Jump to content

eugen_b

użytkownik
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Lokalizacja
  Orzesze, Śląskie

eugen_b's Achievements

leniwy rowerzysta

leniwy rowerzysta (2/19)

1

Reputation

 1. Kup używany (są tanie) na alledrogo odpowiedni silniczek krokowy (dla danego silnika 1.6 lub 2.0), w moim przypadku 100 % sukcesu (również nabyłem nowy- ale był do d...)
 2. Amor tył wpadł do środka. Naprawa (spawanie kielicha) kosztowała 300zł
 3. Witam. Czy jest różnica pomiędzy drążkami lewym i prawym? Czy mogę zrobić z lewego prawy (po obróceniu o 180 stopni elementu przykręcanego 2 śrubami do podwozia?
 4. > Nie działa dmuchawa powietrza (biegi 1-3)- mimo to można załączyć klimę, na 4 biegu pracuje- klima > się wyłącza, > czy podczas pracy klimy powinien się załączyć wentylator chłodnicy. > Posiada ktoś schematy elektryczne C3 > Pozdrawiam, Uszkodzony rezystor (zespół rezystorów), znajduje się on po prawej stronie dmuchawy powietrza, pod pulpitem (po lewej stronie nóg pasażera), do złącza rezystora przyłączone cztery przewody: fioletowy, biały, pomarańczowy i brązowy).
 5. Nie działa dmuchawa powietrza (biegi 1-3)- mimo to można załączyć klimę, na 4 biegu pracuje- klima się wyłącza, czy podczas pracy klimy powinien się załączyć wentylator chłodnicy. Posiada ktoś schematy elektryczne C3 Pozdrawiam,
 6. Witam. W ostatnim tygodniu w mojej Nubie I też światełka mijania padły- obydwa. Przyczyną był brak napięcia na zacisku nr 7 złącza C203 (biała kostka pod kierownicą)- oczywiście napięcie na zacisku nr5 kostki przełącznika świateł C1 (manetki) jest (rys http://obrazki.elektroda.pl/5879669400_1339012323.jpg). Próbowałem znaleźć dokładną przyczynę. Rozprułem połowę wiązki i stwierdziłem, że przewód (brązowy) łączący powyższe zaciski nie jest poprowadzony bezpośrednio- ale najpierw przewód leci na złącze DRL- światła dzienne (to złącze znajduje się z tyłu/pod radiem)- prawdopodobnie na tym złączu DRL znajduje się w/w problem, Usterkę zlikwidowałem poprzez położenie dodatkowego przewodu łączącego zaciski: nr 7 złącza C203 (biała kostka pod kierownicą) i nr5 kostki przełącznika świateł C1. Pozdr.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.