Jump to content

dobromir

użytkownik
 • Posts

  1413
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Rzeszów
 • Car
  Avensis, CHR

Recent Profile Visitors

1476 profile views

dobromir's Achievements

kierowca

kierowca (12/19)

237

Reputation

 1. Sama prawda, ile by to nie kosztowało (budowa czy podatki rocznie) to garaż w bryle w domu to super sprawa.
 2. Witam, po corocznej wymianie płynów okazało się, że mam dziurkę na tłumiku i mam 2 możliwości: 1)używka-oryginał (nowej nie znajdzie) 2)zamiennik-ten znowu może być głośniejszy i szybciej paść niż używka Co radzicie?
 3. Musisz się spieszyć bo to kiepskie miejsce na odprysk (czarne b. się nagrzewa) ja takie miałem i było tak małe, że nie widziałem tego i podczas mycia polałem szybę wodą, był trzask i poszło do końca, szyba do wymiany.
 4. Nie uważam że Alfa jest jakimś cudem tylko, że wyróżnia się ładną bryłą w porównaniu np. z Skodą, VW, czy innymi tego typu powszechnymi samochodami. Jej wygląd jest bardziej "dopieszczony" przez projektantów i dlatego powinno się o nie bardziej dbać, gdyż poobijane i zaniedbane tracą całą przewagę nad konkurencją.
 5. Trochę Cię rozumiem, takie auta jak Alfy muszą być ładne (niepoobijane) bo tracą swoją główną zaletę czyli piękny wygląd, jeśli ktoś sprzedaje takie auto zaniedbane to lepiej uciekać i to jak najdalej.
 6. Dzięki za rady, zdecyduję się na pełny fundament.
 7. Witam, jestem na etapie robienia ogrodzenia frontowego, no i gość, który ma mi to robić zapytał mnie czy fundament na którym będzie stało ogrodzenie ma być też pod podjazdem (wg niego będzie lepiej się to trzymało tym bardziej, że brama będzie miała około 5,5m). Jak myślicie robić pod wjazdem też czy tylko tam gdzie będą murki?
 8. Kolega miał wypadek z 10 lat temu (on był poszkodowanym, był w szpitalu-jakieś stłuczenia, zwichnięcia) dostał kasę z ubezpieczenia, pół roku później znalazł podobną ofertę i się z nimi skontaktował, faktycznie coś więcej wyciągnęli z firmy.
 9. Próbowaliśmy w Jarosławiu zgłosić tylko sprzedaż- nie można bo ich nie ma w systemie. W Rzeszowie poszło bez problemu.
 10. W Jarosławiu się nie da więc u Ciebie pewnie też nie.
 11. Nie wiem czy o to chodzi, ale ja jak wymieniałem kompletne sprzęgło to samo sprzęgło chodziło lżej ale bywały małe skoki samochodem podczas zmiany biegów, miało się to ułożyć, oczywiście tak się nie stało, przypadkiem rok później kolega-mechanik musiał z innego powodu ściągnąć sprzęgło i jak założył to samo to działało już idealnie,
 12. U mnie sąsiedzi tak robią i faktycznie są efekty, oni biorą firmę która przyjeżdża i wszystko ogarnia.
 13. Ja bym szukał Clio IV lub 208, bo jak kobieta ma jeździć to musi być ładne (niekoniecznie praktyczne)
 14. Czytałem, że to powinno się zabezpieczyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.