Jump to content

AGD

użytkownik
 • Posts

  161
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Zamość
 • Car
  Touran 1,9 bls

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

AGD's Achievements

zielony listek

zielony listek (8/19)

1

Reputation

 1. AGD

  P 0420

  Tak, w wersji pro . Jedyne co mam do domowej diagnostyki.
 2. AGD

  P 0420

  Dzięki za sugestie. Jadę na SKP na spaliny i zobaczymy co dalej. Jakie są objawy niewłaściwej regulacji zaworów, na ucho da się to wyłapać czy trzeba czapkę zdiąć?
 3. AGD

  P 0420

  Witam. Ostatnio nabyłem drogą kupna Yarisa Verso 1.3. Przy ogarnianiu autka zauważyłem brak świecenia kontrolki popularnie zwanej "check". Znalazłem przyczynę tj. spalona kontrolka, włos mi się zjeżył bo przecież nie świeci się ona tak długo by się uszkodzić. Po zapaleniu silnika nie oczywiście nie zgasła, odczytany błąd P0420 czyli katalizator. Po kasowaniu wraca po kilkuset kilometrach. Wykres z sąd lambda na wolnych i 2500 obrotów Pytanie do braci następujące: co robić? 1. Z powrotem założyć spaloną kontrolkę i udawać że nic nie widziałem. 2. Szukać katalizatora (nowy, używany, uniwersalny). 3. Pomiar spalin i jeśli o.k. to emulator. 4. ........
 4. Czołem! Montuje sobie hak w Doblo i szukam blisko bagażnika jakiegoś plusa do zasilenia modułu oświetlenia przyczepy. Po prawej stronie w bagażniku pod osłoną znalazłem wolną kostkę od.....właśnie, od czego? Wie ktoś coś do czego służyć to może? Napięcia nie ma tam żadnego, kostki od głośnika i lampy są wykorzystane, tylko ta sobie radośnie dynda. Zasilanie gniazda zapalniczki bagażnika? Acha, Doblo 1.3 z 2008r. Jeśli ktoś podłączał samodzielnie instalację haka wdzięczny będę za wszelkie uwagi i sugestię.
 5. Czy czujniki są profilowane,podcięte pod kątem? W doblo mam miejsca pod czujniki fabrycznie profilowane i nie wiem czy będzie to działać poprawnie
 6. Cześć. Pytanie laika: czy po napinaczu łańcucha (jego wysunięciu) da się wiarygodnie określić kondycję rozrządu?
 7. Cześć http://olx.pl/oferta/ssangyong-korrando-CID5-IDaX2aX.html#22536995cd Chcę kupić do jazdy na codzień jak i sobotniej wycieczki po łąkach i polach. Czy ktoś ma, wie coś na temat słabych punktów, coś wie jak działóa napęd, itd, itp?
 8. Niestety nie, konserwa. To znaczy niewymienne wg. producenta, pan Kazio z garażu przetnie flexem, złoży na sylykon i wkręty i może roczek pobryka
 9. AGD

  Vitara

  > musi być 1.6 8V Jak toleruje LPG? > na wyprawy też nie. bo jest malutkie. Mając 190cm/130kg zmieszczę się? > Daje duuuużo radości Korozja w tak wiekowym wehikule nie jest kłopotem ?
 10. AGD

  Vitara

  Witajcie. Pytanko mam: czy vitara cabrio nadaje się na pierwsze autko do jazdy poza asfaltem? Ja jest z jej właściwościami jezdnymi w porównaniu z innymi seryjnymi autkami 4x4? Jakie są możliwości rozbudowy, polepszenia trakcji w terenie?
 11. Uściślijmy, jest to obowiązek czy "na wszelki wypadek"?
 12. > potem ubezpieczyciel. I to wszystko Telefonicznie, mailowo czy przez agenta (interrisk)?
 13. Sprzedałem samochodzik, co powinienem jeszcze zrobić? Powiadomić ubezpieczyciela, WK?
 14. Dziękuje wszystkim za opinie.
 15. myślała że maseczka niedomknięta. Ale spoko, i tak zaraz rozbije A tak na serio, jakoś szczególnie korodują, jakieś typowe usterki?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.