Skocz do zawartości

grogi

użytkownik
 • Zawartość

  10962
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

977 Przezacny kompan

6 obserwujących

O grogi

 • Tytuł
  mistrz kierownicy
 • Urodziny 04.10.1982

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Korek na wyspie
 • Samochód
  Autobus...

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. grogi

  Tiguan 1,4 TSI 160 KM CTHD 2013 - zakup

  To tym bardziej odpuścić, bo potem to sprzedać ciężko...
 2. grogi

  Golf 8 w pełni .... co za brzydal...

  Nowy co siedem-osiem lat. Wiec dokładnie tyle samo, jak u konkurencji. A że stylistyka jest umiarkowana, to stare modele nie starzeją się tak szybko...
 3. grogi

  Pytanie z serii - kto ma rację (sytuacja na drodze)

  Wg polskiego orzecznictwa niestety tak.
 4. grogi

  Pytanie z serii - kto ma rację (sytuacja na drodze)

  To niestety polski paradoks - koleś może przejechać przez obszar wyłączony, cisnąć pod prąd i do tego zupełnie bez świateł w nocy - ale to Ty jesteś winny, bo masz ustąpić pierwszeństwa. Podobnie jak w innym wątku tutaj - gdzie BMW cisnęło ponad limit... Winny jest ten, kto nie ustąpił pierwszeństwa. Pewnie - znajdzie się od czasu do czasu sędzia, który uzna inaczej. Ale w większości przypadków za winnego uznany będzie ten, kto miał ustąpić pierwszeństwa.
 5. grogi

  Golf 8 w pełni .... co za brzydal...

  Będzie też Camry Hybrid...
 6. grogi

  Czy sezonowe opony mają jeszcze sens?

  Wbrew obiegowej opinii, opona zimowa bardzo dobrze sobie radzi latem na mokrym. Letnia opona jest lepsza tylko przy suchej, gorącej jezdni.
 7. grogi

  Czy sezonowe opony mają jeszcze sens?

  Jak masz wiskozę ugotować, to pewnie.
 8. grogi

  Czy sezonowe opony mają jeszcze sens?

  A po co? zamieniam przód z tyłem tylko jak przyszedł czas na wymianę, bo opony z przodu się starły. Zakładam wtedy nowe gumy do tyłu, a te z tyłu idą na przód.
 9. grogi

  Czy sezonowe opony mają jeszcze sens?

  Prawdopodobieństwo tak nie działa... Co nie zmienia faktu, że klimat mamy coraz bardziej gwałtowny...
 10. grogi

  Czy sezonowe opony mają jeszcze sens?

  All-seasons. To ogromna wygoda - nie trzeba przekładać kół, nie trzeba składować kół, nie trzeba się zastanawiać czy już zmienić itd... Zimówki po trzech sezonach też już tak nie kleją i wypadałoby je wymienić - więc całoroczne wychodzą też zdecydowanie taniej. A w typowych warunkach nizinno-miejskich - gdzie opona śnieg widzi trzy razy w roku - sprawdzają się wystarczająco dobrze. Kupuj i sie nie zastanawiaj.
 11. grogi

  kolizja..

  To nie sprawa karna - tutaj niczego nie trzeba bezsprzecznie udowadniać.
 12. grogi

  Jakie opony ?

  Technicznie zapewne nic. Ideologicznie już bardziej.
 13. To co zawsze. Szerzy fałszywy obraz tej instytucji - a pelikany łykają. No widzisz jak kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz. Raz, że to nie jest tak, że to wąsacz zza biurka wyciąga z powietrza palec i rzecze. Są poprzedzone długimi przygotowaniami i analizami (i odrobinę tej biurkokracji możnaby chyba ograniczyć). Te przysłowiowe śmieśne zapisy - marchewka sklasyfikowana jako owoc czy krzywość banana - istnieją. Ale dotyczą jakiejś konkretnej regulacji - np. ustalenia cła na konkretny rodzaj produktów roślinnych. W czasie Brexitu Farage cytował, ile to regulacji w EU jest na temat poduszek - napewno nigdy nie sprawdziłeś, czego faktycznie dotyczą... A dwa - na Antypodach też jest downsizing... A skąd on się wziął? Technologie, których opracowane wymusiła EU, okazały się na tyle dobre, że można je wdrożyć także w Ozi. I o to chodzi - gdyby nie było przymusu regulatora, to innowacja byłaby dużo wolniejsza. EU ma na tyle społecznej odpowiedzialności, żeby np. wziąć na siebie koszt opracowania technologii redukcji emisji CO2 w bardzo szerokim zakresie. A w tym czasie Kangury przebąkują o wycofaniu się z Protokołu Kyoto. Bravo... Bzdyry piszesz i tyle. Ochronę konsumenta masz lepszą - bez dwóch zdań. Pająki też...
 14. Żeby nie powiedzieć bardziej dosadnie, odczep się od EU. Nikt Cię do życia w kołchozie nie zmusza...
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.