Jump to content

muszu

użytkownik
 • Content Count

  2038
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

880 Przezacny kompan

1 Follower

About muszu

 • Rank
  Master of disaster
 • Birthday 08/16/1977

Profile Information

 • Name
  Bartłomiej
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Wymysoü
 • Car
  renault megane grandtour 1,5dci, renault fluence 1,5dci...

Recent Profile Visitors

1091 profile views
 1. Nareszcie doczekałem się śniegu. Opony na białej drodze trzymają się bardzo przyzwoicie. Lepiej niż jakieś tańsze/średnie zimówki- nowych zimówek premium nie miałem, więc ciężko mi się odnieść. Na mokrym bdb, w miarę ciche. Jeżeli wytrzymają trzy lata (rocznie samochód robi 8-10 tysi), to będę zadowolony w wuj.
 2. Jak pisałem wcześniej, Ci co robią dobrą robotę terminy mają odległe. Liczyłem że kupię ori, nie poszło. Przez święta będę miał zajęcie i sam obszyje. Jak wyjdzie ujnia to dam do fachowca.
 3. Kupiłem na alledrogo. Link U mnie w okolicy terminy mają dopiero na styczeń/luty. Zobaczę jak wyjdzie-najwyżej będzie stówka w plecy
 4. Mam plastikową. Jak w kangoo. Liczyłem że z meganki podejdzie, ale jest inne osadzenie.
 5. Ktoś może sprawdzić ile kosztuje w aso nowa? Fluence z 2013, nigdzie nie mogę znaleźć, a obszywanie to chyba nie najlepszy pomysł.
 6. Dzięki za info. Kupię dedykowaną.
 7. Chcę wymienić kierę na skórzaną we fluencie- wyglądają identycznie-będą pasować zamiennie? Znaczy z megane lub scenica? Oczywiście z trójek.
 8. Only beckers. Wyleczyłem się już z tańszych.
 9. muszu

  złaman karta

  Cześć, uwaliłem kartę z meganki 2 na pół. Płytka wewnątrz złamana powyżej baterii. Pewnie polutować się tego nie da. Kupować kartę ori, czy zamienniki też są ok ? Kodowanie jest trudne ?
 10. We fluensie ogólnie jest cieplej niż w megane 2 kombi. Klima jest ok-po serwisie. Temperaturę musze ustawiać stopień/dwa niżej.
 11. muszu

  Fluence-hak

  Dopytywałem w sklepie z bagażnikami, przy zakupie haka oraz na stacji diagnosycznej-wszędzie to samo. Wystarczy 7 pinów. Mój błąd bo nie znalazłem w necie. W nowym będę zakładał 13. Tu nie chodziło o 150zł 😀
 12. muszu

  Fluence-hak

  Instalowałem hak z wtyczką 7 pin do megane w czerwcu. W pełni zalegalizowany bezproblemowo. Nikt nie pytał ile pinów.
 13. Kupiłem przez neta... Nasza trzecia renówka, w domu szósta... piąta z 1,5dci 😁 taki fetysz. Brakuje tylko skrzyni szóstki i skórzanej kiery. Do 130 nie ma tragedii, powyżej brakuje biegu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.