Jump to content

PavvelM

użytkownik
 • Content Count

  598
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2d 3h 55m 17s

5 Followers

About PavvelM

 • Rank
  kierowca
 • Birthday 07/08/1981

Profile Information

 • Name
  Paweł
 • Lokalizacja
  SDe, Polska
 • Zainteresowania
  dużo rzeczy mnie fascynuje nie potrafie określic tego jednoznacznie :(
 • Car
  Kia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A iskra wygląda podobnie jak na pozostałych palnikach? U mnie jak problem był z odpalaniem to uszkodził się kabelek od iskrownika.
 2. @tomata Dostań się do środka starego pewno jakiś kondensator padł - wymiana 5 minut a koszta około 2 zł
 3. Można też mors i dwie nasdki 1/2".
 4. Nawet ładna mógłbym się pobujać takim 😁
 5. Faktycznie powinno zrobić się to tak jak piszesz raz a porządnie. Kafelka raczej nie ma więc chyba będzie trzeba zrobić na skróty i mieć nadzieję że będzie jakoś się trzymać.
 6. @maras77 Jest jeszcze jedna wada nie wiem jaka jest szczelina między Karton gipsem a wielką płyta, nie pamiętam czy było podkuwane pod rurki z wodą Jeżeli szczelina jest spora to czy to zaprawa czy to jakiś klej montażowy będzie może lądować na podłodze i będzie zabawy od groma. Jeszcze przyszło mi do głowy coby spróbować wpuścić długi wężyk od pianki niskoprężnej i przy odrobinie szczęścia wężyk będzie skierowany w dół psiknąć trochę, a po wyschnięciu coś co usztywni baterię. @Joki pomyślałem o kleju montażowym bo on właśnie jest bardzo gęsty, kotwą chemiczną w tubie się nie bawiłem więc nie wiem jak z konsystencją. Z zaprawą wyrównującą bądź klejem do płytek będzie zabawy co nie miara. Ustawieniem się bardzo nie przejmuję bo priorytet to wzmocnić aby się nie ruszało coby rurki nie pękły bo plastiki.
 7. Witam, Mam problem z baterią wannową a mianowicie cała bateria się rusz, chyba obluzowało się mocowanie rurek doprowadzających wodę do tej baterii. Rurki są umieszczone między ścianą z wielkiej płyt a karton gipsem który został przyklejony do ściany na placki na karton gipsie są płytki. Pomyślałem żeby w dziurki gdzie wychodzą krzywki do baterii wcisnąć np klej montażowy lub kotwę chemiczną ewentualnie urobić kleju do płytek i próbować wciskać. W jaki sposób spowodować aby bateria się nie ruszała z zastosowaniem rozwiązań bezinwazyjnych.
 8. @Prozaq sprzedawca mógł załatwić to w oficjalny sposób wtedy bujam się bez siłowników, bez pieniędzy. Po prostu nie chcę sytuacji kiedy sprzedawca będzie mi mówił że z siłownikami jest wszystko ok mimo że klapy nie podnoszą. Tak dla mnie to problem!
 9. 300zl za siłowniki do klapy bagażnika nie dam.
 10. Panie lepik na zimno lub gorąco.
 11. Tak nawet sprzedawca sprawdzał. I numer pasował do kia cee'd kombi 2008r
 12. Jest różnica między liftem i II generacja w wielkości silownika, inny skok oraz grubość siłowników inna.
 13. @kravitz oznaczenie siłownika ewidentnie mówi że do Kia cee'd kombi. Dwie pary trafione, chyba że trafiłem na produkt z poniedziałku.m @goofer007 klapa faktycznie jest ciężka może podkuta szynami coby bezpieczniej było;)
 14. @SorenLorenson TO chyba dobrze trafiłeś na MM, ewentualnie siłowniki dedykowane dla kia ceed są do bani.
 15. Jutro jak oddam włoskie siłowniki i dostanę pieniądze podjadę do sklepu w którym zaopatrywałem się zawsze zobaczymy jakie mają ceny Krosna.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.