Jump to content

r1sender

administrator
 • Content Count

  10654
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  77
 • Time Online

  10d 23h 25m 8s

About r1sender

 • Rank
  stary zboczeniec

Profile Information

 • Name
  Rafał
 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Rumia
 • Car
  ciemny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie zrobisz soczewki ani zbyt mocno nie przepolerujesz. To nie lakier, szkło jest twarde, dobrze ciepło odprowadza. Kilka szyb czołowych już się wypolerowało.
 2. Panowie jest sobie w Gdańsku ul. Armii Krajowej. W godzinach szczytu wszyscy stoją i suwak dziala idealnie. Za to w ciągu dnua nie działa. Zawsze się trafi jeleń na skrajnym lewy pasie, który wali nim do końca mimo, że może zjechać bez przeszkód na środkowy czy to wyprzedzi czy zwolni. Ale jeleń jedzie do końca i staje albo zajeżdża spycha auto ze środkowego pasa. Kilka takich akcji w ciągu tygodnia przerabiam i dlatego jeżeli jest okazja to na skrajny prawy uciekam. To jest to co mam na myśli i tylko jeden @tomecki załapał.
 3. Fascynuje mnie suwak w Polsce. Jedni nie wpuszczą drudzy do samego końca jadą i czekają na zmiłowanie chociaż mają znak i miejsce im zrobisz.
 4. ale sprzedający wiedział o usterce i nie powiedział?
 5. Jest adnotacja o zatrzymaniu dokumentu, w tym przypadku dowodu rejestracyjnego, nie musi być fizyczna. Plusem jest to, że nie przecwanisz na zasadzie, ja nie mam.
 6. @bergerac na dunlopy snowsport 5 patrzał Pan? W necie maja opinie cichych, krótką drogę hamowania na mokrym. Sam dla siebie brałem tylko, że 16stki
 7. @wladmar i jest tam przypadek przywołany tutaj? Żeby panewki zatrzeć na wale to trzeba 2 rzeczy, a właściwie ich braku. Oleju albo ciśnienia. W pierwszym przypadku użytkownik daje ciała jak bez oleju w silniku jeździ, drugi przypadek to pompa oleju słabo podaje, zatkany jeden z kanałów olejowych, zbyt duży luz pomiędzy panewką, a wałem (ale takie rzeczy to ja pamiętam z wynalazków FSO przy przebiegach po 100 tyś. km) tyle, że wtedy kontrolką ciśnienia oleju wali po oczach. Także znajomi od getza gdyby byli tacy fajni i dbali o olej to musieliby trafić na bramkę nr 2, z tymże ciężko nie zauważyć świecacej lampy alladyna. Także jak kwitu z sądu nie zobaczę to nie uwierzę.
 8. nie wierzę czy my jesteśmy na forum motoryzacyjnym czy na literackim w dziale sf? Panowie czy Wy wiecie jak zbudowany jest silnik i jak działa? Pokażcie mi jak traktujecie gościa, który po miesiącu od zakupu zaciera panewki i pokażcie mi postanowienie sądu, które uznaje rękojmię w tym przypadku
 9. nie dochodzi do absurdów, gdyby tak było jak uważasz wszystkie polisy AC byłyby podstawą do szarpania się z towarzystwami ubezpieczeniowymi o nowe auta.
 10. ludzie kochani- idźcie do pierwszego lepszego rzeczoznawcy- to Wam powie, że silnik zużywa się wraz z przebiegiem im większy przebieg tym większe jego zużycie. Jestem ciekaw jak określisz zużycie silnika, a właściciwe jego elementów jak masz taką wiedzę jaką masz. Jak określisz w tej chwili zużycie wałka rozrządu w swoim aucie?
 11. r1sender

  Budowlanka

  Jest kącik zrób to sam
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.