Jump to content

grogi

użytkownik
 • Content Count

  12879
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  4d 7h 28m 17s

6 Followers

About grogi

 • Rank
  Reliant Robin Space Shuttle
 • Birthday 10/04/1982

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Korek na wyspie
 • Car
  Autobus...

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W czasach E34 było... https://de.wikipedia.org/wiki/BMW_E34#Ottomotoren. W E39 już były wyjątki...
 2. Jest trochę w drugą stronę: obywatel w momencie jak wsiada do auta staje się panem... Niesamowite jest to, jak u wielu ludzi rośnie poziom agresji za kółkiem. Pieszy to człowiek. Człowiek, któremu jest zwykle mniej wygodnie niż kierowcy. Jest mu zimno, często na niego pada deszcz. A jaką emocje wywołuje u kierowców... Samochód odczłowiecza... W Polsce spotęgowane jest to jeszcze historyczną biedą i słomą w butach, które potrzebują zmiany pokoleniowej żeby zostały wytępione.
 3. grogi

  Skucha i blacharka

  Rzecz w tym, że to nie Ty jesteś stroną w postępowaniu karnym... Doniesienie o popełnieniu przestępstwa możesz złożyć, ale to prokurator wszczyna postępowanie... Jak się nie będzie chciało, to lipa.
 4. Przecież to trzeba spawać, rant się urwał od reszty felgi....
 5. No straszna rzecz się stała... Wielmożny musiał karocę zatrzymać
 6. 33 mln Amerykanów identyfikuje się jako Irlandczycy - to pewnie 10x więcej niż ludzi na bagnach identyfikujących się j/w.... To przez długi czas był Irlandzki plan emerytalny - narobić dzieci, wysłać do USA czy Australii - któremuś się pewnie poszczęści, to starymi rodzicami się zaopiekują.
 7. Z historyczej biedy. Do lat 80 oni byli biedni jak mysz kościelna, i dopiero w okolicach 2000 roku dogonili w statystykach PKB/osobę resztę Europy...
 8. Lokalesi mają nawet numery rejestracyjne tak skonstruowane, żeby było od razu widać czy ktoś kupił nowe czy używane... Sąsiad sobie kupi Q7 - np. takie jak w obrazku - jedno spojrzenie i już wiesz, bez zgłębiania się w generację D121 z przedliftowym CAXYDAXY, że to wkrótce trzynastoletni strucel... Oni mają bardzo silnie, chyba bardziej niż Polacy, rozwiniętą potrzebę pokazywania się...
 9. To nie tak. Cena usług idzie w parze z wynagrodzeniami - bo są realizowane lokalnie. To cena towarów pozostaje na bardzo zbliżonym poziomie, bo te produkowane są w tym samym miejscu, bez znaczenia czy na rynek norweski czy bułgarski. Cena za identyczne tarcze będzie w Polsce i Szwajcarii zblizona, natomiast koszt ich założenia dramatyczne różny.
 10. A nie jest tak, że rękojmi za wady prawne wyłączyć się nie da? Inna kwestia - ile ta sprawa się ciągnie? Blisko lat 10 chyba?
 11. Zejdziesz z promu czy pociągu, to sobie w Calais kupisz. Opony też z kontynentu ciągnąłem 😄
 12. Jak widziałeś że idzie do przejścia, to dlaczego się nie zatrzymałeś?! Za wolno szli jak rozumiem?!
 13. grogi

  DOT w Nexenach

  A po drugiej stronie?
 14. To naprawdę jest bardzo proste: skoro ktoś pyta i próbuje rozwiać niejasności, to problem istnieje.
 15. A Yokohama czy Hankook to już premium czy nie? Bo nie wiem, czy dostanę naklejkę (nie)dzielnego kierowcy.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.