Jump to content

qtik1

użytkownik
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Normalny

2 Followers

About qtik1

 • Rank
  zielony listek

Profile Information

 • Lokalizacja
  Lublin
 • Zainteresowania
  przed małżeństwem wiele, po - sztuka przetrwania :D

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie jest trwałe związana gruntem, ważne żebyś OC płacił (w 100 się rocznie zmieścisz) Będziesz mieć i kibel chemiczny, ogrzewaniene gazowe, kuchenkę, unywalke. Prąd Ci ogarnie akumulator, który możesz ładować solarami na dachu. Nad przyczepka zadaszenie, aby w zimie się nie lało na nią i juz. Wiele ludzi tak robi, ale nie wiem jak na ROD
 2. Pomyśl może nad postawieniem przyczepy kempingowej. Choć dycha może być mało.
 3. Tego nie wiedziałem - człowiek uczy się całe życie ;), ale sytuacje takie rzadko widuje na drodze.
 4. Jakie są to przypadki ? W sytuacji wagi zestawu powyżej 3.5 t wg mojej wiedzy kat. B nie wystarczy.
 5. Chyba nie wiesz o czym piszesz. Delikatne uszkodzenie ściany kampera/ przyczepy (np. narożnika) może się przerodzić w koszt kilku lub kilkunastu tys. PLN. Biorąc pod uwagę fakt, że dobre firmy w PL potrafiące naprawić takie uszkodzenia można policzyć na palcach 1 ręki (no może 2) i kilkumiesięczne okresy oczekiwania wcale się nie dziwię wypożyczalniom. Sam osobiście mam propozycję od znajomych, abym im wypozyczył przyczepę i miło tego, że im ufam tego nie zrobię - właśnie z tego powodu. Zerknij do od na ceny części zamiennych to zrozumiesz - np. lampa tylna do mojej poprzedniej przyczepy to k
 6. Złóż wniosek elektronicznie. Potwierdź profilem zaufanym lub podpisem kwalifikowanym i po sprawie.
 7. W tym budżecie przychylam się do opinii - scenic grand, najlepiej w wersji 2.0t (aczkolwiek to rzadkość). Piszę jako były użytkownik (4 lata i ok 60 tys. Przebiegu)... W tej kwocie nie szukaj SC III, bo będzie to ulep (też sprawdzone empirycznie - obecnie sc III, jednak bardzo mocno powyżej zakładanego budżetu,)
 8. Idź do Leroy lub czegoś podobnego i kup składane z profili aluminiowych. Koszt nieduży i w miarę wytrzymale, od 3 kat mam to w garaż u i nie chce się popsuć. Tu masz przykłady https://m.leroymerlin.pl/garderoba-i-wnetrze/meble/regaly-metalowe/regal-metalowy-220-wys-1800-mm-metalkas,p262871,l793.html
 9. Nieprawda o grandzie ;). Są serwisy, które i tu sobie poradzą, czego jestem osobistym przykładem. Za 150 PLN mam dorobione 2 nowe linki i od 2 lat spokój. Co do gazu zgadzam się, ale ja mam 2.0T, a nie 1.6, ale ponoć on też lubi się z LPG.
 10. Generalnie uszczelniacze potrafią także piec uszczelnić - tak przynajmniej głoszą internetowe mądrości
 11. Przerabiałem temat w zeszłym roku. Finalnie skończyło się na rwaniu podłogi, kuciu wylewek, wywaleniu izolacji, osuszaniu, ponownym robieniu wylewek i kładzeniu podlogi. Kuj zanim będziesz mieć grzyba. Wszystkie te środki są o kant dupy potłuc. Mi też było szkoda, po mieszkanie świeżo po remoncie, a okazało się ze fachowcy przypadkiem przeieiwrcili rurę od CO. Na szczęście wzięli na klatę.
 12. Scenic I, 1,6 16V, ok 12l/100 (wartość z komputera) km. Odcinki przeważnie do 2,5 km, dużo korków. Pewnie rzeczywiste spalaie więcej, ale guzik mnie to obchodzi - auto robi ok 300-400 km miesięcznie, Oczywiście automat 4 biegowy.
 13. Pomijam, że jak zacznie układać panele od pomieszczenia nr 11, a później np. będzie chcieć wymienić panel w legym górnym rogu tego moiszeczenia, to jeszcze do rozebrania przyniekorzystynym układzie będzie pokój nr 10 . i przedpokój oczywiście.
 14. W grandzie nie trzeba wymieniać całego układu hamulca ręcznego. Są zakłady reanimujace padające hamulce, a w szczególności linki. Ostatnio naprawialem ten element i dorobiebiw linek wraz ich wymiana wyniosło mnie 250 PLN. Tak więc nie taki diabeł straszny jak go malują.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.