Jump to content

K3

użytkownik
 • Posts

  34375
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

K3 last won the day on July 3

K3 had the most liked content!

Profile Information

 • Name
  Michał
 • Lokalizacja
  Aarhus
 • Car
  Kia Proceed GT

Recent Profile Visitors

4676 profile views

K3's Achievements

kierowca bolidu formuły 1

kierowca bolidu formuły 1 (17/19)

10.7k

Reputation

 1. Tu wjechał. Owszem, z przodu jest może 30cm, a nie dwadzieścia...
 2. To znaczy jakie? Mam aktywny tempomat, asystenta pasa ruchu co potrafi sam jechać środkiem pasa a nie odbijać się od linii. Są czujniki martwego pola i monitorowanie ruchu poprzecznego z tyłu pojazdu. Automatyczne parkowanie wciska auto w miejsca gdzie zostaje tylko 20 cm po każdej stronie. Jedyny minus, to kierownica nie jest pojemnościowa i wymaga lekkiego oporu.
 3. K3

  Tolerancja DMC

  Na bombelka, czyli pińcet chyba...
 4. K3

  Tolerancja DMC

  Dzisiejszy "Uwaga Pirat" na TVN Turbo... Autolaweta z załadowanym BMW... Policjant ustala MW własną BMW na podstawie danych w systemie. Wychodzi o 110kg za dużo... Ale... "Według dyrektywy europejskiej 95/48/EC masa własna definiowana jest wraz z kierowcą ważącym 75 kg. Konsekwencją tego są dane homologacyjne pojazdów, które zawierają masę własną wraz z kierowcą, co w rezultacie prowadzi do tego, iż w dowodach rejestracyjnych pojazdów masa własna zawiera masę kierowcy." Ale BMW na lawecie jest bez kierowcy. Czyli mamy 75kg mniej. DMC przekroczone o 35kg, a nie 110kg. Do tego bak w BMW mógł być pusty. Wyjęte koło zapasowe. Itp itd... Kierowca autolawety przyjął mandat. Ale IMHO trochę to naciągane było, ze względu na jego niewiedzę... Przyjęlibyście mandat w takiej sytuacji?
 5. Uzyskana informacja w serwisie Kia... W przypadku auta używanego, sprowadzonego do PL z innego kraju UE, warunkiem utrzymania gwarancji jest (oprócz przeglądów itp/itd) wykonanie dodatkowego przeglądu w ASO, pod kątem stanu technicznego auta. Koszt 1200PLN w przypadku silników benzynowych, 1400PLN w przypadku diesla. Po czym następuje przesłanie dokumentacji do KMP, a następnie poinformowanie klienta o stanie auta i utrzymaniu/odrzuceniu gwarancji.
 6. Z odzyskaniem. Moment utraty będzie ten sam. Szczególnie, iż wektory przyśpieszenia wzdłużne będą bardzo zbliżone poruszając się leniwie i ze stałą prędkością...
 7. Tyle, że ta personalizacja kosztuje. A premium w wersji bieda startuje z wyższego pułapu kwotowego...
 8. Małe i tanie Merce, tak jak Audi, BMW to ogólnie nic ciekawego. Robią to aby przyciagac klientów posiadających większe modele. Pewnie po to, aby właściciel A-class z dieslem 109KM poczuł się jak w A45 AMG...
 9. Głównie zderzaki i felgi...
 10. Ceed, Ceed GT, Ceed SW, Proceed GT...
 11. K3

  Dacia i LPG...

  A dokładniej "fabryczna" instalacja i silnik 1.0 TCe 100KM... Jak te silniki się sprawują z gazem? Są jakieś problemy?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.