Jump to content

fender

użytkownik
 • Content Count

  30210
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  61

fender last won the day on January 17

fender had the most liked content!

Community Reputation

13405 Człowiek - do rany przyłóż

1 Follower

About fender

 • Rank
  kierowca bolidu formuły 1

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Białystok
 • Zainteresowania
  piractwo morskie
 • Car
  Urbino 18

Recent Profile Visitors

3427 profile views
 1. Umówmy się - parkowanie nivą NIGDZIE nie stanowi problemu
 2. Moja nie ma wspomagania więc kręcenie po mieście to tragedia. Przy oryginalnych lusterkach (jak w starych maluchach) nic kompletnie nie widać i zmiana pasa polega na włączeniu kierunkowskazu, odczekania 3 sekund i wjazdu na pas. Poza tym niva gotuje się w korkach a w mojej yrzeba wiatraki chłodnicy załączać ręcznie bo sterowanie z komputera nie działa. taptap..
 3. No to oszczędności też odpadają. Skoro Twoje auto pali 6 a ten motorek, jak napisali, 4 to moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu.
 4. Najlepsze argumenty przeciw to brak dachu, brak bagażnika, brak ogrzewania i brak radia
 5. Że już postanowiłeś, że chcesz kupić motocykl i szukasz argumentów za? ;]
 6. Od zera to jakieś 15-20 min przy jednym kompresorze. Dlatego ojciec dołożył drugi. Trzeba mieć świadomość, że tym się raczej nie da malować aut ale jakieś drobne prace z użyciem sprężonego powietrza da się wykonać. Zdmuchnąć kurz czy wióry, przedmuchać filtr powietrza czy napompować koła. Zaletą jest to, że pracuje tak głośno jak przeciętna lodówka. taptap...
 7. Mój ojciec właśnie zbudował kompresor ze sprężarki od lodówki, starej butli LPG ze złomowiska i dokupił do tego presostat. Dołożył potem drugi kompresor z innej lodówki.
 8. Jak najbardziej. Nie mam za dużego doświadczenia jeśli chodzi o opony całoroczne ale z tych jestem bardzo zadowolony. Opony nieco głośniejsze od letnich ale radzą sobie znakomicie w każdych warunkach. Ja już na pewno nie wrócę do zimówek, chyba że wyprowadzę się gdzieś w góry. taptap...
 9. fender

  Fotozagadka

  Aby nie trzymać Cię w niepewności odpowiem zgodnie z prawdą - znalazłem. Byłem z córką na spacerze i leżała sobie na poboczu. Roleta, nie córka.
 10. fender

  Fotozagadka

  Może ktoś orientuje się od jakiego auta jest ta roleta? Oznaczeń jakichkolwiek brak.
 11. Czasami poruszam się mercedesem sprinterem maxi. Kiedy muszę wjechać z ulicy tyłem w jakąś bramę to stosuję taką "sztuczkę", że włączam kierunkowskaz w prawo i jednocześnie ustawiam się po ukosie wjeżdżając nieco na sąsiedni pas (szczególnie w wąskich uliczkach). Wtedy ten za mną wie, że coś kombinuję i zwykle zatrzymuje się odpowiednio wcześniej dając mi miejsce na wykonanie manewru.
 12. To chyba nie najlepszy pomysł - istnieje możliwość, że alarm załączy jakiś szczur czy kot.
 13. Mój ulubiony zapach http://www.kala.pl/katalog/item/22-olejki-zapachowe-kala-chanti/3-zielona-herbata-z-gruszka
 14. Przecież już Ci napisali - to jest chodnik. Jest obok postój taksówek i ten chodnik służy do tego żeby można było bezpiecznie i wygodnie wsiąść i wysiąść. Jak zaparkuje sznur aut na tym chodniku to jak pasażerowie mają się dostać do taksówek? Skakać Ci po masce?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.