Jump to content

zdeniu

użytkownik
 • Posts

  620
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Name
  Wojtek
 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Zainteresowania
  fury!
 • Car
  Meriva

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

zdeniu's Achievements

wyciszony kierowca

wyciszony kierowca (10/20)

3

Reputation

 1. Hej, Zastanawiam się nad podniesieniem mocy w Merive. Robiliście to w swoich NELach? Kogoś polecacie - województwo Małopolskie?
 2. Dziś dostałem odpowiedź - reklamacja uznana. Także Goodyear mimo wszystko jest w porządku, gorzej wybierają partnerów - skierowali mnie -jeśli mi wygodnie - do polecanej przez GY sieci serwisów Premio. Tam kupiłem oponę i usłyszałem, że" paaaanie to nie ma co reklamować bo to widać że przecięte, ale jak chcesz to se wyślij." Ale to odrzucą i tak i 50zł będzie do zapłaty (za reklamację)... Zabrałem oponę i reszta już pozytywnie!
 3. To prawda, nie neguję. Tylko klient zostaje na ten czas podstawiony pod ścianą - musi kupić nowe opony. Reklamujesz komplet - wyślij komplet a auto zostaw na podnośniku na serwisie na 3 tygodnie
 4. Właśnie to jest super, że rozpatrywaniem gwarancji nie zajmuje się sklep tylko Goodyear Polska. Więc wypełnij formularz i czekaj kiedy łaskawie przyślą kuriera.
 5. Zdania podzielne dwóch wulkanizatorów, dwa zdania. Reklamację zgłaszasz, czekasz kilka dni do dwóch tygodni... Przyjeżdża kurier zabiera oponę i czekasz... Tak więc i tak skończyło się na zamówieniu i kupnie nowej sztuki. Stacjonarnie nie załatwisz nic...
 6. Założyłem nowe 225 45 17 w lipcu, przejechały 6500km i klops... Po bardzo pozytywnym początku - jeździe w mega deszczu, przy ponad 30 stopniach i podczas mrozów dawały radę. Omijane dziury, kontrolowane ciśnienie i konstrukcja przebija ścianę boczną... Auto unieruchomione, gwarant na infolinii prosi o reklamację na maila, po kilku dniach cisza. Dziś zadzwoniłem i wieczorem napisali maila - zostałem skierowany do sklepu, który opony sprzedał. Jutro wycieczka do sklepu.
 7. Dzięki za opinie. Właśnie CC są dość śliskie na mokrym, podczas ruszania i dlatego myślę o zmianie na GY. A na autostradzie spisywały Ci się dobrze przy dużych prędkościach?
 8. Siema, Zastanawiam się nad Crossclimate+ i 4seasons gen3. Kończę właśnie Crossclimate i byłem w miarę zadowolony. Jakieś za i przeciw? Meriva B 1.4t
 9. Jaki model rękawic tych cieplejszych masz?
 10. A nie masz 3 dni na zgłoszenie szkody?
 11. Jest sens na kilka km dziennie? A w paluchy i tak będzie wiało. Chyba że się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu.
 12. Siema, Skuter zamówiony więc trzeba rękawice. Wyjazd do pracy przed 6 rano powrót popołudniu. I teraz pytanie używał ktoś Oxford Chillout albo Brubeck GE10010? Zakładane byłyby rano pod rękawice motocyklowe turystyki (chyba). Testował ktoś taki zestaw czy tylko jedne zimowe a drugie lato?
 13. Nie wiem jak w Warszawie sklep wygląda itp, ale zobacz czy zadzwoń do M&M motocykle.
 14. Wiadomo cieplejsze dni będzie zwinięty. Pod kocem trasy raczej 5, max 10 km.
 15. Siema, Skuter 125 służy do dojazdów do pracy i kulania się po mieście. I teraz pytanie. Chcę zamontować motokoc, który zasłoni wloty powietrza. Wiadomo używany będzie w chłodne dni. Ktoś eksploatuje tak skuter bez problemów?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.