Jump to content

badyl1982

użytkownik
 • Content Count

  741
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Normalny

About badyl1982

 • Rank
  wyciszony kierowca

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  to miejsce na mapie tu gdzie kończy się papier
 • Zainteresowania
  Woda najczęściej, ziemia... halucynacja, hemoglobina, dwutlenek węgla... Taka sytuacja..
 • Car
  Mam dwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skończmy już tą dyskusję w stylu HP. Spędź niedzielę w poczuciu, że ją wygrałeś. Co chciałem wiedzieć już doczytałem i wiem, że nie tędy droga.
 2. Więcej jasno opisanych konkretów daje wypowiedz kolegi volf6. Nie nie ignoruje odpowiedzi rzeczowych. Napisałeś, że puszka z allegro nie da nic, ale nie napisałeś dlaczego i to Twoim zdaniem jest rzeczowa odpowiedz. Zaczynam rozumieć, że ma ona na celu oszukanie komputera i kolega volf6 wspomniał o konsekwencjach. Widzę też, że chip tuning to coś więcej niż tylko puszka, a konkretniej opisał to dopiero kolega volf6. Spytałem też ,czy pudełko załatwi sprawę, czy chip tuning jest bardziej skomplikowany, nie bardzo widzę odpowiedzi na temat profesjonalnego chip tuningu. Napisałeś rzeczo
 3. Poważnie. Powiem więcej , nie widzę w tym nic dziwnego. Nie znam tematu więc zadałem pytanie o chip tuning i jak na razie nie mam konkretów. Wyobrażam sobie, że jeśli z silnika 180 KM można wyciągnąć dodatkowe konie to i z 90KM coś można wycisnąć. Jakby dało się takim czymś dobić do 100KM to byłbym mega zadowolony. Nie liczę na wzrost mocy o 50-100%. Może się mylę i nie da się chipem wyciągnąć nawet 1KM więcej, ale nikt tego jak do tej pory merytorycznie nie przedstawił. Pozostaje mi tylko wertować google bo tutaj chyba nie będzie rzeczowej odpowiedzi.
 4. Naprawdę nie da to wzrostu mocy 50%? Ale lipa. Myślę, że 10-15% jakbym w jakiś prosty sposób wykrzesał z tego silnika to by było git. Nie znam się na tym, dopiero zgłębiam temat i nie widzę powodu do takich drwin. Nawiasem mówiąc nie napisałeś nic na temat chip tuningu, na czym polega, a w zasadzie o to pytałem.
 5. Na czym polega chip tuning? Czy wpięcie takiego urządzenia http://allegro.pl/chiptuning-fiat-bravo-ii-1-4-90km-chip-tuning-i6384976997.html załatwia sprawę, czy jest to może bardziej skomplikowane? Mam fiata bravo II 1.4 16V 90KM w którym chciałbym zwiększyć moc. Ile realnie mogę zyskać stosując chip? Polećcie zakłady godne zaufania w promieniu 200 km od Torunia
 6. Czyli coś z głównym zasilaniem. W każdym razie mam skrzynkę przekaźników na podmiankę i ten przekaźnik tez. Zobaczymy co będzie.
 7. Raczej nie bo to benzyniak jest
 8. Przewód zmieniony, ale grzeje się nadal. Dodatkowo gorący robi się przekaźnik z numerem 18. Czy ktoś wie za co odpowiada?
 9. Pod deską rozdzielczą przy skrzynce przekaźników.
 10. Mam winowajce. Przewód się upalił przy końcówce i na dobrych kilku centymetrach jest przegrzany. Pytanie, czy zarabiać nową końcówkę i poprawić izolację, czy lepiej wyciąć przegrzaną część przewodu i dołożyć kawałek nowego?
 11. Kostka stacyjki nie spowodowałaby braku zasilania urządzeń, które działają bez kluczyka, np. światła awaryjne. Mam totalny brak zasilania, nie działa kompletnie nic.
 12. Na aku 12V. Sprawdzone miernikiem.
 13. Żeby było śmieszniej assistance skończył mi się wczoraj...
 14. Kompletnie nic. Zero prądu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.