Jump to content

snoopi_lubin

użytkownik
 • Content Count

  1375
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Normalny

5 Followers

About snoopi_lubin

 • Rank
  kierowca

Profile Information

 • Name
  Piotr
 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Lubin
 • Zainteresowania
  motoryzajca
 • Car
  S-Max ST
  Mitsubishi Outlander Phev
 • Motorcycle
  Kawasaki er6n
  Mz Etz 251

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chyba że zwykle kołki zamienić na te duopower i wtedy kręcić w mur. Wtedy jest długa dźwignia. Tak źle i tak niedobrze.
 2. Sam się obawiam tak ciężkich rzeczy montować w sam styropian w obawie na rozruszanie się kołka to chyba zdecyduje się na kołki w cegłę . Widzę jeszcze że są dwa rodzaje. jeden jest z krótką koszulką plastikową a drugi rodzaj z długą. Który wybrać ?
 3. ile trzeba „ wejść kołkiem „ w cegłę żeby to dobrze trzymało ? wystarczy 10 cm? Mam 15 cm styro.
 4. A dlaczego pociąłeś rury na takie odcinki? Chodzi tylko o rozszerzalność ?
 5. Jestem na etapie mocowania rur spustowych do elewacji. Do tej pory miałem piękne żółte makarony. Wpadł mi do oka taki system mocowania. Czy to będzie trzymać ? Kołki co 30-40 cm Rura ma długość ok 4 metrów . Czy normalnie mocować do cegły ceramicznej przez styropian? Może ktoś osadzał tak i podpowie.
 6. Niedawno kupiłem Mitsubishi które ma xenon o fabrycznej barwie 4300. W starym fordzie mam żarówki h7 tungsram +90. Jedyna różnica jest taka ze Ford ma nowe lampy a Mitsubishi z 2014 roku. Moim zdaniem h7 na mokrym lepiej oświetla drogę przed autem , xenon za to dalej swieci .
 7. Podłoga jest zawsze ciepła. Mieszkam od 3 lat. Mam prostą instalację. Z kotła rura do rozdzielaczy na parterze i piętrze i to wszystko. Pompa tylko z kotła. Wszystko ma 8 obwodów. Zastanawiam się czy nie dołożyć dodatkowej pompy razem ze sprzęgłem .
 8. Kurczę jakoś to tak pięknie macie . Ja muszę dać przynajmniej na piecu 40 stopni żeby w łazience osiągnąć 23 stopnie. A styropian na podłodze 10 centów tylko, może przez to. Łazienka blisko drzwi wejściowych.
 9. Jest jeszcze mata kokosowa na materac, też dobrze utwardza materac
 10. Może ktoś się orientuje czy auto z tytułu potrzebuje jakiegoś specjalnego akumulatora ? kupiłem auto, ma stary akumulator a w drugim aucie mam najzwyklejszy nowy. Chciałbym przerzucić między autami.
 11. Dołączam do szanownego grona 👋 Mitsubishi Outlander PHEV Witam wszystkich 🙂
 12. Przepraszam że odgrzewam schabowego. Interesuje mnie takie auto i chciałem zapytać czy taki passat czy golf gte łączy się z jakaś aplikacją aby zobaczyć stan baterii? Czy można ustawić nagrzanie/schłodzenie wnętrza pojazdu tak jak w outlander phev ? I jeszcze czy takie auto może ciągnąć przyczepę ?
 13. Ja u siebie mam antenę kierunkową. Nadajnik mam ok 70km i wszystko działa bez wzmacniaczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.