Jump to content

piotrppr

użytkownik
 • Posts

  153
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About piotrppr

 • Birthday 03/23/1979

Profile Information

 • Lokalizacja
  Warszawa WD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

piotrppr's Achievements

zielony listek

zielony listek (8/19)

1

Reputation

 1. Też się nawalczyłem z tematem. Wgrałem też najnowszy soft do radia i też nic. Ale postanowiłem podłączyć swój stary telefon i hurra. Okazuje się że mój obecny telefon ni hu hu nie chce współpracować (Sony Xperia XZ1). Na starym Sony Z5 compact działa.
 2. Jest już do pobrania oficjalna wersja na stronie maps.mopar.eu
 3. No to dzisiaj coś nowego.
 4. Nadal na mopar widzę tylko wersję 986. Czy ktoś ma nowszą albo udało się komuś coś ustalić w sprawie pobrania nowej wersji?
 5. > Napięcie na akumulatorze może być, ale pojemności nie ma i jest do wyrzucenia. Podepnij inny > akumulator. A na to co pokazuje komputer nie patrz, lepiej miernik wziąć w rękę. Ale czy by wtedy odpalał auto? Ja miałem tego typu problemy po padzie akumulatora ale już nie dawało się go odpalić.
 6. > Myślę że wraz z produkcją Fiatów Bravo zgodnych z Euro 5 weszły też nowe skrzynie PCC635 (jak to > ktoś w którejś dyskusji zasugerował, tylko też nie był tego pewien), ale chciałbym to jeszcze > sprawdzić. > Jak ktoś ma takie auto to niech podrzuci jego nr VIN albo sam sprawdzi > (http://eper.fiatklubpolska.pl) i poda jaka jest u niego skrzynia biegów. > Mam nadzieję, że moją analizą komuś też pomogłem. Mój to MY2010 Euro 5 i skrzynia pcc635
 7. > moze byc wiazka od czujnika deszczu ale w u Ciebie pewnie tez tego nie dali, sprawdz - wtyczka > 3pinowa Rozejrzę się. Czy trzeba na coś zwrócić uwagę zdejmując lampkę? Wystarczy tylko pociągnąć w dół?
 8. Witam Czy w okolicach lampki w podsufitce koło lusterka wstecznego występuje jakaś wiązka w której pojawia się stałe 12V po przekręceniu kluczyka? Wersja dynamic bez szyberdachu i bez diodek przy lampce MY2010.
 9. > Jest sobie zasilacz do halogenów o mocy 150W (tylko nie wiem po której stronie - musze się do > niego dokopać żeby sprawdzić) i podpięte do niego 3 lampki 12V po 50 W każda. > Teraz jeżeli zamienię lampki 50W na ledy 5W to czy spadnie pobór mocy przez zasilacz (czy odczuję > to w opłatach) czy muszę zmienić go też na mniejżrący? Spadnie ale może się okazać że nie będzie współpracował z LED'ami i nie będą się włączać.
 10. > art ... ustawy z dnia .... ? Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883, Rozdział 3 Zasady przetwarzania danych osobowych Art. 23. 1. Przetwarzanie danych jest dopuszczalne tylko wtedy, gdy: 1) osoba, której dane dotyczą, wyrazi na to zgodę, chyba że chodzi o usunięcie dotyczących jej danych, 3) jest to konieczne do realizacji umowy, gdy osoba, której dane dotyczą, jest jej stroną lub gdy jest to niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy na żądanie osoby, której dane dotyczą,
 11. > Czekam na kwalifikację prawną mojego czynu. Bezprawne przetwarzanie danych osobowych?
 12. > Pojawiła się także propozycja likwidacji koloru żółtego na znakach ostrzegawczych i zastąpienia go > kolorem białym, tak jak w większości państw Europy. Kolor żółty miałby być stosowany wyłącznie > do tymczasowego oznakowania, np. w trakcie remontu trasy. Ten pomysł, ze względu na koszt, > został na razie odrzucony. Akurat mi kolor żółty na znakach bardzo odpowiada. Jak dla mnie jest bardziej wyrazisty i uważam że to raczej inne kraje UE powinny pójść w tym kierunku. Czytałem gdzieś że właśnie kolor żółty jest najlepiej postrzegany przez ludzi i u osób tracących wzrok jest ostatnim kolorem który jeszcze rejestrują (nie sugeruje żeby ludzie ze znacznym upośledzeniem siadali za kółko )
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.