Jump to content

Seth

użytkownik
 • Posts

  6534
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Seth

 1. Tak to się porównywać nie da. Tzn da, ale sensu to nie ma. Nie musisz się cofać do 1.4 125. Powiem Ci, że 1.0 115 dużo żwawiej się zbiera niż to samo w wersji 110 KM. A wiesz dlaczego? Przez normy. Więc jak dla mnie to silniki trzeba porównywać w ramach środowiska w którym przyszło im żyć. Jeśli w 2021 kolejne normy zabiły kolejne silniki to porównujmy silniki, które tę samą normę muszą spełniać. Jeśli chodzi o Aronę, to 115 z 2019 całkiem przyjemnie mi się jeździło. 110 z obecnego roku oddałem po 20 minutach jazdy próbnej.
 2. Jeśli takie coś jest nazwane jako przedostatnie przed 99% to ja tu czegoś nie rozumiem.
 3. Robię tak samo. Gdy mam tempomat aktywny, to sobie spokojnie jadę za tirem i wolę chwilę zaczekać na dłuższe "okienko" na lewym i wyprzedzić bez mocnego dodawania gazu, niż łapać się w pierwsze dostępne ale z butem w podłodze. Pełen relaks, coś pięknego Też zamówiłem ten silnik, no ale w wadze średniej, nie piórkowej. Jak uda mi się zrobić 5,5 l/100 w trasie to będę bardzo zadowolony.
 4. Przyszło mi z wiekiem. I jak tak czytam to wielu osobom się tak dzieje. Więc oczekuj nieoczekiwanego
 5. To mnie też proszę podziwiać, bo 110 mam zapięte na tempomacie zarówno na S jak i na A
 6. Fabryczne są słabe. Bardziej jak drugie, ale od drugiego końca.
 7. No właśnie, chciałbym zapytać co to w ogóle jest za argument dla obecnego samochodu, że "brak kontynuacji modelu"? Bo jest dopisane prawie wszędzie, a dla mnie to jest jakiś czysty idiotyzm. Co Cię obchodzi czy będzie kolejny model jeśli obecny jest w porządku? Wyczuwam tu opary absurdu, albo nie jestem w stanie dostrzec geniuszu. Jakbym miał szukać jakichś dziwnych związków, to bym nawet powiedział, że to jest dobre, że nie będzie kolejnej iteracji, bo jest pewne, że się zmieni model (niektórzy nie lubią drugi raz brać tego samego, nieważne jak dobre by nie było).
 8. Nie no to jest chyba jakiś żart. Tu jest w ogóle cokolwiek naklejone?
 9. Na Południowej zamawiałeś? Bo słyszałem tam chyba identyczną historię.
 10. Wsiądź do Pumy, wtedy usłyszysz najlepiej brzmiące bulgotanie w 3 cylindrach.
 11. Wszystkie modele oberwały dopiero co 1,5%.
 12. Eurokołchoz jest coraz bardziej żenujący. Co do tego dogadania się, to po prostu usiadły razem, żeby wspólnie wymyślić jak spełnić normy, co było dużo tańsze niż robienie tego każdy we własnym zakresie. Dla mnie brzmi jak normalna rzecz. A, że nie rozwijały tego ponad minima? Litości, jakie niby prawo miałoby je do tego obligować.
 13. Jak trafisz tak będzie. Czytałem sobie trochę opinii o różnych dealerach i nierzadko można było tam przeczytać jak się nacinali ludzie, którzy uwierzyli w kupowanie pewnego używanego auta z gwarancją pod egidą salonu. A potem było, że "tego niestety gwarancja nie obejmuje" i kop się z koniem.
 14. W T-rocu chowana, a w Tiguanie nie? To dopiero ciekawostka.
 15. Magnez bez dwóch zdań nie pomoże Chociaż w sumie, jeśli ktoś z nerwów na skurcze, to jednak jest szansa
 16. Nie no chwila, przecież to nie jest chyba jedyny silnik na świecie działający na takiej zasadzie?
 17. Świetnie wyglądają.
 18. Z tego co widać to DSG on nie dotyczy,
 19. W zasadzie, to jeśli usłyszą, że "będzie jakaś dostawa, ale raczej tylko parę sztuk, więc z tego powodu tanio nie będzie" to jeszcze z uśmiechem dopłacą. Będą się autentycznie cieszyć, że będą mieli jako jedni z nielicznych taki "rarytas".
 20. A weź nie dobijaj. Przecież ja nie oceniam wyglądu. Co ma Passat do Troca? Piszę o materiałach. Przecież ten paździerz w Trocu się normalnie świeci/odbija w słońcu. A jego cena nijak nie należy do niskich, żeby sobie powiedzieć "no dobra, jest odpust, ale przynajmniej taniej".
 21. W tym, że to wpływa na koncern. Widząc dobre słupki nie widzi powodu, żeby nie lecieć w pręta i w przyszłości może sobie pozwolić na rozszerzanie tej patologii na kolejne modele. Jakby im słupki poleciały, a w salonach sprzedawcy słyszeli, że chyba VW upadł na głowę, żeby za takie pieniądze dawać tak ordynarne wnętrze to inaczej by sprawa wyglądała, nie sądzisz?
 22. T-roc bije rekordy popularności. Najwyraźniej ludziom to w ogóle nie przeszkadza. I to jest dramat, bo tabelki pokażą wielki sukces.
 23. Obejrzyj testy. Ja oglądałem i tam każdy psy na tym wieszał. I faktycznie, wyglądało to tak tragicznie, że aż się nie chce wierzyć. Tam chyba jest zwalony fizycznie ekran. Powiem zupełnie poważnie i z własnych testów: Duster ma lepsze materiały i wykończenie wnętrza niż t-roc. Więc nie ma co się dziwić, ze Golf też - to żadna sztuka. No o fotelach już pisałem
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.