Jump to content

Adamro

użytkownik
 • Posts

  2967
 • Joined

 • Last visited

About Adamro

 • Birthday 06/18/1968

Profile Information

 • Name
  Robert
 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Warszawa - Targówek
 • Zainteresowania
  Spadochroniarstwo

Recent Profile Visitors

1902 profile views

Adamro's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/19)

90

Reputation

 1. Jak na taki przebieg, całkiem nieźle.
 2. Jak na taki przebieg to całkiem nieźle. Coś robiłeś do tej pory przy asterce?
 3. Adamro

  Corvetta LPG

  Moja C4, nie upalana ok. 20 ltr w mieście.
 4. Adamro

  Znak D-18.

  Dlatego, wg mnie trzeba posiłkować się rozporządzeniem. Jeśli wolno to pod warunkiem umieszczenia poniżej znaku T-23e, który wkleiłem wyżej. Fakt, że nie jest to jednoznaczne, dlatego ja bym nie postawił, jeśli by nie było tego dodatkowego znaku.
 5. Adamro

  Znak D-18.

  Przecież tak jest napisane. "...jeżeli na parkingu dopuszcza się postój przyczep kempingowych to pod znakiem D-18 „parking” umieszcza się tabliczkę T-23e."
 6. Adamro

  Znak D-18.

  "...dla pojazdów silnikowych lub zespołu pojazdów z wyjątkiem przyczep kempingowych...". Wg mnie nie wolno.
 7. Adamro

  Znak D-18.

  "Znak drogowy D-18 „parking” stosuje się do oznaczenia miejsca przeznaczonego do postoju dla pojazdów silnikowych lub zespołu pojazdów z wyjątkiem przyczep kempingowych. Jeżeli na parkingu dopuszcza się postój przyczep kempingowych to pod znakiem D-18 „parking” umieszcza się tabliczkę T-23e." Opis dotyczy tylko zakazu z przyczepą kempingową, zestaw dopuszcza się, więc wg mnie samochód z przyczepą towarową można zostawić.
 8. Adamro

  Astra K, jaki silnik?

  Mam 1.4 150 koni. Jeździ przyzwoicie, w mieście spalanie nie przekracza 7 l, liczone samemu. Na razie przebieg 37 tys., bez problemów. Z diesli Opla się wyleczyłem
 9. Co nie covid? "W Ustawie z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. 2020, poz. 374, 567 i 568) wprowadza się następujące zmiany..." Sam to wrzuciłeś.
 10. To zostało przedłużone ze względu na covid. Badań okresowych też nie trzeba robić. Myślisz, że to już tak zostanie na zawsze?
 11. Nie bardzo rozumiem, o czym piszesz. Jeszcze w zamierzchłych czasach, kiedy pracowałem w dużej firmie i było sporo osób którym się SEP kończył, to na koszt firmy przyjeżdżała komisja i robiła szkolenie kończące się egzaminem. Więc nie wiem, co pracodawca miał decydować o ważności
 12. Uważasz, że mając m.in. SEP 37 lat, uprawnienia budowlane nie dorosłem? Ciekawa teza Dokładnie tak uważam, że podstawowy SEP odnawiany co 5 lat jest bez sensu.
 13. To było przez pomyłkę. Zawsze było i będzie na 5 lat. Chociaż uważam, że bez sensu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.