Jump to content

Artur_W_wa

użytkownik
 • Posts

  4663
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Artur_W_wa

 • Birthday 10/27/1978

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  100lica
 • Zainteresowania
  602261905
 • Car
  3008

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Artur_W_wa's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/20)

1.5k

Reputation

 1. W Mercedesie ogrzewanie też się nie uruchomiło, potrzebna była wizyta w serwisie i podpięcie do komputera
 2. Pomoże ktoś znaleźć piastę tylną do 3008 z 2014r ? Mam zerwany gwint i koło trzyma się na trzech śrubach.
 3. Jeżeli właściciel pozwala Tobie jechać (na papierze najlepiej), to poza dowodem i OC nic więcej nie potrzebujesz.
 4. Znajomy chce sprzedać diesla, bo boi się o wzrost ceny ON, oraz że wprowadzą zakazy w mistach. Na argument że wzrost dotyczy wszystkich paliw, czy też że jego auto ma Euro6, a nawet to że mieszka i pracuje na wsi kręci głową
 5. Artur_W_wa

  Pomocy!

  W T4 jakaś/ jakieś kostki przy wybieraku pękły, tyle że zostałem z biegami 3+ i R
 6. Odłączasz z tyłu "przelew" do zbiorniczka na skropliny, i podłączasz dołączony wężyk.
 7. Jak będziesz kupował siatkę to nie zapomnij o przyrządzie bo się możesz lekko przy zakładaniu
 8. Da radę naprawić, czy wymiana piasty? Śruba się wykręciła, ale już przykręcić nie da rady bo się kręci Sruby zamienione miejscami i to nie ich wina.
 9. Też tak uważam, fabryka może się pozbyć auta z jakąś grubszą wtopą, ale nie będzie to kompletny egzemplarz a "rozszabrowany". Za czasów FSO, znajomy jako pracownik kupował egzemplarze z defektami lub "spadnięte z lawety", ale to nigdy nie był kompletny pojazd.
 10. A czemu nie? Kupują jednego, a części mają z kilku.
 11. Używałem transmiter FM/Bluetooth swego czasu w jednym aucie, i dawał radę. Nawet jakieś komunikaty RDS nadawał typu nazwa, a w czasie połączeń telefonicznych numer telefonu. Problem był tylko jak był zbyt daleko od anteny, chyba że to w aucie był ten problem z anteną.
 12. "Suszarki z pompą ciepła są zdecydowanie bardziej wydajne niż te suszarki starej generacji, które suszyły powietrzem ogrzanym grzałką. Zatrzymują ciepło wewnątrz urządzenia, nie doprowadzjąc do strat energii. Całe wytworzone ciepło jest użyte do wysuszenia naszych ubrań. Drugą kluczową zaletą pompy ciepła jest znacznie niższa, delikatna dla naszych ubrań temperatura suszenia. Nowoczesne suszarki suszą dziś w temp. 50-55 stopni C, a modele z grzałką suszyły w temperaturze ok. 80 stopni C."
 13. Oczywistym jest że 4,3 było skrajnym wynikiem z jazdy krajówkami bez wyprzedzania TIRów co i mnie zaskoczyło. Dodając odrobinę fantazji a powstrzymując się od wyścigów robilem wyniki poniżej 5, mając jednego współużytkownika również bezspinowego. Do momentu gdy nie musisz być pierwszym ze świateł a lubisz jednak w miarę dynamicznie się karnąć, 7 będzie twym wynikiem. Żeby rosło dalej to już trzeba się starać i limity traktować z dużym +. Od roku wogóle spalania nie pilnuję bo wyświetlacz centralny stracił podświetlenie, a codziennie jeździ po kilka osób.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.