Jump to content

marcindzieg

użytkownik
 • Content Count

  19397
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3249 Człowiek - do rany przyłóż

About marcindzieg

 • Rank
  młodociany rajdowiec

Profile Information

 • Name
  Marcin
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Car
  2xSubaru

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przepraszam Niech usprawiedliwieniem będzie że widziałem go rozebranego na części
 2. Być może źle mnie zrozumiałeś. Ja nie mam nic przeciwko starym autom. Ja tylko ten konkretny uważam za wyjątkowy paść.
 3. A jak zapinam pasy i jeżdżę przepisowo?
 4. Dobra. Mamy milion Golfów i 1000 ofiar. Mamy 100 Maruti i jedną ofiarę. Który statystycznie jest bezpieczniejszy? Jest coś takiego jak rachunek prawdopodobieństwa. Gdzie masz większe szanse na powrót do domu - idąc nocą przez szemraną dzielnicę czy jadąc taksówką? Oczywiście taksówka może mieć wypadek, a Ciebie może żaden bandzior nie zauważyć. Czy to oznacza że jest tak samo bezpiecznie? I paradoksem jest że w zderzeniu z sarną dalej mają większe szanse przeżycia niż w Ty Maruti/Tico. Jeździj czym chcesz - to nie moja sprawa. Tylko nie udowadni
 5. Ale po co Ci to? Żeby porównanie miało sens musiał byś podać ilość danej marki na drogach/ilość wypadków i dopiero to porównywać. I dlaczego mam cokolwiek uświadamiać motocyklistom skoro oni doskonale to wiedzą?
 6. Łada jest jednak trochę większa. I ma blachę zamiast papieru. A śmiertelność na rosyjskich drogach jest dosyć wysoka. Więc musisz znaleźć inny przykład.
 7. Nie wiem jak w Maruti ale Tico nie ma łamanej kolumny kierowniczej. A wiem stąd że mechanik mi pokazywał. Nie z gazety.
 8. Ale zdajesz sobie sprawę że ten wynalazek nie ma łamanej kolumny kierowniczej i przy wypadku kierownica wbija się w Ciebie?
 9. Ale jak wlezie sarna czy nawet pies, co jest dosyć często spotykane, to w zasadzie w żadnym, w miarę nowoczesnym samochodzie, nic się nie stanie. Poza poobijanym autem. A w Maruti możesz zginąć.
 10. Jeszcze gorzej... Nie chcę doradzać bo nigdy nie miałem tak nowego auta ale osobiście bym zrobił tak jak radzą koledzy. Przez 50 km spokojnej jazdy mało prawdopodobne żeby się coś stało złego. Swoją drogą dziwię się że nie zasugerowali wymiany tego na przeglądzie.
 11. A z drugiej strony tarcza wygląda tak samo?
 12. Wygląda jakby na środku była inna. A klocka nie jesteś w stanie podejrzeć?
 13. Może kamień Ci wlazł. Żeby zużyć klocki do metalu to trzeba jeździć z 10 kkm na takich już do wymiany. Zobacz czy tarcza nie rysuje się w jednym miejscu.
 14. SH Link Wygląda identycznie z takimi samymi oznaczeniami.
 15. Niemożliwe. Przecież Twój samochód ma mniej niż 10 lat
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.