Jump to content

Stiluss

użytkownik
 • Posts

  455
 • Joined

 • Last visited

About Stiluss

 • Birthday 08/31/2007

Retained

 • Koordynator

Profile Information

 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  FIAT

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Stiluss's Achievements

leniwy kierowca

leniwy kierowca (9/20)

0

Reputation

 1. Czyli bez demontażu osłon z progów się nie obejdzie? Czy trzeba wyjmować fotel, żeby zdjąć osłonę progu?
 2. Witam, Jak podłączyć zestaw nokia ck 200 pod fabryczne radio Visteon z mp3? Aktualnie po podłączeniu nie ma dźwięku z radia, ale jest dźwięk z telefonu. Potrzebuje schemat radia oraz schemat zestawu Nokii Ck 200 Z góry dziękuję.
 3. Witam, Jak zdemontować wew. plastik osłony słupka B, oczywiście tak, żeby dał się ponownie zamontować Muszę odkręcić pas.
 4. > właśnie są 2 wymiary tłoczków. Jak dobrze pamiętam to same tłoczki się od siebie niczym nie > różniły tylko długością hmm jak mogą być takie same skoro "różniły tylko długością". Jak dla mnie to jednak jest różnica, która wyklucza "takie same". Swoją drogą te 2mm mogę mieć znaczenie, zwłaszcza jak będzie ich brakowało..
 5. > Tylko na tył. > W każdym Stilo/NB EU (i kilku innych) masz ten sam układ hamulcowy z tyłu -Przód u Ciebie 54mm. A jaka długość? 38x47mm 38x49mm Wiesz który pasuje do 1.4, bo według opisu każdy jest do 1.4.
 6. Witam, Czy taki zestaw pasuje na przód i tył? jakiś tekst Zestaw z tłoczkiem Orientujecie się, jaką średnice i wysokość tłoczka ma ten zamontowany w Stilo 1.4 tył?
 7. Witam, Czy ktoś montował zestaw Nokii ck 200 pod fabryczne radio MP3 w Stilo? Potrzebuje schemat kostek ISO, które wychodzą z deski. Gdzie w radiu jest wejście i wyjście TEL? Po podłączeniu owego zestawu przy pomocy CK 160(ISO) sam zestaw działa, natomiast w radiu panuje cisza. Czy ktoś może coś wie w tym temacie?
 8. > Błędnie podłączony sygnał wyciszania (patrz strona 42 instrukcji) lub za krótko sprawdzasz. Może > być spore opóźnienie wyłączania wyciszania. Mute próbowałem na każdym i bez podłączenia, ale może za krótko? Doprecyzuje, pomimo, że nikt nie dzwoni(nie ma kogo wyciszać), radio nie gra, znaczy nie ma dźwięku.
 9. Witam, Pacjent Fiat Stilo, fabryczne radio MP3, po podłączeniu zestawu nokia ck 200, nie ma dźwięku z radia, natomiast zestaw sam wysyła sygnał na głośniki(jest dźwięk). Czy ktoś ma pomysł, co to ewentualnie schemat zestawu CK 200. Podłączony przez ISO. Dziękuję
 10. Witam, Poszukują reperaturki zacisku tył do Stilo 1.4 5D. Ktoś może coś polecić? Czy to się nadaje? Dziękuję
 11. > Dokładnie nazywa się to profil kandydata na kierowcę, tworzą kartotekę do której wprowadzane są > wszystkie dane o kursie, egzaminach wewn.,itd. > Zapewne ma to na celu uszczelnienie systemu i stworzenie wrażenia,że ktoś lub coś cały czas > nadzoruje przebieg naszych starań o zdobycie uprawnień. A ile mnie/nas kosztuje założenie takiej "teczki" ?
 12. Witam, Gdzie warto zapisać się na kurs w Warszawie, tak żeby czegoś się nauczyć? I po jakiego grzyba.. z orzeczeniem lekarskim muszę udać się do WK, przed zapisaniem się na kurs? Kto to wymyślił i niby co to daje? Dziękuję
 13. Witam, Potrzebuję na cito kupić w Warszawie kask do 200zł, jakiś łańcuch/blokadę. Możecie coś polecić, najlepiej po lewej stronie Wisły. Z góry dziękuję
 14. Dla sprostowania, już o tym pisałem, ale.. mam baterię nie montażową, czyli bez nóżek i stąd pojawił się problem z połączeniem tego. Lutownicą się w życiu trochę bawiłem, ale tego nie da się połączyć lutem Dlatego pytam o klej przewodzący. A problem powstał ponieważ w tych sklepach z art. ele. w których byłem nie ma takich baterii i kupiłem co było. Ale poszukam kleju, albo baterii z kopytkami.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.