Jump to content

Boniek82

użytkownik
 • Posts

  425
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Lokalizacja
  Jędrzejów
 • Zainteresowania
  motoryzacja

Boniek82's Achievements

leniwy kierowca

leniwy kierowca (9/20)

0

Reputation

 1. Kiedyś będąc z dostawą do polmosu strażnik kazał mi na wjezdzie dmuchnąć w alkomat. Powiedziałem mu że przecież jestem kierowcą to przecie muszę być trzezwy a on na to że takie są przepisy i muszę dmuchać. Przy wyjezdzie zabieg musiał być powtórzony. Czy jest jakaś podstawa żebym mógł odmówić tego dmuchania? Niech sprawdzają sobie swoich pracowników a nie dostawców! Wydaję mnie się że tylko organy mundurowe typu policja ITD czy służby celne ewentualnie szef mają prawo wymagać od kierowcy dmuchania w alkomat. Może mi ktoś to wyjaśnić?
 2. Dziękuje za pomoc, wniosek wypełniłem i czekam na weryfikacje. Starą karte odesłałem razem z resztą papierów. Pozdrawiam
 3. > zajrzyj TU To już widziałem ale zaznaczając ,,wznowienie karty" wyskakuje ,,zbliżający sie termin ważności karty". W moim przypadku on sie już skończył.
 4. Moja karta straciła ważność w pazdzierniku tego roku i nie wyrabiałem nowej ponieważ miałem porzucić kierownicę. Pech sprawił że sprawy potoczyły sie troszke inaczej i musze wyrobić drugą karte. Pytanko jest takie czy wystarczy wypełnić wniosek o jej wydanie? Fotka też jest potrzebna do wysłania? Starą kartę odsyła sie do PWPW?
 5. > dzięki Jednak słowo pisane poprzednika dokładniej to obrazowało Na razie czekam aby przyszła > zamówiona koronka Podczas montażu koronki istnieje prawdopodobieństwo jej pęknięcia. Miałem ten sam problem co Ty i postanowiłem wymienić cały przegub. Koszt troszke większy a radość z nieświecącej kontrolki bezcenna.
 6. > a jak jedzie na boso to też będzie miał kłopoty? Najwidoczniej chyba tak.
 7. Można sie zastanowić też jak kierowcy zawodowi mogliby wytrzymać jazdę w ciągu dnia przez 10 godzin w temperaturze 30st. w pełnym obuwiu. Wiem że można założyć sandałki na rzepki z tyłu i z przodu zapinane...
 8. Czyli policjant kierując się tą ustawą może wypisać mandacik za jazdę ze zbyt głośną muzyką albo jeżeli ktoś jedzie z ,,zimnym łokciem,, tak?
 9. Policjant wypisał mandacik kierowcy osobówki. Czy napisał jakieś numery artykułów to nie wiem. Ja myślałem że obuwie do jazdy ma być wygodne. Wychodzi na to że można ukarać kierowce jeżeli jedzie on w klapkach, kobietka w szpilkach albo może i w chodakach drewnianych?
 10. Policjant zatrzymuje do kontroli samochód i pisze mandat za niezapięty pas oraz patrząc na nogi kierowcy wypisuje mandat w kwocie dodatkowej 100 za to że ów kierujący jechał w klapkach. Są na to jakieś ustawy prawne odnośnie obuwia do jazdy samochodem czy policmajster nadużył uprawnień? Według mnie to
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.