Jump to content

r1sender

administrator
 • Posts

  55515
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  115

r1sender last won the day on January 28

r1sender had the most liked content!

Retained

 • stary zboczeniec

Profile Information

 • Name
  Rafał
 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Rumia
 • Car
  warzywniak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

r1sender's Achievements

Reliant Robin Space Shuttle

Reliant Robin Space Shuttle (19/20)

 • Addicted Rare

Recent Badges

28k

Reputation

 1. pierwsze słyszę, żeby APC tak na szkło zadziałało, może to jakiś zasadowy środek np. do felg?
 2. Przypominam, że to nie jest HP...
 3. Trzynajmy się tematu
 4. napisałbyś coś z praktyki, a nie ciągle to samo od jakiegoś czasu powtarzasz. Generalnie nic nie wniosłeś do dyskusji.
 5. w temacie wyłączenia rękojmi polecam wizytę u prawnika, bo to nie jest tak jak tutaj jeden z nas lansuje teorię. W przypadku postępowania sądowego może okazać się, że taki zapis w umowie nie ma żadnego znaczenia.
 6. Miałem jakieś menabo i tam były dodatkowe taśmy którymi należało dodatkowo zabezpieczyć. Po Polsce widziałem auta z takim samym bagażnikiem i taśm nie uświadczyłem.
 7. To co na autostradzie odlecialo to na Thule było zapięte. Ludziska, którzy za babką jechali przez kilka kilometrów trąbili i pokazywali na dach, że sprzęty się kiwają, do tego mało ograniczeniami się przejmowała. Jeden z rowerów na pobocze spadł, drugi pod ciężarówkę. Dobrze, że na żadną osobówkę nie spadł.
 8. Taki bagażnik na atest, który na piękne oczy nie został wystawiony, obstawiam raczej, że po stronie użytkownika jest jakieś niedociągnięcie. Sam widziałem jak na A1 rowery z dachu odleciały...
 9. Miałem menabo na 3 rowery, do Thule mu daleko ale sam w sobie nie jest zły. Mocowanie śrubą na klucz 24, uchylenie ok. Stabilnie trzyma się na haku. Nie wiem jak obecnie ale wiązka była luźno puszczona, żeby nie szorowała po asfalcie samemu ją na rapy podczepiałem do bagażnika.
 10. Kuzynka miała paska, ganc noje. Po jakimś czasie pojawiała się usterka unieruchumiająca auto. Kilka serwisów poległo. Finalnie temat załatwiony, winna wiązka, która gdzieś ocierała i jeden z przewodów masował.
 11. Ale taka decha montowana jest przy użyciu specjalnych narzędzi, maszyn które mają skrócić czas montażu i pobytu auta na danym stanowisku na linii produkcyjnej. To że przed montażem działa nie daje 100% gwarancji, że na końcu linii coś nie pierdnie.
 12. Bo każde koło osobno sprawdza na rolce
 13. podstawa to dobrze umyta szyba, tam nie ma wielkiej filozofii
 14. przecież szkło jest twarde, to co maszyna przez jedną minutę robi to ręcznie będzie z kilkadziesiąt minut jak nie lepiej i to pod warunkiem, że jest jakimś cyborgiem
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.