Jump to content

r1sender

administrator
 • Content Count

  51588
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  102

r1sender last won the day on January 5

r1sender had the most liked content!

Community Reputation

21746 Człowiek - do rany przyłóż

About r1sender

 • Rank
  stary zboczeniec

Profile Information

 • Name
  Rafał
 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Rumia
 • Car
  warzywniak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kurs młodzieniec może zacząć 3 m-ce przed ukończeniem 18 roku życia @Fili_P W 3mieście bez sensu jazda tym wynalazkiem. Córka kończy w czerwcu 18,a od marca idzie na kurs
 2. jeżeli ma być gaz to trzeba zdawać sobie sprawę, że regulacja luzu zaworowego w Oplach bywa szklankami...
 3. to moja przygoda z weekendu. Wyjeżdżam z parkingu nawet 2 bieg nie zapięty, noga na hamulec i auto jedzie, pedał do podłogi auto ledwo, ledwo hamuje. Podejrzane serwo. Jednak coś mi w czasie jazdy nie pasowało, nogi ślizgały się po pedałach i wycieraczce. Jak wróciłem na parking to zobaczyłem jak spływa tlusta woda z tęczą. Z jakiegoś dziada cieknie, dzień wcześniej była odwilż i przejeżdżałem przez kałużę obok trupa. Jak szedłem do auta to wdepnąłem w mokry polbruk i naniosłem na butach do środka.
 4. na swoim przykładzie auta zostawionego w rozliczeniu. Kupiłem 3 latka za 44 tyś. urwane 1 tyś. +przegląd olejowy i wszystkie filtry oraz wycieraczki. W dokumentach dostałem fakturę odkupienia przez salon samochodu od poprzedniego właściciela uwaga na kwotę ......... 36 tyś. zł.... Dziękuję za uwagę szanownemu państwu.
 5. Ale jakby nie patrzeć sam poleciałeś stereotypem.
 6. r1sender

  Powyzej 5

  Gdańsk jest faktycznie najdroższy z całego pomorskiego
 7. jeden minus widzę w LED-ach. Objawił się tej zimy. Przy opadach marznącego sniegu na kloszu robi się skorupa.
 8. Liczą na to, że jak przyjedziesz, obejrzysz to kupisz.
 9. co do kierunkowskazu to trzeba pobawić się, bo nie kontaktuje oprawka. Najprościej to wsadzić rękę przez otwór rewizyjny w nadkolu, wymacać oprawkę i kilkakrotnie pokręcić zarówką.
 10. r1sender

  Olej do TCE

  Do swojego Tce leję shell helix ultra 5W-40, wymiana co 15 tysięcy km.
 11. Okej ale to dalej nie świadczy o postępie. Owszem silniki spalinowe ewoluowały systemy cimmorail, wtrysk bezpośredni, większa moc z silników o małej pojemności, dopracowanie systemów abs, esp i podobnych im czyli rozwijanie rozwiązań już znanych. Imo jedyny postęp to samochody hybrydowe i elektryczne.
 12. Ale to co wymieniasz to efekt potanienia systemów które z marek i modeli premium zeszły do aut masowych. Nie bez znaczenia są też regulacje obligujące producentów. Tak z mojego doświadczenia to e32 z 91r ma to samo co Megane IV z 16r. Nie bez znaczenia jest to, że jest to wersja intens. Owszem są światła Led, tablet, sterowanie dotykowe ale co do samej istoty samochodu i jego użyteczności to jest nieistotne.
 13. @futrzakTobie ciężko dogodzić...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.