Jump to content

pejus1982

użytkownik
 • Posts

  2440
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by pejus1982

 1. Fiat włoski, ale skrzynia niemiecka… Z tą jakością to różnie jest, u brata w MB GLC skrzynia była naprawiana/wymieniana przy przebiegu około 30kkm. Podobno jakaś wadliwa seria była.
 2. Silnik i wygląd zewnętrzny to bardzo duże atuty Vitary. Dla mnie problem jest we wnętrzu które zatrzymało się w XX w. I minus jeszcze za brak polskiego menu ( dla mnie to zlewanie przez Suzuki polskiego rynku).
 3. Zapytam jeszcze: a Skodę Kamiq braliście pod uwagę? W środku to auto wygląda bardziej współcześnie nuż Vitara a z silnikiem 1.0 110KM cena chyba zbliżona.
 4. Niezła ta inflacja w Polsce - rok temu takie auto -6kzł.
 5. Dobry wybór, tata będzie zaskoczony bardzo niskim spalaniem i przy tym dobrej dynamice. Jaki poziom wyposażenia i cena do odbioru?
 6. Jakiś link Odpowiedzi na nasze wątpliwości
 7. W przypadku konfiskaty auta firma będzie mogła dochodzić swoich praw względem dłużnika w sądzie ewentualnie pojawi się pewnie jakaś forma ubezpieczenia dla firm leasingowych czy wypożyczalni. Wiem, że łatwo się mówi ale ciśnienia ustawodawcy na te regulacje jest bardzo duże więc na pewno będzie to wprowadzone.
 8. Nie jechałem w końcu bo troszke rozłożyła mnie grypa ale powinno być 2+2.
 9. Silnik 1.3 jest stosowany przez Dacię/Renault/Mercedesa i zbiera bardzo dobre opinie - dobra dynamika i niskie spalanie. W porównaniu do wcześniejszego 1.2 nie słychać o jakiś problemach. Co do modelu to chyba @Vaderoprzez jakiś czas testował ten model. Brat ma w swoim GLC również tablet i z rozmów z nim wynika, że bardzo chwali to rozwiązania choć musiało upłynąć kilka dni zanim się do tego przyzwyczaił.
 10. Ssssangjong to nie SUV, to styl życia.
 11. Swoją drogą to dobrze, że na tym placu nie było jakiś innych osób w tym dzieci bo wtedy tragedia byłaby jeszcze większa.
 12. Bo jak ktoś parkuje starym dostawczakiem to przy otwieraniu drzwi nie patrzy czy obije/zarysuje auto po sąsiedzku. Jak ktoś ma drogiego SUVa to patrzy czy nie uszkodzi swojego i innego auta.
 13. Tylko w lipcu i sierpniu wystawili 117tys. mandatów więc zestaw dawno na siebie zarobił, a z tego co kojarzę to system działał od stycznia/lutego.
 14. Też jestem zaskoczony, że demontują a nie kupią i założą nowe urządzenie w innej lokalizacji.
 15. Jechałem wiele razy na tym odcinku - zawsze na tempomacie 74 -77km/h i zawsze miałem baaardzo niskie spalanie Fakt, że jadąc w nocy bardzo ten odcinek usypiał.
 16. Swoją drogą to dziwne skoro w lipcu i sierpniu urządzenie zrobiło łącznie 117tys. zdjęć a oni to likwidują. Dla państwa to czysty zysk, a w Warszawie niech zamontują nowe.
 17. Jak wynika z artykułu nastąpił koniec odcinkowego pomiaru prędkości na budowanym fragmencie A1 między Częstochową a Łodzią. Urządzenie zostanie przeniesione do Warszawy do tunelu na Ursynowie. Będę jechał w sobotę to tak jak do tej pory wszyscy jechali grzecznie w okolicach 70 - 80km/h tak teraz szybcy i bezpieczni będą mieli okazję nadrobić stracony czas jakiś link
 18. Dokładnie tak było. Stwierdził że jak ma dać 90kzł na małe ciasne auto to dołoży i kupi coś większego. Nie pamietam ale coś około 140kzł za CX-5. Analogicznie było u mnie: miał być up! dla żony a skończyło się na Golfie - różnica w cenie mniejsza niż 20kzł.
 19. Czasami wybory są zadziwiające - kolega poszedł kilka miesięcy temu do salonu Mazdy po CX-3 i powiedział że więcej nie da na auto bo to przesada, a zamówił CX-5 w wypasie Część kwoty oczywiście na raty. Co do sąsiada od paśnika to raczej jest on fanem Mercedesa bo odkąd pamietam to zawsze jeździł tą marką. Myślę że cena za Passata była atrakcyjna. GLC to może i modne auto ale niezbyt duże.
 20. Mój sąsiad miał dość czekania na GLC (ciagle zmieniali mu terminy) i poszedł i kupił nowego paśnika sedana prosto z placu
 21. 50% grubości klocków hamulcowych to oznacza sporo kilometrów jeszcze do pokonania. ASO chciało w tym przypadku ewidentnie naciągnąć na wymianę - to szybki i opłacalny temat dla serwisu.
 22. A to nie jest tak że będzie nowy Passat ale tylko kombi? Passat jest dla VW tym czym Corolla dla Toyoty więc myślę że nie będą zabijać swojej legendy.
 23. Bardzo dobre porównanie bo pokazuje niestety wielkie podwyżki cen nowych aut. Teraz wychodzi na to, że klasa B to tak lekko 80kzł, a kompakt ponad 100kzł.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.