Jump to content

marcindzieg

użytkownik
 • Content Count

  10712
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  4d 17h 18m 43s

1 Follower

About marcindzieg

 • Rank
  mistrz kierownicy

Profile Information

 • Name
  Marcin
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Car
  2xSubaru

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. marcindzieg

  elm327

  Też polecam.
 2. Tu nie doradzę ale jak zawsze w takich przypadkach życzę żeby się udało.
 3. Zazdroszczę. Pochwal się jak już skończysz.
 4. Znajdź ogłoszenie gości, co skupują auta w dowolnym stanie. Przyjedzie, odpali coś, podpisze papiery i zabierze na lawetę. Tyle że musisz się dowiedzieć czy trzeba przerejestrować na siebie. Bo tego nie wiem. Najlepiej się ściąga z zagranicy i nie rejestruje. Wtedy jest jeszcze prościej.
 5. Czy się uda to w dużej mierze zależy od stanu przekładni. Jak bardzo zmęczona to wiadomo że regeneracja nie ma sensu. W jednym Subaru po regeneracji działa 6 lat bez zarzutu. W Kii wytrzymała pół roku. W drugim Subaru ma rok i jest OK. Ale mechanik mówił że jest to zrobione zupełnie inaczej niż poprzednie i ma szanse podziałać. Zresztą gość dawał dwa lata gwarancji. Co do zamienników w Matizie wytrzymała rok. Każdy robi jak uważa ale moim zdaniem jeśli nowa to tylko OEM.
 6. Tak samo w moim Subaru przy obsłudze telefonu. Trzeba założyć inny zwijak i jeszcze jeden kabel pociągnąć do radia. Co ciekawe tempomat mają chyba wszystkie i wystarczy podłączyć sterowanie.
 7. Folia nie jest tak wytrzymała. Poprzedni właściciel woził psa w bagażniku i to widać
 8. To zależy jak jest robione przyciemnienie. W Kii miałem szyby przyciemnione. Ze szkła przyciemnionego. Żadna folia temu nie dorówna. W Forku mam niestety folie.
 9. Nie Trzeba mieć jakieś 45.
 10. Wliczając inflację to raczej nie... Do tego porównaj sobie ile zarabiałeś w 2011 a ile teraz. I dostajesz więcej wyposażenia, mocniejsze silniki itp.
 11. No kupują, jeżdżą i rehabilitują kręgosłup
 12. Koleżanka z pracy miała jimiego. Więc chyba z tymi babami coś jest na rzeczy. Na Renegade jest Jeep nie Fiat a 99 % ludzi nie wie kto to robi. Możemy się spierać ale po przejechaniu kilka razy do pracy i z powrotem to stwierdzam że to auto średnio nadaje się do codziennej jazdy. Ale co kto lubi.
 13. Mniej rdzewieje. Chyba wszystko mniej rdzewieje od Japonii. Terenowo jest bardzo dzielny a lista modyfikacji na stronie dealera jest imponująca. I nowy się wcale tak nie sypie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.