Jump to content

amazaque

użytkownik
 • Posts

  15189
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About amazaque

 • Birthday December 5

Profile Information

 • Name
  Tomek
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  SG
 • Zainteresowania
  Audio, moto, bike, foto...
 • Car
  Renault

Recent Profile Visitors

2223 profile views

amazaque's Achievements

młodociany rajdowiec

młodociany rajdowiec (15/19)

1.2k

Reputation

 1. Ja mam wystrugany klin z drewna który wbijam między drzwi i podłogę w dowolnym ich położeniu. Nie ma na to bata.
 2. Reklamuj i walcz. Mi prawie nowa opona zaczęła bić, ponad centymetr na obwodzie. Nie dało się wyważyć. Aso przyjęło reklamację, mówiąc że raczej bez szans bo musiałem gdzieś przywalić . Za trzy tygodnie telefon ze czeka nowa opona.
 3. Na Allegro nowe do stówy widzę. Każdy serwis "francuzów" zakoduje to do samochodu za góra drugą.
 4. Kształt i miejsce wskazują na pęknięcie. Zedrzyj lakier do wysokości 10mm i nabij wytoczony stalowy pierścień fi wewn. średnicy rury, ścianka 2mm, wysokość 10 i śmigaj.
 5. Wszystkie założenia które wymieniłeś z nadmiarem spełnia Clio 4. Może jeszcze Fiesta ale jest to pod każdym względem trochę gorszy samochód , chociaż dla kobiety... Szukaj Clio, zaczyna się tego powoli sporo pojawiać na wtórnym.
 6. Często tanie żarówki ze złą geometrią żarnika świecą wyżej bardziej rozproszonym strumieniem, stąd może wrażenie ze lepiej.
 7. Jak w obu przypadkach ma być stożek lub kula i śruby nie będą za krótkie do alu to nie ma przeszkód. Może się też okazać, że alu będą za długie do stalowych i spowodują kolizję z jakimś elementem hamulców, zwłaszcza bębnowych. Trzeba uważać .
 8. Golf 4 z wyposażeniem tego nowego w podstawie też kosztował 75 tys?
 9. Swoją drogą jaki los czeka te letnie opony w dłuższej perspektywie czasu?
 10. Po oponie czy ma 10 albo 20 tys. km nie widać, ale jak jest zdjęta z nowego samochodu i góra 20km już bez problemu. Swoją drogą producenci do samochodów montują te same opony, jak dostałeś inną markę to jest podejrzane.
 11. Zapytaj . To jest najtańsza wersja Zen Alize z 2013.
 12. Benzyna 98 spala się trochę wolniej, mniej detonacyjnie. Silnik typowy dla 95 pracuje na takim paliwie "gładziej", trochę ciszej stąd często odczuwalna przez niektórych poprawa. Teoretycznie spali więcej przy gorszych osiągach.
 13. Ja mam z boku deski przy wyłączniku poduchy i na daszku pasażera piktogram żeby wyłączyć jak siedzi tyłem do jazdy. Przypinam właściwy fotelik, sadzam dziecko i jadę. Przepisy mnie nie interesują , ale dookoła nas jeszcze są takie same? Jak jedziesz sam z dzieckiem, nawet bardzo małym to że siedzi z przodu, ma kontakt wzrokowy, możesz go pomiziać po nosku jest bezcenny w porównaniu do jazdy z tyłu.
 14. Dla mnie dawno już minęły czasy robienia cokolwiek z akumulatorem 5+ któremu coś tam odbiło . Sklep i po sprawie na kolejne 5+ w cenie średniej Whisky .
 15. Można. Poducha wyłączona jak siedzi tyłem, czyli praktycznie wozisz z przodu dziecko "od zera".
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.