Jump to content

Tilok

użytkownik
 • Content Count

  2785
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  10d 15h 53m 36s

About Tilok

 • Rank
  kierowca
 • Birthday 08/03/1982

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Puławy
 • Car
  Renault 2,0T; Ford 2,0EB
 • Motorcycle
  Versys

Recent Profile Visitors

1817 profile views
 1. 2,5 turbo, tylko ciężko będzie znaleźć dobry egzemplarz.
 2. Auto to Opel Frontera long z 1999 roku. Sprzedaje znajomy, który posiada to auto od 10 lat, ale jest dość mocno zaniedbane. Brak tylnej szyby w klapie, lewy próg do wymiany, ogólnie blacharka kuleje, ale nie ma tragedii, jakieś niedociągnięcia typu parująca lampa, odstający zderzak itp. Opony szrot, aku też, spód jak na ten rok w bardzo dobrym stanie, tylni most suchy. Chciałbym sobie kupić, żeby powygłupiać się trochę w lekkim terenie. Cena za auto to najniższa krajowa, OC kończy się za miesiąc, zabrany DR.
 3. Czy możliwe, że w aucie które stało około 3 lat pod chmurką to po odpaleniu i przegazowaniu wydobywa się dość sporo niebieskawych spalin z wydechu? Gość twierdzi, że to przez stary olej napędowy i motor podobno oleju nie bierze a przynajmniej tak było jak jeszcze nim jeździł. Silnik to stary 2,2 dti opla na pompie. Autem nie można zrobić jazdy próbnej gdyż sprzęgło się skończyło i po tym postoju zablokowane jest przednie koło.
 4. Nie pomogę, ale @AkuQ może coś doradzi
 5. Jakbym chciał KME to bym miał KME a jak bym chciał PRINSA to miałbym PRINSA. Chciałem STAGA i mam STAGA
 6. Nie ma i może wcale nie być. Dlatego dzisiaj odebrałem kolejne zagazowane auto na stagu 400 dpi
 7. U nas tak nie jest, chociaż czasem by się przydało. Co do tematu wątku, nie ma konkretnego przepisu co do zachowania odstępu przy parkowaniu równoległym, ale jak by się dobrze wczytał w PoRD to może jakiś paragraf by się znalazł co do utrudniania ruchu. Jeśli chodzi o linie to tylko białe linie coś znaczą, ale też muszą być odpowiednio szerokie i odblaskowe. Kolorowa kostka to wymysł układającego i nie trzeba się do niej stosować.
 8. Chyba pomyliłeś wątki
 9. Poproszę o przepis mówiący o kolorze kostki
 10. Jak ma wyglądać wyznaczone miejsce?
 11. Wiadomo, że co urząd to inne przepisy, więc najpewniej będzie jak zadzwonisz do swojego i dopytasz co w przypadku zgubienia, gdy chciałbyś nowe tablice.
 12. Najlepiej to chyba zgubić lub może poczekać aż ktoś ukradnie
 13. Jakaś przygoda musiała być z przodu bo lampy zaparowane.
 14. Grand Scenic 2PH2 2.0 turbo. Elektronika poprawiona w stosunku do wersji przed liftem, jak nie był mocno tłuczony to korozji tez nie będzie. Poza tym każde auto z tego budżetu będzie w jakimś stopniu awaryjne.
 15. Ja bym zapłacił ile chce i zapomniał o temacie. Jakby chciał 25 kzł to już się można zastanawiać, ale przy takich kwotach to szkoda zachodu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.