Jump to content

adamm_mk1

użytkownik
 • Posts

  578
 • Joined

 • Last visited

About adamm_mk1

 • Birthday 02/12/1988

Profile Information

 • Lokalizacja
  Warszawa-Radość
 • Car
  Mondeo & C2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

adamm_mk1's Achievements

wyciszony kierowca

wyciszony kierowca (10/19)

66

Reputation

 1. Tylko w kwestii ciężarówki to rozbija się o kwotę. Za nowa o ile masz ten zaszczyt i kupić (nie ma/ lub trzeba czekać 10 miesięcy od zamówienia) o kwotę 1 000 000 zł. Wyobraź sobie teraz swoją minę jak masz 10 zestawów i akurat świeżo odebrany 10 skład zostaje zarekwirowany gdyż kierowca podczas odpoczynku wypił sobie……
 2. Ja mam Ikea od 3-4 lat i jest ok. Działa bez zarzutu.
 3. Dzięki za informację, zbieram ekipę i działam.
 4. Mam pytanie do szanownego grona gdyż niestety najpierw zrobię potem zapytam tak i przy okazji montażu markizy się stało. Markiza zamontowana do elewacji ze styropianem o grubości 10 cm i do tego w wiercona w beton na grubość 10-15cm. Pręty zamontowane na kotwe chemiczną. I tu tyle dobrego, następnie na pręty nasunięty jest stelaż do markizy, który jest dokręcony śrubami. Na to nałożona markiza i zabezpieczona. W dniu dzisiejszym tj 3 dni po zamontowaniu tknęło mnie i obejrzałem film z którego wynika, że po umieszczeniu prętów w ścianie powinno się dać śrubę wkręcić ja do głębokości elewacji podkładkę potem stelaż do montażu podkładka i śruba. Z racji tego, że mieszkam na 3 ostatnim pietrze w koło zabudowa jednorodzinna dużo niższa to wieje dosyć mocno. I teraz mam pytanie czy dla bezpieczeństwa odkręcić i zdjąć markizę dać tą śrubę i podkładkę czy zostawić jak jest ? Markiza w wietrzne dni będzie zwinięta ofc.
 5. Pewnie miał swoj zapas. Niestety duże auto to i ceny „duże”.
 6. Radze dokładnie przeczytać OWW, bo inaczej może być problem. Wykupiłem takie „coś” niby na wszystkie zdążenia, kapeć, rozcięcie itp. Jak przyszło do likwidacji szkody to ubezpieczenie nie działało i broker zwrócił za nie kasę.
 7. Olać i jeździć dalej. To takie samo "uszkodzenie" jak starcie tych "włosków" jakie ma fabrycznie nowa opona.
 8. Bardzo dobra średnia. Widać jak technika poszła do przodu i obecnie 400 KM hot hatch z automatem i napędem 4x4 pali tyle ile kilka lat temu wolnossace 1,8 - 2l o kilkukrotnie niższej mocy i z napędem na jedną oś.
 9. Z mojej pralkosuszarki wychodzi takie jak po suszeniu na sznurku, dla mnie się to kwalifikuje do prasowania.
 10. Pranie nie jest pogniecione ? Wygląda lepiej niż suszenie na "sznurku" ?
 11. Mamy urządzenie beko od 3 lat, sprawdza się w miarę dobrze. Przy normalnych ubraniach (t short itp) można po suszeniu wyjąć i wsadzić do kosza na prasowanie, do szafy niestety się nie nadaje, moim zdaniem trzeba prasować przed założeniem. Nie mam porównania do dwóch osobnych urządzeń.
 12. adamm_mk1

  Kamper.

  Oczywiście dlatego napisałem, że laweta z przyczepą ma pewne zalety i wady.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.