Jump to content

muszu

użytkownik
 • Content Count

  1781
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

567 Przezacny kompan

1 Follower

About muszu

 • Rank
  Master of disaster
 • Birthday 08/16/1977

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Wymysoü

Recent Profile Visitors

1022 profile views
 1. Only beckers. Wyleczyłem się już z tańszych.
 2. muszu

  złaman karta

  Cześć, uwaliłem kartę z meganki 2 na pół. Płytka wewnątrz złamana powyżej baterii. Pewnie polutować się tego nie da. Kupować kartę ori, czy zamienniki też są ok ? Kodowanie jest trudne ?
 3. We fluensie ogólnie jest cieplej niż w megane 2 kombi. Klima jest ok-po serwisie. Temperaturę musze ustawiać stopień/dwa niżej.
 4. muszu

  Fluence-hak

  Dopytywałem w sklepie z bagażnikami, przy zakupie haka oraz na stacji diagnosycznej-wszędzie to samo. Wystarczy 7 pinów. Mój błąd bo nie znalazłem w necie. W nowym będę zakładał 13. Tu nie chodziło o 150zł 😀
 5. muszu

  Fluence-hak

  Instalowałem hak z wtyczką 7 pin do megane w czerwcu. W pełni zalegalizowany bezproblemowo. Nikt nie pytał ile pinów.
 6. Kupiłem przez neta... Nasza trzecia renówka, w domu szósta... piąta z 1,5dci 😁 taki fetysz. Brakuje tylko skrzyni szóstki i skórzanej kiery. Do 130 nie ma tragedii, powyżej brakuje biegu.
 7. muszu

  Fluence-hak

  7 pinowa jest u nas standardem, z bagażnikiem dostałem przejściówkę i jest ok. Na bagażniku nie ma wymogu świateł wstecznych, ale faktycznie jak będę zakładał to już na 13 pinów. Auto zostaje u nas parę lat, więc nie będę kombinował.
 8. muszu

  Fluence-hak

  Mam możliwość wyłączenia czujników jednym kliknięciem. Bardziej stresuje mnie cięcie zderzaka, i czy nie trzeba ingerować w kompa. Dostałem z serwisu ofertę montażu haka za 1800zł. Jest wyróżniony tylko hak, moduł i robocizna. 7 pinów. Pół roku temu zakładałem do meganki 2 kombii i ogarnął to kumpel w garażu. Hak jest mi potrzebny pod bagażnik rowerowy. Jadę autem, żeby pojeździć na rowerze 🤣
 9. muszu

  Fluence-hak

  Cześć, Jak wygląda montaż haka we fluensie z 2013? Trzeba ingerować w oprogramowanie? Zderzak pozostaje nieruszony? Mam czujniki cofania, lecz można je wyłączyć.
 10. _jedrek_ wielkie dzięki za pomoc 👍
 11. Wysłałem dzisiaj zapytanie.
 12. I właśnie o to chcę zapytać. Jak nie ma wpisu to będę burzył. Powiedziano mi że nie ma wersji papierowej książki serwisowej.
 13. Spoko. Podjadę do serwisu i dadzą. Liczyłem tylko że uda się iść na łatwiznę i ogarnę przez AK.
 14. Cześć, kupiłem renault fluence z 2013. w salonie- Zdunek w Gdyni, przed zakupem miano wymienić rozrząd, pompę wody, olej, filtr oleju. ma ktoś dostęp do serwisu i możliwość sprawdzenia p vin czy faktycznie zostało wszystko wymienione ? jest możliwość ściągnięcia historii serwisowej nie odwiedzając serwisu ? VF1LZBS0548516455
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.