Jump to content

komor

użytkownik
 • Posts

  8244
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by komor

 1. Tak, już poszczają info, że możliwe jest opłacenie przejazdu przez wszystkich pasażerów w aucie Tylko że jeden smartfon może być aktywny z jednym autem-nr rejestracyjnym. Tak przy dodawania pojazdu jest, więc chore byłoby świadome pobieranie hajsu z konta jadąc nie swoim nr rejestracyjnym. Ale znając życie to możliwe Póki co walczę z komunikatem "Wysyłanie danych ostatniego przejazdu. Proszę czekaj" - dodam, że czekam już tydzień
 2. A tak na serio jakieś obrazki, dywan, firanka, kalendarz trójdzielny, cokolwiek
 3. Jeśli w szczelinach masz brud to do wypłukania piasku jest daleko Ja zazwyczaj walczę żeby ten bród odszedł, do piasku nie doszedłem.
 4. Kornacki przedstawiał wymianę ceramiki w RS6 C7 na poziomie 90 k PLN Jak wpiszemy hasło w googla to się potwierdza. Przód i tył to +- stówka
 5. Przecież już powoli ogłaszają w kampanii sukces, znikną korki na bramkach, co z tego że wakacyjni Janusze będą doładowywać skarb państwa po 500 zł za nieopłacony przejazd? Przecież większość elektoratu nie jeździ autami. Jeszcze kilka myków i wybory wygrane.
 6. W nowym ta awaria to nie Twój problem w zasadzie. Na tym polega główna różnica. Zawsze płaci się za święty spokój.
 7. Auto klasy B. Nie musiałem wyrzucać sporej ilości gotówki, wkład własny na poziomie 10% i reszta w leasing. Napisałem to celowo, gdyż twierdzenie że ktoś kto ma kasę może sobie pozwolić na nowe jest nieprawdą. Byłem wtedy spłukany a wyjechałem nowym autem z salonu za 5 k PLN. Za bardzo nie było mnie wtedy stać na używane za gotówkę. Ogólnie samochody kl. A i B są mniej opłacalne w zakupie niż C-D i wyżej. Utrata wartości jest dużo niższa do tego rynek jest chłonny na małe auta.
 8. 2 lata temu za nowego zapłaciłem 5 k PLN Także wszystko się da
 9. W wolnej od umów używce pewnie najprościej byłoby ten system wywalić niczym DPF i jeździć spokojnie Zgłaszasz tą sama usterkę??? Chyba ze myjnia rozwiąże problem
 10. Także tego ten ... Zainstalowałem to guano żeby nie stać dłużej w niedzielę na A4. Podjeżdżam, [kurza twarz] otworzyło, po drodze przerwa na stacji, na zjeździe otworzyło, ej no działa bez prawie zarzutów. Gdybym był wyborcą PiS ogłosił bym sukces. Debilna aplikacja, ale zaczyna działać. Ale stworzyło to rajd iidiotów, Wrocław Balice korek standard, sznur aut próbuje jechać awaryjnym i wepchać się na zwężeniu bo oni mają aplikacje Na szczęście nie każdy chce ich przepuścić.
 11. Czyli gość zmyśla??? Albo dostał jakiś mandat z ruchomego fotoradaru, choć takich na A i S nigdy u nas nie spotkałem.
 12. Żonie kupiłem jakiegoś miejskiego za 4500 zł. Ogólnie dla mnie, amatora XC, Enduro od ponad 20 lat to kibel. Ale za te pieniądze nie mogłem znaleźć w obecnym czasie czegokolwiek innego dostępnego od ręki. Także obleci Polecam przejechać się Hardtrail i Full Suspensions dla porównania po jakimś testowym terenie żebyś mógł poczuć różnice, czy w Twoich warunkach to się sprawdzi.
 13. E-e, już nie są otwarte. Dziś już widziałem jedego cofającego 10 aut na prądach.
 14. Czy ktoś z Was spotkał się z informacją o mierzeniu prędkości poprzez kamery na bramownicach na S3? Dziś jechałem i faktycznie jest kilka miejsc gdzie kamery są wycelowane w każdy pas ruchu. Żadnych znaków, żadnych informacji nigdzie o tym nie widziałem. Mam świeże info od gościa że ostatnio dostał 500 zł mandatu właśnie z tych kamer od ITD. Jeśli go dobrze zrozumiałem to chodziło właśnie o te kamery na bramownicach. Ktoś coś????
 15. W pierwszej kolejności ustalić co jest na placu, chyba że masz tak dużo czasu że możesz sobie czekać trochę. Japończyki i koreańce płyną non stop, jest wybór z tego co kojarzę.To wszystko to sprawa indywidualna, możesz jeździć brzydkim ale tanim w eksploatacji autem albo też ładnym ale niekoniecznie oszczędnym. Są jakieś złote środki???
 16. Akurat w naszym kraju i tym bardziej rządzonym przez mafię autostrady płatne są po to żeby brać kasę. Przy okazji jest kolejna rzecz na której można zrobić wał -> pobór opłat
 17. "Zgodnie z zapisami Prawa o ruchu drogowym, a dokładniej rzecz biorąc — art. 31 ust. 2 pkt 2 jest to zabronione. Ustawa jasno mówi, że „zabrania się holowania na autostradzie, z wyjątkiem holowania przez pojazdy przeznaczone do holowania do najbliższego wyjazdu lub miejsca obsługi podróżnych” Ale nie umiem się doszukać dokładnej kwoty mandatu za to
 18. Oglądałem Zoe, miejsca jest w porządku jak na takiego mieszczucha. Największy minus to cena, Intens cennikowo ok 150k PLN, rabat ok 35 k PLN i wychodzi podobnie jak cennikowa podstawowa wersja. Ma to jakiś sens, ale dalej za dużo jak takie mikro autko. Mam porównanie do Clio IV i ni jak nie widzę tego jako następcy. Niby powinno pyknąc, ale nasze Clio jest ładne (niebieski GT Line), a ZOE ..... No jaki kolor by nie był to trochę za kare, no ale zawsze można powiedzieć że ładniejszy od koreańczyków
 19. Problem jest głębiej, gdyż często gęsto sprawę zgłaszasz na 112, gdzie na dzień dobry próbują zrobić z Ciebie idiotę i szlag Cie trafia kto tam pracuje. Czas ucieka a ankieta z petentem nie skończona. Swojego czasu chciałem zgłosić wał na "prezentację garnków" gdyż mi teściową oszwabili. 112-marketer zaczął ze mną dyskutować i stwierdził że on jest sędzią i on decyduje jak stanowi prawo. W efekcie yebnąłem słuchawką bo nie umiałem z debilem gadać, po weryfikacji rozmowy i konsultacji z organem ścigania powinienem zgłosić typa za niedopełnienie swoich obowiązków. Także schody są od początku.
 20. Jest jeszcze opcja, która u mnie upadła. Dogrzewanie garażu z kominka, jeśli go planujesz to wypuścić DGP do garażu i nic efektywniej nie zagrzeje niż gorące powietrze z kominka. U mnie było to w planie ale zaprzepaściłem wysokości na poziomie projektu i nie chciałem mieć widocznego prowadzenia do garażu w podwieszanym suficie. Estetyka wyparła efektywność Zaiste! Dobra wentylacja w garażu jest więcej warta niż ogrzewanie. Bez ogrzewania z dobrą wentylacją wszystko z czasem wyschnie, z ogrzewaniem bez wentylacji też odparuje, ale będzie śmierdzieć! Jedno EV, drugie spalinowe, co zimą dogrzeje, do tego dążę
 21. Tylko warto pamiętać aby nie okaleczyć ceramicznego wkładu, do niego są plastikowe wyciory. Sam przeleciałem raz metalowym, co prawda wielka krzywda mu się nie stała, ale rysy się porobiły trochę.
 22. Masz brak ciągu. Sprawdź w pierwszej kolejności komin, jeśli ceramiczny nic nie powinno się na nim za bardzo osadzać. Jeśli natomiast masz zbyt niskie temperatury spalin może tworzyć się sadza i oblepiać komin. Jak sprawdzisz i ewentualnie wyczyścisz komin daj znać Druga kwestia drożność dopływu powietrza, zobacz czy jakiś liść Ci się nie zawinął i nie ogranicza przepływu.
 23. Mam garaż w bryle domu. Pomiędzy garażem a domem mam 10 cm styr, tak samo sufit(dom z poddaszem), drzwi przeciwpożarowe też skutecznie izolują. Podłogówkę mam zrobioną w kotłowni za garażem, jak trzeba podgrzewam, max kilka dni w zimie jak było pod -20. Jak mi za zimno w garażu to otwieram drzwi na dom i grzeje się wtedy samoczynnie, do tego bliskość kominka sprawia że momentalnie mam cieplej w garażu i potrafię w duże mrozy mieć w garażu +17 a nawet + 20 stopni. Także ogrzewanie w garażu w moim przypadku byłoby zbędne. Ogólnie kto bogatemu zabroni.
 24. Tym bardziej, cena transportu znowu wzrośnie! Każde dobro będzie po prostu droższe w transporcie.
 25. Słuchając kampanii w radiu robią to z taką pompą jakby mieli objąć tym rozwiązaniem cały kraj Ile hajsu idzie na informacje że będzie gorzej Każdy może w tej chwili już kupić OBU za jedynie 600 zł z groszami Jak viaauto kosztowało 50-70 zł to jeszcze było do zrozumienia.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.