Jump to content

czajnik23

użytkownik
 • Posts

  229
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by czajnik23

 1. https://allegro.pl/kategoria/narzedzia-i-sprzet-warsztatowy-diagnostyka-i-pomiary-28410?string=ochrona komponentu&bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-aut-1-2-0903
 2. Co do rejestracji to zgadzam się ale już ubezpieczenie to kolega musi mieć odpowiednie.Tam nawet twoim autem nie może inna osoba pojechać po bułki do Lidla.
 3. Na takich jak Ty to kamera w aucie i telefon na odpowiednie służby.
 4. Zaniedbanie,moja padlina ma historie dobrze wpisaną.
 5. Usiądz kolego za sterami i zobacz jak sie jedzie.Czasami te 10 km zabraknie do domu i stoisz na parkingu.
 6. Dzisiaj zadałem za pierwszym podejściem testy na C.Pytania sa podobne ale nie takie same!! jest wiele podchwytliwych.Jedynym wyjściem to dogłębna nauka z podręcznika i wiele rozwiązanych testów na kompie.Trafiły sie pytania z całej zawartości podręcznika.W sumie na dziewięć osób zdało trzy.Były osoby podchodzące do teorii już po raz piąty
 7. > Sprawa wygląda następująco: > Dziś podszedłem tylko do egzaminu teoretycznego na kat. A w WORD w Warszawie. Egzamin zdałem. Czyli > teoria zaliczona. > No i wykluł mi się pomysł. Bywam często na działce, która jest około 35km od Skierniewic. > Pomyślałem sobie, że w jakiś weekend, gdy będę na działce mogę sobie skoczyć do Skierniewic i > spróbować zdać egzamin tam. Fakt, że nie znam miasta, ale rejonów, w których zdaje się egzamin > w Wawie też zupełnie nie znam więc w sumie na jedno wychodzi. > Gdybym chciał tam zdawać to jak to się odbywa? Czy muszę zgłosić się po jakiś świstek w WORD > Warszawa i z tym uderzać do Skierniewic, czy wszystko w bazie jest i mogę od razu zapisywać > się do innego WORD? WORDY raczej mają ustalone dni pracy poniedziałek-piątek.Dzisiaj zdałem za pierwszym razem teorie na C
 8. Naprawiony odkurzacz pompa powietrza koszt 30zł.Tyle syfu było aż zablokowało silnik i wywaliło bezpiecznik.Zostały jeszcze siłowniki zregenerować i standardowo kabelek w szybie.
 9. Na stronie podanej dwa posty wczesniej sa opisy złącz.Jutro wyjme swoje radio i zrobie pomiary.Dla sterowania w kierownicy nie zamienie oryginału na nic innego.
 10. http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/dolkab.htm
 11. Wymiana szczotek w alternatorze.Zepsuty wyjazd i pierwsza linka zabrakło prądu na 6km od domu na aku przejechane 150km.
 12. > No więc, byłem ja wraz z małżowinką nad morze naszym autobusem. Po perypetiach związanych z owym > autem byłem mimo wszystko dobrej myśli...nie rozczarowałem się. Autkiem zrobiliśmy 1700 > kilometrów, nie działo się kompletnie nic, null, zero z czego jestem mega zadowolony ponieważ > franca miała iść już do żyda > tak się chciałem pochwalić > p.s. 1700 kilometrów, spalanie 6.0 ON (jak na takie gabaryty myślę że spalanie bardzo dobre) całą > trasę pokonałem prędkościami rzędu 80/90km/h a komputer pokazał średnią 66km/h > p.s. 2 renaur jest super Zrobione Bałkany aż do granicy z Turcją.Rezovo w Bułgarii sumarycznie 3805 km.Spalanie na kompie 7L a gazu od 8.6L do 11 w Karpatach. Jeśli już chwalimy sie
 13. > No kurde jakość Chevy jest słabsza niż kiedyś > Wypadła żarówka w lampce sufitowej i grzechocze Jak zdjąć lampkę bez uszkodzeń? > W instrukcji napisali żeby jechać do ASO Miałem podobny numer z moją cytryna wgnioty na tylnej klapie od łap.Po rozmowie z właścicielem dostałem upust na roboty i poprawiono klapę.
 14. > Jadę sobie Ci ja np. w płynnym korku na drugim biegu i co jakiś czas dodaję i puszczam gazu tocząc > się - wtedy trzeba operować pedałem bardzo delikatnie żeby autko nie kangurzyło. Identyczne > objawy miałem w Nubirze 1,6 kiedy silniczek krokowy się zabrudził. Tak pobieżnie obejrzałem > przepustnicę w Lacetti 1,4 i nie zauważyłem podobnego ustrojstwa. Jeśli go nie ma to co > steruje ilością powietrza kiedy przepustnica jest zamknięta? Może to EGR, ale w sumie przebieg > dopiero 16kkm, więc chyba odpada Podpiąć auto pod ruski soft i zobaczyć wartość podciśnienia.Z opisu wynika na nie szczelne kolanko w map sensorze i ciągnie lewe powietrze. Podciśnienie mna zmieniac sie z dodaniem gazu na wolnych obrotach.W moim stało na jednej wartosci i auto robiło kangury pozdr.
 15. > oczywista oczywistość Często jest tam jeszcze bezpiecznik termiczny.
 16. > tam sa diody czy zarowki?? Żarówki wstawić na 14v.Żarówki jak do panela od radia z wąskami do lutowania.
 17. > ciasny jest hatchback. > sedan i kombi mają większy rozstaw osi, przez co w środku jest więcej miejsca Kiedy wsiadam do megi z mojego wieloryba to tam jest ciasnosć
 18. > nie lepiej "wejść" w Megankę II kombi? przykładowo z 2.0 16v? Tylko nie wiem jak to się gazuje Kolega ma taką megi i to jest strasznie ciasne auto.
 19. Zregenerowałem przednie zaciski hamulcowe i wymienione klocki w moim wielorybie.
 20. > To raczej dotyczyło BXów - w xantii raczej problem z dostepnością dystrybutora hamulcowego (chyba > tak to się nazywa). > Poza tym co za problem zarobić przewody Wcale to nie jest taka miła sprawa.Zgnił mi 5270RL koszt dorobienia 225zł plus LDS 32zł za litr plus zwalenie zbiornika i robota.Nie zapomniane wrazenie jazdy z opadnietym tyłem a został jeszcze reczny do poprawki ściezka z tyłu raczej będzie to jedyne C5 i ostatnie jakie miałem.Dodam ze odma zamarzła i olej z bagnetu jak z fontanny
 21. Koło dojazdowe w pokrowiec i do tego reszte zabawek wejdzie i nic nie lata tak śmigałem w moim byłym Lucku a i teraz tak samo w Cytronenie.
 22. Tak jak wczoraj -20 odpalenie na dotyk auto pod blokiem.Jazdy po miescie i dzisiaj zonk zamarzła doma.Wywaliło bagnetem troche oleju w pore zobaczyłem i szkody minimalne.W poniedziałek na czyszczenie .
 23. Minis 21 stopni odpala od dotkniecia
 24. > stłukłeś lusterko ? no to teraz 7 lat nieszczęść Zabrałem sie za wymianae maty grzewczej,mało podgrzałem szkło i pękło.Kupiony zamiennik na alledrogo za 54 plus wysyłka w serwisie 190zł oryg.Całkiem znośny ten zamiennik złącza do prądu pasują i ładnie grzeje.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.