Jump to content

swienty

użytkownik
 • Content Count

  19810
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Time Online

  18d 10h 29m 15s

swienty last won the day on May 8

swienty had the most liked content!

Community Reputation

5383 Człowiek - do rany przyłóż

About swienty

 • Rank
  młodociany rajdowiec
 • Birthday 05/13/1988

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Car
  VW, Iveco, Renault, Mercedes ;)

Recent Profile Visitors

2432 profile views
 1. To nie ma żadnego znaczenia że płyn jest świeży, skoro nagrzewnica może być zapchana. Odepnij 2 weżę która wchodzą do kabiny, zrób sobie jakąś przedłużkę i spróbuj dmuchnąć - na bank nie ma przepływu. U siebie podpinałem kompresor (tylko nie dmuchałem na maxa, nie wiadomo ile nagrzewnica wytrzyma), a za drugim razem płukałem ze 2 godziny wężem ogrodowym cały układ, najpierw samą nagrzewnicę, później resztę układu. Pomogło na 100km (sto!!!!). Wymieniacze w ASO mają zalecenie płukanie układu, możliwe że mają specyfik który rozpuszcza te dziadostwo.
 2. Pewnie chodzi o to żeby akumulatory ładowały się bez rozpinania układu. 120 są, może i mniejsze.
 3. Kumam. Jest duża szansa na powodzenie pod warunkiem że nie braknie prądu.
 4. Jak duży masz ten aku? Mam prostownik 12/24 jak coś
 5. No właśnie do grubej stali mam spawarkę na elektrody
 6. Zdarza się coś takiego, ale to są wyłącznie wyjątki od reguły. W Polsce niestety norma 100tys rocznie busem to żaden problem zrobić
 7. Ten który miałem na oku miał na liczniku ok 200 tys, przy czym sprawdzaliśmy historię ASO i wyszło że przy przebiegu 100kkm w Holandii dostał nowy silnik
 8. Ciekawe jest to że przebiegi w autach 5 i 20-letnich są takie same U mnie w daily jest na liczniku 260, ale motogodzin nabite niewiele mniej niż w ciężarowym który ma 550 tys.
 9. Miałem na oku takiego Jumpera 2.2 120KM ale odpuściłem ze względu na opinie o tym silniku. Mam Daily 2.3 100kW ale 2009r. Ogólnie jak to Iveco, co chwile świeci się jakiś błąd, denerwują pierdoły. Jak na razie to uszczelniacz wału od strony mostu musiałem kupić w serwisie, bo w żadnym katalogu nie występuje. 15-letnie auto będzie już trochę wysłużone więc będzie się psuło albo nie, loteria. Tego 2.2 bym sobie darował bo to tykająca bomba.
 10. Czy zakup urządzenia z opisu ma sens? Spawarkę na elektrody mam taką https://www.castorama.pl/spawarka-inwertorowa-macallister-180-a-id-1055615.html ale czasem przydałoby się pospawać coś drobniejszego. Nie używam tego stacjonarnie, tylko muszę przewozić osobówką i z butlą będzie za dużo zamieszania. Warto w coś takiego wchodzić? Wiem że drut jest droższy, ale będą używane takie ilości że w ogóle nie zwracałbym na to uwagi.
 11. @Norbi98 Nic, nagrzewnica jest zapchana jakimś gównem a płukanie pomaga tylko na krótki okres. 😕
 12. Miałem puga 307 1.6 benzyniaka i to samo, miałem go krótko ale unikałem autostrad jak ognia.
 13. We Francuzach pojawia się check nawet jak żadna rurka ani kabel się nie wypnie
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.