Jump to content

amazaque

użytkownik
 • Posts

  15268
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About amazaque

 • Birthday December 5

Retained

 • F84.5

Profile Information

 • Name
  Tomek
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  SG
 • Zainteresowania
  Audio, moto, bike, foto...
 • Car
  Renault

Recent Profile Visitors

2338 profile views

amazaque's Achievements

młodociany rajdowiec

młodociany rajdowiec (15/19)

1.3k

Reputation

 1. Pytanie tylko czy będzie miał tym gdzie pojeździć? Bo jak ma mi pierdzieć z dwururki przed Clio 1,2 o 14:30 w Katowicach to niech nie kupuje .
 2. Jak to jest lakier (nie folia) to przypuszczam, że zachowa się tak samo jak błyszczący. Może mniej będzie widać "swirle" i na szaro piaskowych kolorach brud. Taki samochód można normalnie myć, woskować i zawsze będzie cieszył oko sąsiadów . Ile wołają za taki mat na pięćsetce?
 3. Z przodu nie można umieszczać dwurzędowej tablicy.
 4. To jest jej samochód, niech sobie sama ogarnia .
 5. Ten samochód (mojej żony ) odebrany z salonu w 2013 roku) raz miał jakiś obowiązkowy? serwis gwarancyjny. Od tego czasu tylko paliwo, nawet płynu do spryskiwacza nie dolewa "bo jak nie pada, to widzi, a jak pada to wycieraczki załatwiają" . Do środka lepiej nie zaglądać bo jest pora kolacji . Jak lodówka - mrozi to jest o.k.
 6. To nie jest legalne i raczej szybko wróży kłopoty. Autorowi proponuję dwa płaskowniki z otworami wygięte w "przegięte" U przykręcone do zderzaka. Do nich normalna ramka pod tablice. Odpowiednio dopracowane kształty dadzą efekt WOW . W Lanosie była na zderzaku taka wystająca podkładka, można by też coś porzeźbić .
 7. Jak masz gdzie to wiadro z ciepłą wodą, jakiś detergent i rękawica z mikrofibry. Jak wyschnie to byle jaki wosk samochodowy co trzecie mycie. Na wiosnę i jesień lekkościerne mleczko i wosk. Na myjni samoobsługowej można najwyżej zmyć ptasie kupy i zalegający śnieg .
 8. W każdym urządzeniu zawierającym elektronikę jest jakiś kabelek, którego przecięcie całkowicie je unieruchamia.
 9. Ssące są od strony kolektora ssącego (srebrny), wydechowe od wydechowego (zardzewiały). Pytanie tak banalne, że nie wiem co odpowiedzieć , albo się nie rozumiemy .
 10. Nawet nie próbuj tego kleić, szkoda pieniędzy. Zanim i tak kupisz nową przekładnię (ciesz się że można) pobaw się właśnie z tą blaszką plus coś w rodzaju kwadratowego cybantu, owijki z blaszki miedzianej po obwodzie. Masz lutownicę?
 11. Agomet F330 (kleją tym Audi R8 ), ale tutaj nie widzę możliwości klejenia. Jedynie spawanie (jaki to jest stop?), powinno być jakieś oznaczenie, chociaż stawiam na kompletnie niespawalny "szajsmetal". Pomysł z kawałkiem blachy i dodatkowo wypełnienie jakąś "poxiliną" tych przestrzeni jak najbardziej do przyjęcia.
 12. Wielkościowo i wyposażeniowo też. Dzisiejsze auta klasy B są większe od kompaktów C dwie generacje wstecz.
 13. Ta Micra to jest jeszcze Clio 4. Mnie ciekawi co to za zapach odrzucił kolegę w Clio 5 , bo to jest chyba dzisiaj najlepszy i modelowo najmłodszy samochód.
 14. Te zamki były robione ręcznie w warunkach, które masz dzisiaj z nawiązka w byle garażu czy nawet w kuchni . Wymontuj ten zamek, rozbierz, zweryfikuj części. Przypuszczam, że skończy się na szczotce drucianej i WD40 .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.