Jump to content

marcindzieg

użytkownik
 • Posts

  21777
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by marcindzieg

 1. Siostrzeńcowi się klapa od silnika zacina. I raz odjechał na lawecie bo coś przewód masowy nie stykał i nie odpalił. Ale auto zajefane
 2. Subaru nie Subaru. Polarny ma Corsę, którą trudno podejrzewać o wyrafinowane zawieszenie.
 3. Ale to na pewno kwestia opon? Bo wiesz - w Imprezie mam 15. I nie zauważyłem tego typu efektów. Dlatego pytam.
 4. Jak tutaj kiedyś zwracałem na to uwagę to przeczytałem że przecież są dostępne dowolne samochody z dowolnym silnikiem. W sumie za PRLu też były. Na tej samej zasadzie
 5. Było jasno tylko była paskudna mgła. Więc czujnik zmierzchu chyba niewiele daje. I praktycznie wszystkie nowe. I to było najbardziej szokujące. Bo żeby to były pojedyncze sztuki to bym pewnie nie zwracał uwagi.
 6. No właśnie nie. Dlatego piszę.
 7. No z wdzięcznością nie. Ale jak ktoś Ci w tył wjedzie i udowodni że nie miałeś włączonych świateł to Ty masz problem.
 8. No system nie. Ale człowiek powinien wyłączyć tryb auto i włączyć po prostu mijania
 9. Na pewno automaty z mgłą sobie kompletnie nie radzą. Jechałem tak niedawno. Widoczność może z 50 m a wszystko co nowe na dziennych. Pal licho przód bo jakoś te dzienne świecą. Ale z tyłu ich kompletnie nie widać.
 10. Jak dla mnie to tylko w markach premium to dobrze działa. Nigdy mnie żaden nie oślepił. A zdecydowanie najgorzej działa to we francuskich autach. Masakrycznie walą po oczach.
 11. Tylna tak. Ale przednia już niekoniecznie.
 12. Ale ja się z tym zgadzam. Piszę tylko że producenci pakują wszędzie dotykowe ekrany bo dla nich jest to tańsze rozwiązanie. Nie dlatego żeby klient miał lepiej. A reszta to jest kwestia dyskusyjna. Ilu ludzi tyle opinii.
 13. Ale ceny dla producenta i dla końcowego usera to dwa bardzo różne światy
 14. Dokładnie o to mi chodzi. Z drugiej strony to ja wiem czy takie gorsze? Ja widzę tylko jedną wadę. Pokrętło możesz wymacać nie odrywając oczu od drogi.
 15. Bo pytałeś czemu nie da się tego naprawić przez update softu. Ekrany dotykowe chodzą po 10 lat w sklepach czy bankomatach dotykane miliony razy. I działają. Zresztą w autach też już są od dłuższego czasu. Słyszałeś o masowych awariach hardware? Bo soft lubi się wysypać.
 16. Chcę Ci tylko napisać że jest tańszy w produkcji. Resztę sobie sam dopowiadasz.
 17. Problemem starych konstrukcji jest zmiana rezystancji przycisków. Np jak jest błąd konstrukcyjny i za szybko śniedzieją od wilgoci. To się zdarza i nie poprawisz tego softem. Fakt że wystarczyło by przelutowanie mikroprzełączników ale ASO tego nie robi. Co do kosztu jednostkowego to obawiam się jednak że teraz wyświetlacz jest jednak tańszy. Jest ustandaryzowane i w masowej produkcji.
 18. Przez update wszystkiego nie załatwisz. Więc najczęściej się wymienia. Ale niech będzie. Co do drugiego - z jednej strony masz wyświetlacz za 5$, i jedno oprogramowanie do większości modeli w którym się włącza/wyłącza funkcjonalność w zależności od modelu. I daje inną grafikę. Z drugiej strony masz zestaw przycisków w obudowie różniący się w zależności od modelu. Jeśli uważasz że kosztuje to tyle samo - OK - nie będę się spierał.
 19. Raz że jak pisze kolega wyżej - ciężko o taki warsztat. A dwa że jakoś szczególnie tańsze od ASO nie są. Szczególnie ci, którzy mają porządny sprzęt. On jakby nie patrzeć kosztuje.
 20. Oczywiście. Ale co Ci da przebieg niepoparty historią napraw? Tak jak napisałeś - najlepiej jest mieć przebieg i historie. Ale żeby to było wiarygodne to historia musi być w ASO.
 21. Też tak uważam. Zresztą miałem samochody serwisowane zarówno w ASO jak i w stodołach. Te pierwsze były zawsze w lepszym stanie technicznym. I bardzo mnie bawią wrogowie ASO dla których przy wyborze auta serwis ASO jest podstawowym warunkiem zakupu
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.