Jump to content

dobromir

użytkownik
 • Content Count

  1309
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

158 Dobry aparat

About dobromir

 • Rank
  kierowca

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Rzeszów
 • Car
  Avensis, 207

Recent Profile Visitors

1012 profile views
 1. Zgadzam się ja mam 34 i przy avensis i 207 jest mało miejsca, to znaczy mieszczą się ale brakuje komfortu szerszego otwierania drzwi.
 2. Tu znowu ważne jest gdzie mieszkasz, bo np. na podkarpaciu japońskie auta można mieć bo u nas kradną raczej niemieckie a w mazowieckim odwrotnie.
 3. Mam inne zdanie bo posiadam drugą już Toyotę, tym razem Avensis t27 i mimo, że kupiłem od handlarza, który ją sprowadził (a na tym forum panuje powszechna opinia, że od handlarzy się nie kupuje) mam b. dobre zdanie o tym aucie (mam na myśli tylko jej używanie i niezawodność a nie wygląd czy wyposażenie). Samochodem tym zrobiłem w 3 lata około 100 tys km i oprócz czujnika klimatyzacji, łożyska i hamulców nic nie robiłem. Poprzednio miałem corollę e12 (też od handlarza który ją sprowadził) i przez 4 lata oprócz olejów i filtrów wymieniłem sprzęgło i tyle. Nie wiem dlaczego macie tak złe zdanie o
 4. Dzięki wszystkim, zrozumiałem już, że nie ma na co liczyć, auto ma być dla żony (ja straciłem już cierpliwość i szczerze mówiąc zrobiłbym tak samo jak kilku poprzedników wyżej czyli poszukałbym w innej marce), ale kobiecie nie przetłumaczy i będzie szukała używki z Toyoty, a ja pewnie z moim kolegą specem będziemy te perełki potem sprawdzać, dzwoniłem już do jednego salonu i z samochodu który kosztował 68900 zł gość chciał obniżyć o ............900 zł. parodia.
 5. Witam, czy ktoś z Autokącika zajmuje się sprzedażą Toyot? Chodzi mi o nowe auta lub prawie nowe. Temat dotyczy CHR na osobę prywatną.
 6. Nie zgodzę się, bo myślę że właśnie przy sprzedaży taki silnik może być zaletą bo zwykły silnik bez turbo, który ciężko zajechać (na forum avensis są ludzie którzy już po pół mln kilometrów zrobili bez większych inwestycji a jeśli ktoś będzie chciał np. założyć gaz, to żaden problem koszt ok 2500 zł i będzie jeździł prawie za połowę kosztów. Tak więc to wszystko zależy jaki klient się trafi.
 7. 😄 i do tej pory zdania nie zmieniłem, oczywiście zapomniałem, sorry i znikam.
 8. Mieszkałem ok 40 lat na ostatnim piętrze (wiem w nowym bloku pewnie jest troszeczkę inaczej) i nigdy bym już takiego nie kupił Zalety - nikt ci nie chodzi po głowie i nie spuszcza wody i tyle Wady - przeważnie mniej wartościowe mieszkanie na rynku wtórnym, w zimie zimniej, w lecie cieplej czasami nawet gorąco, nowy blok to może przeciekać dach
 9. Silnik 1.6 bez turbiny będzie Ci pasował? Bo wyprzedanie dynamiczne z tym silnikiem bez redukcji może być trudne. Ja mam 1.8 w Avensis i przy wyprzedaniu zawsze redukuję o 1 lub 2 biegi, wtedy dopiero fajnie to przyśpiesza.
 10. Dwumasę sprawdzić, siostra miała taką tylko z 2014 i przed 100 tys. zaczęła się odzywać, podobno jakieś wadliwe były. A sorry tam było 140 KM.
 11. Nie całkiem dobrze a idealnie. Ja zrobiłem już ok 100 tys na gazie i wymieniam tylko filtry, nawet do gazownika nie jeżdżę.
 12. Do sprawdzenia albo podszybie od strony sinika albo drzwi jeśli były ostatnio rozbierane
 13. Witam, czy ktoś testował takie auto i może napisać swoje spostrzeżenia? Silnik benzynowy raczej z tych podstawowych.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.