys

Recent Profile Visitors

3488 profile views

Tilok's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/19)

1.1k

Reputation

 1. W ING jest tak (pewnie w innych wpłatomatach też ), że jak się wpłaci gotówkę i wypluje kartę to jeszcze kilkadziesiąt sekund nie można włożyć ponownie karty. Dlatego po oddaniu karty przez jeden wpłatomat, przekładałem kartę do drugiego
 2. Tydzień temu pogoniłem auto za 80 kzł. Klient przyjechał z gotówką. Faktura, później jazda z kupującym do wpłatomatu bo nie chciało mi się liczyć. Na dwa wplatomaty ogarnęliśmy temat w 20 minut .
 3. Znam takich, co na znaczek jak był po 1,30 zł brali fakturę. Jak ktoś musi dochodówki, vatu itp. kilka/naście tysi oddać w zębach do skarbówki to inaczej na to patrzy.
 4. Zastosuj się do tego co napisałeś i się nie wtrącaj. Happy wife, happy life
 5. Głównie w przedlifcie, później poprawiono i raczej nie ma problemów.
 6. Faktycznie, te zegary na środku nie każdemu się podobają, ale za taką kwotę to nie ma co wybrzydzać . Zafira ma dobry motor do LPG 1,8 125KM. Były jeszcze 1,8 140 KM, ale one nie bardzo do gazu i 2,2 około 150 KM.
 7. Scenic lub Grand Scenic to najlepiej brać poliftowy od 2007 roku, duża szansa że będą mniejsze problemy z elektroniką. Obydwie dwulitrowe jednostki są raczej bezproblemowe i bardzo dobrze współpracują z LPG.
 8. Tu nie trzeba kombinacji. Za 17 zł możesz upoważnić dowolną pełnoletnią osobę, która ogarnie Ci odbiór dowodu rejestracyjnego. Kwestia podpisu na upoważnieniu, ale może scan załatwi temat.
 9. Najlepiej będzie jak @electrofinger zadzwoni do WK, w którym DR jest do odbioru i powie jaka jest sytuacja. Tam też pracują ludzie i może coś podpowiedzą
 10. Zgubiłem kiedyś pozwolenie czasowe, to przy odbiorze DR w WK musiałem napisać w jakich okolicznościach nastąpiło zgubienie. Nie namawiam, ale przecież w Austrii też można zgubić dokumenty
 11. Jak dobrze pamiętam to chyba @Cherokee18 miał taką "perełkę" z forum alfacholików 🙂
 12. Wczoraj po 4 miesiącach nie ruszania sprzętu podłączyłem prostownik i napięcie było 12,3V. Godzina wystarczyła, żeby akumulator się naładował. Moto stoi w ogrzewanym garażu. Akumulator fabryczny z 2014 roku.
 13. 650 cm3 Uniqa OC 107 + 24 NNW
 14. Odezwij się do @AkuQ. Ubezpiecza mi auta i na pewno coś Ci doradzi.
 15. Wybieram się w styczniu, także liczę na to że będzie
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.