Jump to content

r1sender

administrator
 • Content Count

  52161
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  103

r1sender last won the day on April 23

r1sender had the most liked content!

Community Reputation

22603 Człowiek - do rany przyłóż

About r1sender

 • Rank
  stary zboczeniec

Profile Information

 • Name
  Rafał
 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Rumia
 • Car
  warzywniak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. przecież jak taśmy poodwijasz to będziesz wszystko widział. Co najwyżej koszt nowych taśm i jakiś złączek. Po co się pchać w koszty. W starym civicu tak się bawiłem, jedno popołudnie i temat z głowy.
 2. Najpierw do sprawdzenia wiązka silnika pod kątem czy wszystkie przewody są ok., czy kontaktują, czy gdzieś się nie utleniły bądź poprzecierały. To nic nie kosztuje, jak na razie autor wymienił wszystko co możliwe a efektów brak.
 3. Jeżeli świat zmierza do tego, że samochód zmienia się jak telefon, to Chiny mają klucz do drzwi z sukcesem.
 4. E36 przeleciałem żółtym Flexipadem i Manzerną 3in1. Nie zależało mi na darciu lakieru i pozbywaniu się wszystkich rys, wystarczy, że ziarno fajnie wyciąga.
 5. Tylko rotacyjna polerka jak ma być efekt
 6. Oczywiście masz rację tylko niech potem taki gość/gościówka ma świadomość, że przed sprzedażą nie wystarczy umyć i posprzątać auta i cenę wołać jak za złoto. Z drugiej strony w Polsce pokutuje kult rocznika i licznika. Łatwiej sprzedać młode ujechane niż starsze i zadbane. Postaw się w sytuacji mojej córki czy innej , która nie ma nikogo kto jej podpowie, ma ograniczony budżet, a samochód jest koniecznością i kupuje pierwsze auto. Sam widzisz po wątku, że podejście do kwestii czy coś robić czy nie jest różne.
 7. Nie doczytałeś albo nie zrozumiałeś. Wybierałem z tego co się dzieciakowi podobało. Tobie się podoba Tigra w cabrio , jej nie (po prawdzie mi też nie). W czym widzisz problem? Wpadłeś pochwaliłeś się (cieszę się Twoim szczęściem) podziliłeś się stereotypem.
 8. Bo to nie Twój wybór albo komuś zwyczajnie mogło się podobać? Przecież w pierwszym poście o tym było. Zawsze musi znaleźć się maruda, która będzie się dziwić albo brzęczeć, że lepiej by wybrała.
 9. Akurat ta sztuka nie jest pełnoletnia A 13 letnia. Rynek starych aut był jest i będzie. Niecałe 3 lata wstecz pomagałem szukać czegoś do jazdy kilka kilometrów dziennie po mieście. To co kosztowało kiedyś w granicach 6-8 tysięcy złotych, dzisiaj kosztuje w tym samym roczniku średnio 2-3 tysiące więcej.
 10. Proszę Cię, znajdziesz coś takiego w Oplu czy w Renówkach? Takiego syfu nie miałem w civicu 96 rok... Niby auto masz sporo młodsze, teoretycznie bezpieczniejsze, a w rzeczywistości skorodowane którym strach w karton walnąć żeby nie skończyć jak Hanka Mostowiak...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.