Jump to content

kinimod

użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  4m 10s

Community Reputation

0 Normalny

About kinimod

 • Rank
  obcy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Problem zaczyna się nasilać. Chodzi o to że na niskich obrotach czasem szarpnie silnikiem zaraz po ruszeniu z miejsca. Zwykle szarpnie jeden raz a później już normalnie jedzie. Co to może być przerywa zapłon czy paliwa brakuje?
 2. Przyjrzałem się sprawie z bliska. Odgłos dochodzi z podszybia tak jakby z silniczka od wycieraczki. Tylko teraz być mądrym i pisać wiersze wycieraczka nie chodzi na czasowym
 3. witam Czasem podczas jazdy pojawia się odgłos pstrykania taki jak z przekaźników. Dźwięk dochodzi z prawej strony samochodu tak jakby spod deski / komory silnika. Po włączeniu wycieraczki przedniej odgłos ustępuje.Co to może być?
 4. witam We fiaciku uno 1.0 fire silnik nie nagrzewa się do końca, tzn. po rozgrzaniu wskaźnik pokazuje coś ok 70 i dalej wskazówka nie idzie. Z tego co pamiętam jak miałem uno 1.4 to tam wskazówka dochodziła do połowy skali jakieś 80-90C i włączał się wentylator chłodnicy. Wymieniłem już wskaźnik i dalej tak samo pokazuje. Czy to wina czujnika czy problem jest bardziej złożony?
 5. witam nawaliły mi w uniaczu kierunki nie działają ani prawy ani lewy natomiast awaryjne działają co jest przyczyną przełącznik nawalił czy co? edit: już problem rozwiązany
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.