Jump to content

czachabrava

użytkownik
 • Content Count

  3606
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2d 44m 38s

3 Followers

About czachabrava

 • Rank
  mistrz kierownicy

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Zainteresowania
  Lakiernictwo samochodowe.
 • Car
  Z32SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Równie dobrze czytałem na alfaholikach, że fasty zaczęły się odzywać już po 5000km. Ale jak masz robocizne za darmo to można zaryzykować, chociaż u mnie za zrobienie zbieżności biorą 90pln.
 2. Niestety wiem, bo sam to przerabiałem... Ja zakładałem TRW i później zapomniałem o wahaczach. Wynalazków bym nie zakładał, bo za rok bedziesz znowu je wymieniał. A tak to zaoszczedzisz na robocie i ustawieniu geometrii.
 3. Własnie miałem to samo napisać. Przy małym ruchu do tych 80km/h jest to realne. Przy 90km/h spali 7,5l, ale benzyny. Chyba, ze gaz ma ustawiony tak, ze zawory się gotują. Smigając te 110km/h to trzeba liczyć 10l lpg, jak mocniej przyciśnie sie w trasie to i 13l spali.
 4. Mógł zrobić zestawienie z autem z reflektorami H7 i to z świeżymi żarówkami, a nie takimi założonymi chyba jeszcze w fabryce...
 5. W końcu nowa buda, a nie kolejny lifting
 6. Potwierdzam, u mnie sąsiadka od nowosci ma GP z 2010r i po przednich blotnikach i progach to już wspomnienie. Sam nawet kiedyś kobiecie chciałem kupić GP, to w każdym oglądanym już zaczynała sie pojawiać rdza na progach. Widać podzieliły los Punto I i Punto II.
 7. Spaceback produkują w 2019...?Bo jak kiedyś pytałem to mówili, że już nie da rady zamówić.
 8. Co to się dzieje, w aucie o przebiegu 190kkm mogło chyba paść sprzęgło... Teraz sprzedawca ma dawać na wszystko gwarancje?w jeden dzień można spalić sprzegło. Następne auto kupuje w takim razie od handlarza z zarejestrowaną działalnością.
 9. O to, że jakby się lepiej sprecyzowali to bym poczekał ze zmianą auta. Bo mi się widzą Dacie z tych prospektów, no i silniki też ciekawe A jak do tego cena bedzie niewiele wieksza od obecnych generacji to już w ogóle.
 10. cyt "Tra la fine del 2019 e l’inizio del 2010 in Dacia " czyli będzie na przełomie 2019/2010 roku 😄
 11. Ja dwa sezony temu kupiłem Debice Frigo i też jestem zadowolony. Obecną cene można sobie sprawdzic samemu 😄
 12. Pod koniec 2018 internet huczał o nowym sandero i jak na razie cisza.
 13. Pewnie, gdyby polo miało silnik TSI to bym wolał polówke. A tak to rapid.
 14. W moich stronach po gigantycznej podwyżce w ubiegłym roku, ośmielili się podnieść w tym roku jeszcze o 10zł na każde 100g...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.