Jump to content

grogi

użytkownik
 • Posts

  14022
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About grogi

 • Birthday 10/04/1982

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Korek na wyspie
 • Car
  Autobus...

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

grogi's Achievements

młodociany rajdowiec

młodociany rajdowiec (15/20)

2.3k

Reputation

 1. A jest sens to wyciągać? Nie lepiej bez ruszania blachy po prostu zaszpachlować, szpachlę wzmocnić jakąś siatką i finalnie pomalować?
 2. Są kraje, w których popyt ciągle duży. Tam będzie szła produkcja.
 3. Zasadniczo tak. Wszędzie tam, gdzie będziesz miał masową produkcję. W lecie fabryki przechodzą przerwy konserwacyjne (np. dwa pierwsze tygodnie sierpnia w fabryce Skody Mladá Boleslav). Robi się je latem z prozaicznego powodu - żeby pracownicy mogli urlopy wtedy wybrać. Po wznowieniu produkcji samochody są już z nowego roku modelowego.
 4. Auto wyprodukowane po lecie 2021 jest z roku modelowego 2022.
 5. A wiesz jakiej wielkości są te mocniejsze?! Najlepszy stosunek wydajności do ceny znajdziesz w Parkside Performance. Mają dwa klucze udarowe, mocny i jeszcze mocniejszy.
 6. grogi

  Apple car

  Przeczytaj to nie infotainment. To demo nowego Apple Car Play. Działać będzie z każdym autem które będzie wspierać Apple Car Play.
 7. Ja nie, ale jak żona po dzieci wnerwiona z roboty pojedzie, to często i 160km/h w historii widzę Dumny jestem jak słonecznik
 8. Kwestionujesz, że Aston Martin jest premium? A przecież mieli swojego Cygnet'a...
 9. Hybryda 48V nie jest 60kpln droższa - wg. cennika droższa o ~15k PLN, ale dostajesz w tym też automat.
 10. Gdzieś mi mignęło, że AdBlue obniża temperaturę samozapłonu sadzy (np. tej złapanej w filtrze). Nie tak skutecznie jak cer w Eolys oczywiście. Ile w tym prawdy, nie mam pojęcia.
 11. Bliźniaczy Tuscon, ale z hybrydą 48V, na przestrzeni ostatnich dwóch tankowań wziął odpowiednio 6.0l i 6.4l/100km. Komputer pokładowy pokazuje bzdury i spalanie w okolicach 8.5l, ale dystrybutor więcej pokazać nie chciał. To jest reprezentatywny zapis mojego stylu jeżdżenia. Zielone to wioski, niebieski autostrada, czerwony autostrada z limitem 80kmh, błękitny miasto. Godziny ranne, ruch na autostradzie duży - czasem trzeba do ~20kmh zwolnić, bo się przyblokuje.
 12. Odczepcie się od człowieka. Jakby chciał rad życiowych, to by o nie spytał. @Luke16 Najbardziej ze wszystkich fotelików (użytkowo) byłem zadowolony z Concord Transformer. Nowy ~600 niestety (https://allegro.pl/oferta/fotelik-transformer-x-bag-isofix-concord-gratisy-7596203545), osobiście kupiłbym używany ~200zł w dobrym stanie. Jak koniecznie chcesz nowy, to poszukaj Cybexa Pallasa z wystawy. Ale w sumie każdy z tej listy będzie równie dobry: https://allegro.pl/kategoria/foteliki-samochodowe-foteliki-251842?kategoria-wagowa=15-36 kg&sposob-montazu=ISOFIX&marka=Britax-Romer&marka=Cybex&marka=Joie&marka=BeSafe&marka=Britax&marka=Britax %26 Romer&marka=Britax Romer&marka=Concord&marka=Kiddy&marka=Peg Perego&marka=Recaro&marka=Romer&price_to=450&stan=nowe&stan=powystawowe
 13. Nieprawda. Sąd może uznać, że zakup na os. fizyczną jest tylko pozorowany.
 14. Zgodzenie się na jakąkolwiek partycypację w kosztach może zostać uznane przez sąd za przyznanie się do winy.
 15. Zawieszają się na grafice?! Kto do j....j k....y nie wyłapuje wyjątków?!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.