Jump to content

swienty

użytkownik
 • Posts

  23250
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by swienty

 1. Suche bierze niewiele prądu, w kilka minut nagrzeje wnętrze pojazdu do upału. W kolejnym aucie montuję od razu po kupnie.
 2. Mamy kogoś w aso MAN? Miałbym do sprawdzenia historię auta po VINie. Historię osobowek kupuje na olx, ale odnośnie tej marki nikt się nie ogłasza. Proszę o nie przeoszenie na wagę ciężka bo nikt tam nie zagląda.
 3. Zamienił stryjek...
 4. A jaka wysokość? Może jakieś iveco daily z naczepą da radę, ale to jest rzadki sprzęt więc tanio nie będzie. Raczej trzeba stawiać na małą ciężarówkę na kat c+e.
 5. Trefna uwaga, po czasie może się wycierać i rzucać opiłkami, niekoniecznie musi to być od razu wina pompy wtryskowej.
 6. Nie wiem ile razy, ale zająłbym się dwoma błędami od dołu, co jest nie tak. Może zamienić wtryskiwacze miejscami? Wtedy wyjdzie czy wina wtrysku, czy wiązki. Widzę że brakuje Ci po prostu kogoś kto potrafi naprawiać auto a nie wymieniać w kółko, ja mam to szczęście że mam takich dwóch - jeden od osobówek a drugi od ciężarowych. Skoro wymieniłeś 3 razy wtryskiwacze to znaczy że trafiłeś do zwykłego wymieniacza który usuwa skutek a nie przyczynę. Na początek zamieniłbym wtryskiwacze miejscami, jeśli dalej będzie wywalało błąd na 2 cylindrze to wina elektryki, jeśli pójdzie za wtryskiwaczem to znaczy że wtrysk się kończy i ewidentnie problem będzie z pompą. Przejrzyj układ pod kątek opiłków metalu, bo na moje oko ewidentnie tutaj leży problem. Jak co roku wymienia wtryski to imo niewielka szansa żeby nie było.
 7. swienty

  Mustang

  Jeśli na Twój koszt to biorę 10
 8. Imo po raz kolejny wiązka do sprawdzenia...
 9. swienty

  Mustang

  Musiałbym chyba tankować u @Łukasz___F ale to trochę daleko
 10. swienty

  Mustang

  Ale że co? Nie rozumiem
 11. swienty

  Mustang

  Ale mnie nie interesuje jazda o kropelce, tylko spalanie przy normalnej jeździe.
 12. swienty

  Mustang

  Też nie jestem zboczeniem co musi wymacać wszystkie plastiki
 13. swienty

  Mustang

  V8 imo wszystko wynagrodzi
 14. swienty

  Mustang

  Handlowało się kiedyś autami, znam trochę osób które się tym trudnią i dlatego nie chcę niczego sprowadzonego
 15. swienty

  Mustang

  Skoro o to pytasz to nie zrozumiesz Masz takiego konika? Jeździsz tym zimą?
 16. swienty

  Mustang

  2.3 nawet nie biorę pod uwagę, chyba rzeczywiście 3.7 nie było w EU bo wszystkie jakie widzę są sprowadzone. Nie chcę sprowadzonego więc kurde cóż za pech... Dobra nie ma tematu: Ford Mustang oferowany będzie w dwóch wersjach nadwoziowych – Fastback i Convertible, oraz w dwóch wersjach silnikowych – 2.3 EcoBoost i 5.0 V8.
 17. swienty

  Mustang

  Coś mało, ja te 15 litrów bez pałowania przeżyję Przy to inna sprawa, i w to nie wnikajmy bo skoro Cougarem 2.5 V6 udało mi się zrobić 20 to tu pewnie ponad 30 pójdzie
 18. swienty

  Mustang

  Ale to raczej nie w Mustangu
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.