Jump to content

ochkarol

użytkownik
 • Content Count

  2147
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  3h 14m 29s

Community Reputation

22 Normalny

About ochkarol

 • Rank
  mistrz kierownicy

Profile Information

 • Lokalizacja
  Lublin
 • Zainteresowania
  Szybkie kobiety i piękne samochody (albo odwrotnie - nie pamiętam) ;)
 • Car
  Peugeot 308 SW 1.6 HDI

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sądzę, że w numerze VIN Twojego pojazdu będzie kod silnika.
 2. W instrukcji nic nie ma na ten temat?
 3. Może zregenerować wystarczy? Onegdaj od ręki wymieniali na zregenerowane.
 4. Ja używam w swoim Pugu Valeo. Wydają mi się trwalsze od Bosha. Nie narzekałem też na Championy i pióra Alca.
 5. Podobnie a aAM i NE. Klikasz na mapie, stawiasz odpowiedni pukt z listy i po robocie. Nowej drogi nie narysujesz co prawda ale zgłosisz otwarcie zamkniętej a nawet zmienisz tymczasową kierunkowość odcinka.
 6. Myślę, że pora na EOT, bo zrobił się OT. Jak się któryś z modów zlituje to przeniesie tę dyskusję do osobnego wątku i będzie można z czystym sumieniem pisać 😉
 7. Jakie bzdury? GM aktualizuje mapy po około miesiącu a zdarza się i gorzej. O innych, darmowych z mapami offline już nie wspomnę. W AM czy NE masz drogi otwierane na bieżąco. Funkcje? Masz w GM Asystenta Pasa Ruchu? Wytyczenie objazdu trzema prostymi kliknięciami (nie zawsze taffik działa)? Ograniczenia dla ciężarówek? Autosortowanie punktów VIA (rozwiązanie problemu komiwojażera)? Pikietaż?
 8. A normalnie... Jeśli naprawdę Ci zależy na aktualności map i potrzebujesz korzystać z nowootwartych odcinków dróg zaraz po ich udostępnieniu (a nie po miesiącu lub jeszcze później). Jeśli chcesz mieć dodatkowe funkcje, których darmowe aplikacje nie mają to niestety darmowymi aplikacjami tego nie osiągniesz.
 9. Na przyszłość będziesz już wiedział jakiej nawigacji nie kupować i gdzie nie warto przedłużać licencji. Przed takim zakupem (jak przed większością) warto poczytać, popytać co warto kupić i czy w ogóle warto płacić.
 10. Bo to są ich najnowsze mapy a nie najnowsze w ogóle. Cienko widzę taką reklamację. Odstąpienie od umowy to inna bajka.
 11. Moja tabliczka znamionowa (tabliczka, nie naklejka) znajduje się właśnie w komorze silnika. Żadnej naklejki z VINem nie kojarzę żebym miał gdzieś na samochodzie (oprócz VINu pod szybą).
 12. Nie wiem co daje naklejka z VIN ale w moim aucie, po sprowadzeniu z Francji diagnosta weryfikował VIN po tabliczce. Nie interesował go VIN pod szybą - tylko tabliczka.
 13. Tabliczka naklejana? Raczej naklejka a tabliczki są mocowane (bodajże) nitami. Koszt tabliczki (nie naklejki) szacuję na 1 500 zł.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.