Jump to content

Hagi84

użytkownik
 • Content Count

  1513
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

196 Dobry aparat

1 Follower

About Hagi84

 • Rank
  kierowca
 • Birthday 06/21/1984

Profile Information

 • Name
  Janusz
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Chrzanów, Małopolskie
 • Zainteresowania
  dłubanie przy aucie, niekoniecznie swoim ;)
 • Car
  Scenic III

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy wkrętarki są na to samo napięcie np 18V? Jeżeli tak to kluczem do rozwiązania problemu jest adapter akumulatora. Przykładowy adapter kupujesz więcej akumulatorów Parkside po taniości i cieszysz się z obu urządzeń.
 2. sprawdź obróbki dekarskie na dachu budynku i dylatację pomiędzy budynkami.
 3. Tu jest problem. Chcę połatać dach na jakieś 5-10 lat. Zobaczę jak będę stać z kasą. Wymiana blachodachówki na nową to koszt około 20-25 tyś zł. Jak będę zdejmował blachę to muszę wymienić cała konstrukcję dachu na nową. Jak muszę wymienić drzewo na dachu to zastanawiałem się czy może da się zrobić dachówkę. Tu się robi znacznie większy koszt.
 4. 14 lat, chyba blachy Pruszyński
 5. Nie chodzi, która jest tańsza. Mnie bardziej chodzi o technologię .
 6. Szukałem firmy na malowania dachu z blachy. Zgłosiły się dwie i dały wycenę. Dach z balachodachówki na zagięciach pojawiła się rdza. Do pomalowania 185m2 Wycena 1. - mycie - podkład - 2x nawierzchniowa (JOTUN na dachy) cena 42zł/m x185 = 7770zł Wycena 2 - mycie -2x farba antykorozyjna nawierzchniowa (TEKNOS KIRJO) cena 30 x 185 = 5550 zł Obaj dają 5 lat gwarancji. Którego wybrać?
 7. jakbyś już miał inne urządzenie z tej serii to możesz kupić samą wkrętarkę bez aku. Po co przepacać? Jak nie masz to dokupujesz ile chcesz. Edyta. Zanim wymienne akumulatory zrobiły się modne kolega kupił kilka urządzeń z akumulatorami. kosztowało to więcej. Teraz ma 4 urządzenia i 7 akumulatorów na 2 pracowników. Mógł trochę zaoszczędzić nie kupując tylu aku.
 8. Ok. Tylko ilość narzędzi jest taka i czy ceny są przystępne?
 9. Brałbym najtańszą z dwoma akku w cenie i jak najdłuższą gwarancją. W dodatku popularną żebu nie zniknęła z rynku. Szukałem dla siebie i najkorzystniej wyszła wkrętarka z lidla. wiertarko wkrętarka 109 zł (ma 3 lata gwarancji) akumulator 60 zł x2 (zawsze możesz dokupić, bo leżą po sklepach) ładowarka 34 zł w sumie 264 zł w dodatku masz możliwość dokupienia innych tanich elektronarzędzi bo masz już pasujące akumulatory - piła szablasta - wyrzynarka - pilarka ręczna - szlifierka kątowa - nawet gdzieś jeszcze można kupić kosiark
 10. myślałem, żeby przykleić laskę kleju na gorąco żeby mógł tym ruszać i pociągnąć do siebie. Posmarowałbym krawędzie żywicą i przykleił do czegoś drugi koniec laski z klejem. Tym czymś może być dobrze ustawione wiadro pełne wody, żeby się nie ruszało.
 11. nie widać tego, ale uszkodzenie jest na przejściu z poziomu na pion. W tym miejscu nikt nie staje.
 12. Gdzie instalacje elektryczne ? - prowadzenie przewodów (bruzdowanie, osadzanie puszek) - rozdzielnica elektryczna
 13. Teściowej ponoć spadłą słuchawka i uderzyła w brodzik. Efekt to dziura w brodziku widoczna na zdjęciu. Czy da się to jakoś załatać bez zdejmowania brodzika? Zakładam, że powinno się przykleić jakąś łatę od spodu. Żeby to zrobić to konieczny jest demontaż brodzika. Wtedy to demontaż całej kabiny, a mi się strasznie nie chce tego robić. wymiary dziury to około 3-4 cm. Poradzicie coś?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.