Jump to content

ziemczon

użytkownik
 • Content Count

  1530
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normalny

4 Followers

About ziemczon

 • Rank
  mistrz kierownicy

Profile Information

 • Lokalizacja
  WE.
 1. > nie wiem jakie masz wtryski, jesli jakies z wymieniamy dyszami to wlasnie o srednice tych dysz mi > chodzilo. REG Fast. > wkretki w kolektorze sa uniwersalne i maja wieksza srednice niz dysze we wtryskiwaczach > oj tego ci nie powiem Dzięki za pomoc.
 2. > bez znaczenia jesli dysze wtryskiwaczy masz mniejsze niz 4mm a pewnie masz Dysze, czy wkrętki w kolektorze? Kurde, ale czemu nie dali wężyka z jednakową średnicą na całej długości, tylko bawili się w jakieś rzeźby..
 3. ziemczon

  sztywny lewarek

  > Dostępna w centrali i na większości filii. > Short shifter właśnie zmienia przełożenie dźwigni zmiany biegów z dłoni na wybierak. Fajnie, że jest w takim razie. Chodzi Ci o to, że trudno trafić właściwy bieg mają szorta?
 4. ziemczon

  sztywny lewarek

  > Siódemka w IC kosztuje 35 zł OE. Skrócone przełożenie w BMW nie jest zbyt dobre ze względu na > ciasne zapinanie biegów. A jest dostępna? O jakim przełożeniu mówisz?
 5. ziemczon

  sztywny lewarek

  > Nie sądzę. U siebie wymieniałem simmering na wybieraku skrzyni i musiałem wyjąć wał. Cały mechanizm > miałem wtedy jak na dłoni. Zamiast nr 7, lepiej kupić cały szortszifter, bo łożysko kosztuje 80pln w ASO, a szifter ok. 100pln + wysyłka. Czy jakbyś kupował pozostałe dwa elementy, chciałoby Ci się wziąć suwmiarkę do łapki i pomierzyć średnice, długości tych elementów?
 6. Cześć, Szukając skąd śmierdzi mi LPG pod maska, zdjąłem wężyk doprowadzający gaz z listwy do kolektora. Okazało się, ze jest on w środku zwężony. Tzn. średnica otworu przy listwie jest większa niż dalej w przewodzie. Prześwit dalej zmniejsza się do ok 4mm. Tak powinno być, czy ktoś rzeźbę odstawił?
 7. > Kupuj lawete i zarabiaj Równie etycznym byłoby stanąć pod latarnią.
 8. ziemczon

  Silnik 1.8 IS(?)

  Najlepiej to podobno dół od M44, z górą od M42, na osprzęcie z M44. Na bmw-e30.pl jest opis modów ISa. Chłopak podobno zrobił sobie ok. 180 KM, tylko że na strokerze, czyli zakładając wał od M47, korby od M42 i tłoki jakieś customowe, bo bez ich planowania wystawałyby ponad blok. Do tego ostrzejsze wałki, porting, strojonko. http://bmw-e30.pl/viewtopic.php?t=37364 To pewnie znasz na pamięć: http://www.bmw-challenge.pl/?p=996
 9. > W Warszawie placilem kilka msc temu ~440 za odholowanie. Parking i mandat identyczne. Teraz za holowanie jest 478. Stawka maksymalna jest regulowana przez rozporządzenie. Oczywiście, w Warszawie obowiązuje maksymalna dozwolona rozporządzeniem. Najlepsze jednak w tym wszystkim jest to, że rynkowa stawka za podobną usługę to 150. Zgodnie z przetargiem jaki wygrała w Warszawie nowa firma (która w dodatku w momencie przetargu nie miała ani swoich lawet, ani parkingów) ok. 40% kwoty za holowanie dostaje firma, a reszta idzie do budżetu miasta. Interes idealny. Złodziejstwo w majestacie prawa. Do tego niezgodne z konstytucją, bo przecież nie można być dwukrotnie ukaranym za jedno przewinienie, a oprócz 478 PLN za holowanie jest nakładany jeszcze mandat. Urzędowi miasta podlega ZDM, który decyduje o oznakowaniu. Straż miejska również, która ma uprawnienia ustawowe do odholowania. Potem kasą dzielą wg. w/w proporcji. Straż miejska oczywiście ma corocznie ustalany "targiet" kwoty na którą mają na... wypisywać mandatów, za wykonanie którego potem są premie i uścisk dłoni HGW. Dlatego straż wiejska nie robi nic innego poza pilnowaniem tego i częstymi patrolami w miejscach gdzie jest zakaz ze znaczkiem lawety. Ostatnio widziałem jak na parkingu pod szpitalem MSWiA o 23 w niedzielę czekali na lawetę, mimo że cały parking i ulica była pusta, a do tego oprócz taxi drajwerów żywej duszy. Na Bakalarskiej, na Postępu to samo. Mafia. Oczywiście na Postępu, zamiast postawić słupki jak na jednym z odcinków, dalej postawili znaki i koszą po 20-30 samochodów dziennie. 30 x 478 = 14340 14340 x 0,6 = 8604 / dziennie 8604 x 22 dni pracujące w miesiącu = 189288 pln Można?
 10. > a skąd wiadomo, że to nie urban legend? Może bawara została zatrzymana i zdjęcie 'przypadkowo' tak > wyszło? Z kilku niezależnych źródeł.
 11. > i z moich podatków to będą teraz utrzymywać dla krawężników? > a jak alfy kupowali to afera była bo nie chcieli ALU. Na mandatach zarobią na waciki. Podobno ma wideorejestrator, ale to niepotwierdzone info.
 12. http://pokazywarka.pl/j2b1dy/ Robi się ciekawie. Podobno w spadku z BORu dostali.
 13. Raczej nie więcej niż 100 z jakimiś drobnymi modami nawet. Tak przynajmniej słyszałem. Specem od U520 jest ten ze Starej Miłosnej, gdzieś tam przy Lukoilu. Ale nie wiem, czy to Marek czy Jarek Odezwij się na prv to dam Ci numer telefonu do niego to się sam zapytasz ile.
 14. > 64...... To odloz go sobie na pozniej, kup nowa zabawke, a zaloze sie ze do niego wrocisz. Tutaj masz nowe galeczki do niego: http://allegro.pl/cbpawex-uniden-pro520xl-pro510xl-galka-pokretlo-i3028508317.html Jak chcesz sie pobawic w tuningi, zawiez go do Jarka ze Starej Milosnej (numer znajdziesz w googlach) i bedzie jeszcze lepszy.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.