Jump to content

amazaque

użytkownik
 • Content Count

  11414
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  6d 8h 4m 9s

4 Followers

About amazaque

 • Rank
  F84.5
 • Birthday 12/05/1965

Profile Information

 • Name
  Tomek
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  SG
 • Zainteresowania
  Audio, moto, bike, foto...
 • Car
  Renault

Recent Profile Visitors

1253 profile views
 1. Biały, bez nawigacji i plastikami z recyklingu butelek PET spokojnie .
 2. To jest najtańsza wersja tego modelu. Nowy kosztował 39900.
 3. Jak zaczną produkować ledy o temperaturze zbliżonej do żarowego halogenu, to problemu z homologacją i przeglądami nie będzie .
 4. Najprościej, najtaniej i legalnie "gubisz" jedną tablicę, po czyn znajdujesz ją rozjechaną na drodze przez inne pojazdy i nie nadaje się do zamontowania na samochodzie. W wydziale komunikacji zdajesz złom i prosisz o wydanie wtórnika tablicy, może być prostokątna.
 5. Ale po co wozić te kartki, skoro nie trzeba samego dowodu?
 6. Tak - kup sobie fabrycznie mocny samochód i naucz się nim jeździć w zależności od potrzeb w danym momencie. Masz wszystkie wymienione, a nawet więcej programy w jednym .
 7. Zachęcony tym wątkiem patrze od dwóch dni po ulicach i parkingach . Wniosek mam taki, że im starszy samochód tym bardziej francuski .
 8. W sumie ciekawe, bo Lagun i Clio z tamtego okresu jeździ jeszcze sporo. Popatrz ile Lanosów dzisiaj śmiga i wyglądają jak nowe , a Sieny już nie zobaczysz. Sprzedali tego kiedyś po równo .
 9. amazaque

  Start-stop

  Olej to i jeździj. Kiedyś rozruszniki były na korbę, wycieraczki sterowane ręcznie i wychyłowe kierunkowskazy . Telefon bez tarczy też cię denerwuje?
 10. A wiesz, że nawet przez moment zastanawiałem się, czy nie zrobić sobie jak kolega obok ukrytego włącznika wstecznego żeby wcześniej zasygnalizować, że będę cofał w wolne miejsce .
 11. Temat banalny - jest ulica jednokierunkowa z wyznaczonymi miejscami parkingowymi po obu stronach (SPP). Ruch dość spory, sznur samochodów. Widzę dziurę w którą chcę zaparkować, włączam kierunkowskaz, zatrzymuję się na wysokości samochodu za który chce zaparkować (muszę tyłem). Dla utrudnienia dodam, że za 20 metrów kończy się ulica i jest nakaz prawo - lewo więc wszyscy migają . Jak już się zatrzymam mam metr za zderzakiem samochód, a za nim kolejnych naście, nie ma mowy o ich wycofaniu. Pytanie - co robię źle, albo jak mam się zachować? Prawo jazdy zdawałem 36 lat temu za flaszkę .
 12. Ten olej podobnie jak pozostałe popularne marki jest produkowany i rozlewany praktycznie u wszystkich producentów olejów. Po prostu dystrybutor na dany rynek zamawia, podaje warunki jakie ma spełniać i narzuca kształt opakowania z naklejką. Dla porównania - weź sobie puszkę Żubra i przeczytaj na boku - "ważone i rozlewane w - patrz pierwsza cyfra... " . Marka piwa i oleju silnikowego przypadkowa .
 13. Ja mam w tym temacie takie spostrzeżenie, że wszystkie nawet najstarsze samochody niezależnie od marki i modelu kupione prywatnie i w miarę dbane przez właścicieli nie mają problemów z korozją. Mam w zasięgu wzroku Corsy B, pierwsze punto, Pugi 206, Laguna 1, Corolla i Yaris z 2003 roku, całe stado Clio 2 i nawet pierwszy Focus kompletnie bez rdzy. Ale jak napisałem od krajowego salonu w prywatnych rękach.
 14. Miałem w Polonezie do miski przyczepiony spory magnes neodymowy. Po 100 tys. km od wewnątrz nie było w rym miejscu nawet zarysu magnesu, nie mówiąc o przyczepionych opiłkach.
 15. amazaque

  Smart Kid Belt

  Przy dłuższych trasach sadzaj go tak, żeby mógł swobodnie oprzeć stopy na podłodze. Przepisy swoją drogą, ale komfort, wygoda i zdrowie swoją .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.