Jump to content

krowka

użytkownik
 • Content Count

  1156
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 1h 24m 22s

Everything posted by krowka

 1. Wzmacniany oznacza, że ma większą wydajność A, zamiast np. 120A ma 150A jak u mnie, do tego większy akumulator. Jedyne z czym trafiłeś, to że w opcji. Cóż, cykl "nie znam się, ale wypowiem się" ma się bardzo dobrze.
 2. Nie musisz tłumaczyć się na forum dlaczego nie jeździsz super wypasem, trzymanym maksymalnie 2 lata od nowości
 3. A to dlaczego nie działa według Ciebie?
 4. Nokian WR D4 185/65 R15 i Dunlop Winter Sport 5 215/55 R17 98V (XL). Występuje jeszcze ten Dunlop w wersji bez XL, jest głośniejszy o 2dB, czyli znacząco, i ma gorsze parametry, według etykiety, na mokrym.
 5. ECU żarowych dla PTC nie odłączy, za to Body postara się o wyłączenie/zredukowanie PTC (to miałem na myśli). Ale nurtuje mnie jedna sprawa. Świece żarowe grzeją po odpaleniu silnika? Jeździłem kilkoma gnojowozami i tam odpalałem silnik dopiero po wyłączeniu kontrolki świec żarowych. Po odpaleniu kontrolka nie była włączona.
 6. @bochumilmasz możliwość zalogowania chwili uruchamiania/wyłączania grzałek PTC i świec? Może być tak, że napięcie faluje, bo po spadku odłącza prądożerne urządzenia, a po podniesieniu napięcia ponownie włącza. Tego typu chwilowy spadek występuje np. w GP 1.4 8V po włączeniu wiatraka chłodnicy, widać przez chwilę delikatne przygaszenie świateł mijania - tyle, że za chwilę ECU reaguje i podnosi obroty silnika, aby było ładowanie, napięcie oczywiście wraca do normy.
 7. 12,6V na jałowym oznacza, że nie ma ładowania Nie mylmy pojęć. Spoczynkowe to takie, gdy akumulator ma spokój przez kilka godzin i silnik jest wyłączony.
 8. Minimum 12,6V. Żeby się zrozumieć. Napięcie spoczynkowe akumulatora, czyli po kilku godzinach postoju i chwilowym odczekaniu, żeby po otwarciu auta centralki się "wyciszyły", czy na jałowym?
 9. Wiem więcej na temat elektryki/elektroniki niż sobie wyobrażasz Twoje zachowanie jest bardziej typowe od mojego
 10. Dlaczego ani słowem nie wspominasz o "opłacie manipulacyjnej" i odsetkach ustawowych? Wprowadzasz ludzi w błąd, bo tak ściągnięty mandat jest nieco droższy, a napisałeś to w tonie "spoko, biorą tyle samo co na kwicie".
 11. Mylisz pojęcia, mocą tego nazwać nie można, bo to natężenie prądu, ale za pomocą odpowiedniego wzoru i wartości V ową moc policzysz
 12. Śmiechłem 🤣 To czarne z awatara przejedzie jeszcze minimum 3x tyle, a 218tyś. już ma Cóż, niemieckie to to nie jest Weź jeszcze coś śmiesznego napisz, chociażby o alternatorze
 13. Już ktoś odkręcił. Albo ktoś źle przykręcił, albo gwinty, gniazda felg, stożki/sfery śrub są zajechane od za mocnego dokręcania i nie trzymają. Miałem taki przypadek, wymieniłem śruby i od tamtej pory sam tylko i wyłącznie kluczem dynamo - problem zniknął.
 14. Google Twoim przyjacielem - znajdziesz informację, jak jest. Dlaczego ten sam silnik? Zadaj to pytanie Oplowi, dlaczego zmienili logo na błyskawicę w Doblo
 15. krowka

  Fiat 500L

  Dobre, w instrukcji o tym nawet jest
 16. Czy to jest temat o kierunkowskazach/migaczach? Nie!
 17. Tak, wiem, ale dodałem wprost o co chodzi, czyli wartość i samopoziomowanie, żeby było wiadomo
 18. Gwoli przypomnienia. Do 2000lm nie ma potrzeby stosowania spryskiwaczy i samopoziomowania. Powyżej wymagane!
 19. No to zaczynaj, czy wymiękasz? Masz jeszcze coś mądrzejszego do napisania? Tak więc "słucham". Uwielbiam to, od razu wystawione działo w postaci "napisz coś złego o o Fiacie" Pisz sobie co chcesz
 20. Mam nadzieję, że również będziesz podziwiał bajeczność świecenia moich D5S, albo H4 w trybie drogowym Jeździj sobie tym zestawikiem za stodołą, a nie po publicznej drodze. Ale spoko, nawet janusze przyznają się do łamania przepisów, jak widać już kilku się zgłosiło, oczywiście będąc dumnymi ze swojej zmiany na furę marzeń. Nawet przygotowani, żeby przy policjancie wymieniać, a po oddaleniu się powrót do korzeni... Na autokąciku jak widać nie brakuje. Wstyd i żenada! Ps. Jest tylko jeden drobny szkopuł. Jeżeli dojdzie do wypadku i zostanie udowodnione, że to przez super hiper światełka, to janusze bekną za to, będą obarczeni 100% winą, tylko dla potencjalnej ofiary nie będzie to żadne pocieszenie...
 21. Kolejny raz filmik "fachowca", któremu chyba nikt nie chce wymienić wyświechtanych reflektorów na nowe za darmo, a zamiast tego ma płacone za reklamę... Wszystkim, którzy wkładają źródło światła do reflektorów, które nie są do tego dostosowane: 1. Oczywiście zabranie DR i laweta. 2. Dodatkowo 1000zł mandaciku. 3. Godzinne posiedzenie przed autem i gapienie się w reflektory z włączonymi "tuningowanymi" źródłami światła. Coś takiego szybko by zniechęciło januszy motoryzacji do eksperymentów. Janusze nie wymieniają reflektorów, janusze "tuningują", chwalą się, że ustawiają granicę cienia, no żesz, nóż się w kieszeni otwiera, a potem wali taki "ustawiony" po oczach, że oczy łzawią, ale wtedy drogowe w akcji i problem się zmniejsza, w końcu drogę trzeba przed sobą widzieć, jak i wypalacz siatkówki widzi... Jeden z drugim jeżeli wpadnie na taki pomysł, to niech na taczkę się przesiada!
 22. krowka

  Przegląd w ASO

  Czytałeś warunki tej gwarancji? Pytam, bo ja czytałem Z ciekawszych jest zapis, że z wadliwą oponą, to do producenta opony, a nie do nich Czas prawdziwej pełnej gwarancji wywnioskujesz po przeczytaniu jej warunków Ważne, że na szybie naklejone "7 lat".
 23. Według roboty jaką zaleca producent koło paska należy poluzować, a potem dokręcić po założeniu nowego paska. Do tego właśnie potrzebna jest owa blokada. Przed dokręceniem koła należy je zablokować.
 24. Do kompletu brakuje narzędzia do napinacza, na żadnej z tych 3 aukcji go nie ma. Pierwsza losowa aukcja https://allegro.pl/oferta/klucz-napinacza-paska-rozrzadu-fiat-1-1-1-2-1-4-8v-8244902183
 25. Np. rondo na wjazd na parking, albo teren jakieś firmy? Ile jest wjazdów na parking w obrębie skrzyżowań? Znam więcej przykładów niż jeden. Ze swojej strony żadnej kombinacji tu nie widzę i nie jest to dla mnie żadna nowość.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.