Jump to content

Artur_W_wa

użytkownik
 • Posts

  5195
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Artur_W_wa

 • Birthday 10/27/1978

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  100lica
 • Zainteresowania
  602261905
 • Car
  3008

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Artur_W_wa's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/20)

1.9k

Reputation

 1. To ubezpieczenie nie jest obowiązkowe. To wiem i rozumiem, składka z AC wraca do poprzedniego właściciela. Niestety aktualnie Hestia nie dała rady zaoferować AC na 11 miesięcy do auta zakupionego z ich polisą OC. Nie i c...
 2. Szafa od podłogi do sufitu, jak głęboka to szuflady czy tam półki ruchome na buty, oświetlenie wnętrza. Dobrze podparte półki na których możemy ewentualnie usiąść.
 3. Znajomy sobie zmajstrował bo córka się rozchorowała. Jak spadł na dół i się połamał, to ją rozebrał.
 4. Nie zawsze w górę. Paręnaście lat temu, dostałem zwrot różnicy opłaconej składki przez poprzedniego właściciela, za 4 miesiące tyle, że miałem na następną polisę. 8 lat temu Libery przepisało na mnie cały pakiet OC/AC - jak się chce to się da. Hestia mi ostatnio przekalkulowała OC bez dopłaty/zwrotu, ale AC musiałem dokupić oddzielnie.
 5. Chyba jak zdejmie się dekielek powinba się dać odblokować, albo od dołu, ja mam od zera, w poniedziałek sprawdzę na 16. Tylko ten sprytny kluczyk by się przydał.
 6. Jaką temperaturę utrzymujesz Wstaw zdjęcie głowicy, zobaczymy co to za cudo.
 7. Kiedyś miałeś pokrętło którego lepiej było nie dotykać bo potem ciekło Chyba od 2002 jest ustawa, i te 16° jest po to by jedni nie ogrzewali się ciepłem innych, lub nie zakręcili kompletnie wyjeżdżając na dłużej. Tak z grubsza.
 8. W bloku będziesz miał głowice fabrycznie zablokowane na "2" czyli 16°
 9. Twoje też zamykają a przynajmniej powinny zamknąć przepływ, tylko zgodnie z przepisami jak temperatura w pomieszczeniu spadnie ~ do 16° to się otworzy. Po to byś nie zbił temperatury u siebie jak i sąsiadów poniżej tych 16°. A zamiast uchylać okno na całą noc, może poprostu wietrz intensywnie przed snem.
 10. Znam takiego który za tuje becelował bo też się nie chciało zgłoszenia do gminy wysłać i chwilę poczekać Tu również sąsiad dopełnił za niego obowiązku
 11. K.....a, jak sobie pomyślę jak ze śwagrem w Danii byłem w PSZOKu to jestem w szoku do tej pory, kilkanaście stanowisk na różne wynalazki, i nie ty się wspinasz do kontenera, tylko kontener/pochylnia jest niżej i prosto z przyczepy zrzucasz
 12. Byle nie musiał płacić jak mój znajomy kilkudziesięciu tysięcy kary, sąsiad był bardzo miły i zadzwonił do gminy ....
 13. Bo tak jest, jedna sieć dostaje białe/chromowane pokrętło, druga szare/czarne drzwi, i tak z jednego produktu robi się kilka modeli dostępnych każdy w innej sieci. Patrz też na gwarancję/cenę czy da się bez dopłacania mieć np 5 lat.
 14. A czytałeś regulamin PSZOK w swojej gminie? U teściowej Panie/Panowie z ww co innego a regulamin co innego. Chwila rozmowy na jego temat ....... i opony oddane.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.